Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

jane1
4. apr 2009

Gov, neva. ked pojdete nabuduce, tak daj vediet, pripadne dohodneme ze mi aj vezmes, oki? sa potom dohodneme. 😀
a uzi si oslavu

janka1
4. apr 2009

cafteeee 😉
fyal no pristup k nim je este taky neisty nakolko nevie este hospodarit iba sa to uci a snazi sa , samozrejme bol preslap a nie jeden a riadny , ale ked nevyskusa tak sa nenauci 😉

jane aj my sa chystame do madarska drahy tam chodi tankovat naftu a ja na nakup a vladka nakolko dostala € chce minut co to na handry 😉

janka1
4. apr 2009

zienyk kde steeee 😨

janka1
4. apr 2009

zienky 😀

fyalynka
5. apr 2009

pekne ranko 😉

janka, tak to je kraaaaaaaaaaaaaaaaaasna torta 😕 🙂 aj ten "ohnostroj tam" waaaaaau 😉
klobuk dolu pred vasou pripravou 😉
pacilo sa jej? aka bola oslava?

janka1
5. apr 2009

ahojte 😉 len na skok som tu
fyal nic moc torta klasika smotanova s piskotami 😀 ale vladka ju zboznuje tak naco budem zbyto 😀 cner inu robitje hotova za 15 minut 😉
ohnostroj malinky musi byt to je kazdorocne , paci sa nam to a aj deti maju z to 😉 o radooost 🙂
oslava bola supeeer
😵 drzte palce mame dnes od 11.00 dva zapasy o postup dakujemeeee

jane IP ozvi sa mi ohladom toho dakujeeem

janka1
5. apr 2009

majte sa pekne nedelne dopoludnie 😉

fyalynka
5. apr 2009

janka, budem drzat palce, potom napis ako hrali 😉

kpn
5. apr 2009

Janik ta torticka je skvela...ked som ju videla i mne srdiecko poskocilo.. Uzas. Pls ked budes mat chvilku neposlala by si mi na nu recept? Dakujem

fyalynka
5. apr 2009

ahooooooooj, katka 🙂
ako travis vikendik? 🙂

kpn
5. apr 2009

Ajoj fyalik....jooj uzivame si ho i s mm. Konecne oddychovo bez myslienok na projekt ci pisanie prace. A nakolko vcera bol nadherny slnecny dnik, a mm mi chcel urobit radost boli sme sa pred obedom poprechadzat a vybavit veci co bolo za potreby a potom ma vzal na uzasne miesto...pozval ma na obed do MOLA. Sedeli sme vonku, hladeli na vodnu hladinu s kacickami...no proste krasa...hotovy gurmansky zazitok. No a dnes nakolko uz je realita, idem o chvilocku varit obedik

A co vy???

fyalynka
5. apr 2009

oooooooo, krasny zazitok ste mali 😵 muselo to byt romantikus 😉
my sme vcera vecer boli vonku, kamoska mala meniny, tak sme trosku slavit 🙂
bolo fajn, taka pohodicka... Teraz varim poievocku, druhy chod je hotovy 😀 no a poobede
ideme na futbal...musi byt aj sportovy zazitok 😀

kpn
5. apr 2009

fyal vy ste takto sportovo zalozeni fanusikovia??? No pekne. Inak som pozerala tu jankinu torticku ..no uzas 😵

Tak dobru chut o chvilocku a prijemny zazitok.

fyalynka
5. apr 2009

to ano, MM je velky fanda 😀 a mna to tiez celkom bavi 😉

ideme asi za 3/4 hodinku, este si dame polievocku 😝
pekny slnecny dnik, potom sa ozvem, papa 🙂

janka1
5. apr 2009

ahooojteeeee 😵
vyhrali sme tak ci tak hej hej hej 😉 AAAAAAAAAAABOVIAA, AAAABOVIAA 😀 hej hej hej
mame dalsi postup na majstrovstava 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵

kpn: torticka nic zlozite jednoduche ako FACKA 😀
2 baliky piskoty
6 kysle smotany najlepsie RAJO nakolko je najtuhsia 😉
granko
dzem
3 ks vanilkovy cukor
-----------------------------------------------------------------------------------
tri misky 😀
do 1. das smotanu a granko cim viac az bude farba hnedaaaaaaaaaaaaa
do 2. das smotanu a dzem aky mas rada najlepsie cerveny 😉
do 3. das smotanu a vanilkove cukre
potom to vrstvis do tortovej formy 😝
na dno das piskoty nato smotanu hnedu, potom piskoty nato smotanu cervenu a opat piskoty a nato smotanu vanilkovu 😝 😝 😝
das do chladnicky najlepsie je to robit vecer a do dalsieho dna ma cas to ztuhnuuut 😉
dobruuu chut 😝
😉

kpn
5. apr 2009

dakujem janik a moc vasmu timu blahozelam

janka1
5. apr 2009

katka nech vam padne na uzitok 😝

fyalynka
5. apr 2009

janka blahozelaaaaaaaaaaaam k vitazstvu 😀 🙂 😉 😉 😉
a prajem vela dalsich uspechov 🙂 🙂 🙂 🙂

janka1
5. apr 2009

fyal dakujeme aj my sme stastni 😵 aj ked majstrovstva nie su vsetko, ale je to odmena za cvely rok makania pre dievcata 🙂
aky bol fotbal akurat mi vladka krici, ze ide pozriet na ihrisko, ze je fotbal 😀

fyalynka
5. apr 2009

futbal bol otrasny, nehrali ani prd... 😠 aj tak to dopadlo, prehrali sme 🙄 😠

janka1
5. apr 2009

neva nie je vzdy podstatna vyhra 😉
aj nase vyhrali jeden zapas LTT a vzdy hovorim je lepsie dobre prehrat ako na hovno vyhrat 😀
ale netokrat nam islo o vitazstvo ci dobre alebo nie len o vitazstvo 😀 😀 😀 😀

idem a vecer pridem mam uz na dvore navstevu 😉

zeny vec 😉 r ste tu vsetky ako na koni 😀

fyalynka
5. apr 2009

papa jani, prijemnu navstevu 😉

govinda
5. apr 2009

ahojte kočky.
Tak už aj my sme domka. Dnes sme boli ešte aj zahrať squash s drahým, tak som sa tam dorazila, pri obchode som potom stretla Jane 😵 , no a boli sme sa ešte aj napapť s drahým v meste, pekne v letnej záhrade, lebo vonku je krásne a teplúčko, tak si užívam prvé teplé dni.
A tu mám grafík:
http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4

fyalynka
5. apr 2009

ahoj govi, no vidis aku krasnu ovu ti vyznacilovv 😀 😉 dufam, ze ste snazilkovali 😀
dnes sa asi kazdy istym sposobom venoval sportu, ved bolo kraaaasne 😎

govinda
5. apr 2009

no teda pekne mi to vyznačilo 🙂 . Sa z toho vytešujem ako malé decko 😀 . U mňa je ovu sama od seba nezvyčajná. Keď sme snažilkovali pred dvoma rokmi, tak to som mala anovulačné cykly a na vyvolanie ovu som do seba musela pchať hormonálne lieky 😒 . Takže toto je pre mňa zázrak a prekvapko v jednom 😀 . A snažilkovali sme pilne v tom období, aj keď som netušila, že ovu vôbec je 😀

janka1
5. apr 2009

pozeram a citam, ze tento mesiac je plny prekvapeni 😉 🙂
len na skok som vosla dnu a nedalo mi , aby som sa nepozrela co je tu noveee 😀
veceeeeeeeeeeeeer

govinda
5. apr 2009

no ja teraz tak trošku pozerám-počúvam hokej 😀 . Dnešok ozaj žije športom 😀

fyalynka
5. apr 2009

govi, tak snad sa zadarilo 😉

P.S. sportu zdar 😀 😀 😀

govinda
5. apr 2009

ozaj, zajtra sa chystám na posledný odber krvi na hormonálny profil, tak som zvedavá, výsledky budú koncom týždňa, zrejme sa tam po ne zastavím až budúci týždeň, keďže už ide veľká noc a lekár bude mať voľno určite. No som zvedavá zajtra 🙂
A ty ako? Kedy lekár?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre