Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

govinda
10. jan 2009

idem robiť kurací perkelt 😉 .

fyalynka
10. jan 2009

noo, to moc nemusim... 😅 🤐

govinda
10. jan 2009

ja to robím strašne zriedka, tak som sa rozhodla dnes, bude aj na zajtra a nemusím variť 😀

fyalynka
10. jan 2009

tak si si to pekne ulahcila na zajtra 🙂 mozes vegetit a dlllho spinkat 😀

govinda
10. jan 2009

no to bol cieľ 😉 😀 . Už sa to pekne kuchtí ... 🙂

fyalynka
10. jan 2009

ja som prave na seba hodila nejaky make-up, za hodku ideme s milacikom von (teda niekam na café) aj
s kamosmi...moc sa mi ale do tej zimy nechceeee... 😝

govinda
10. jan 2009

len si to uži, keď sa človek najmenej teší, vtedy je najlepšie 🙂

mamartinka
10. jan 2009

tak ako.snazime sa?my sme sa vcera.ovulka este nist.

fyalynka
10. jan 2009

ale ked mne je doma v tepluuucku dobre... 😀 😀

jane1
10. jan 2009

caute. asi tu nikto nie je, co?
inak, aj my sme dnes dávali dole výzdobu a strom. sme sa chystali asi týžden 😀 😀
Gov, inak ako v bytíku, ma napadlo, že ci ste robili nejaké úpravy. od kedy ste sa nastahovali

honey777
10. jan 2009

No takto skoro ste dnes skončili. Čo všetky snažilkujete 😀 😀 😀 . Dokončila som dnes jednu zo seminárok, tak môžem ísť v kľude spať. Ja som dala Vianoce už včera dole a vybrať ich chem minimálne už 2v1. Inak sa nekonajú. To som si sľúbila. Fyalinka, vše OK ? No to obdivujem aj ja seba, že to vše zvládam, ale už toho mám dosť. Začala som ešte v časoch, keď som sa nudila a prišlo mi to ako dobrý spôsob riešenia. A čo človek má, je dobre, lebo nikdy nevie, kedy to zužitkuje. Babuľky, tak peknú sobotnú noc.

govinda
10. jan 2009

jane, zatiaľ žiadne úpravy, na to treba našetriť a aj tak si myslím, že mimčo je teraz prednejšie, takže úpravy asi až potom. Ak dovtedy nevyhrám v športke 😀 😀 😀

honey, tak gratulujem k dokončeniu seminárky. Dnes som tu ozaj bola málo, lebo som varila, potom papala a potom sme s drahým len tak pozerali telku, proste veget dnes trošku 🙂 .

A teraz idem zaľahnúť, tak vám prajem všetkým príjemné a úspešné snažilkovanie 🙂 🙂

fyalynka
11. jan 2009

pekne nedelne ranko vsetkym 🙂
je tu uz niekto? 😕

govinda
11. jan 2009

všetkým dobré ránko 🙂
fyalynka, my sme asi narovnako vstávali 🙂

fyalynka
11. jan 2009

ahojky gov, no mozno ano, ja som vstala o 9h...ale uz od 8 som bola zobudena 😒

govinda
11. jan 2009

ja som bola zobudená na vyklepávanie rezňov od susedov 😠 niečo pred deviatou. Ale neva, akurát som zaliala čajík aj kávičku a idem zblajznúť niečo na raňajky 🙂

fyalynka
11. jan 2009

no dnes asi kazdy druhy bude mat rezne...aj u nas susedia klepali a ja idem zachvilu 😀 😀

janka1
11. jan 2009

dobry obed prajem 😉

govinda
11. jan 2009

ahoj janka 🙂 .
Ja si na obed ešte počkám. Drahý šiel hrať hokej, tak sa naobedujeme, až keď príde 🙂 . Ale neskôr sme vstávali, neskôr raňajkovali, tak v pohode, bruško mám plné 😀

janka1
11. jan 2009

ahoj govi ved aj my sme ranajkovali pred 11.00 😉 obed sa este vari takze ratam tak az okolo 14tej, ale chceme ist do Metra, tak to vychodime urcite 😉

fyalynka
11. jan 2009

ahojte, my sme tiez este neobedovali, sice mam uz hotovo, ale tiez mame bruska este plne
od ranajok 😀

lopezka
11. jan 2009

ahojte baby, ja som dnes vstavala este len o pol jedenastej ...... to som gazdina, co ? 😀
ale vytiahla som z mrazaku sosovicu od vianoc a mam skoro navarene 😅 😝

fyalynka
11. jan 2009

lopezka ahoj 🙂
nie je nad zasoby v mrazaku,ze? 😀

fyalynka
11. jan 2009

bleee, ja som sa taaaaak prejedla... 😝 😝

pondelok
11. jan 2009

ahojte kocky,
no my sa teraz snazime 2 mesiac, no dnes mi prisla menstruácia, som myslela ze sa zblaznim od bolesti, bola som si kupit kyselinu listovu 😀, tu som brala i pred otehotnenim, fakt neviem ci pomohla, alebo to bol fakt zazrak,
inac i jasom zacala skolu pred 3 rokmi, minuly rok som mala termin Michelle 8.6.2008 a statnice termin bol 16.6.08, lenze to som uz lezala v nemocnici, a cakala na malu, ta prisla na svet az 22.6.08 a statnicesom robila 23.9.08, a vtedy som mala take nervy, ze som prsila o mliecko takze som kojila len 3 mesiace, no skoda, ale zaklad mala, aj tak som rada, ze to tak dopadlo ako dopadlo, statnice som spravila na 1,1,2,2 tak som bola stastna ako blcha, tak prajem vsetkym, ktore maju nejake skusky, hlavne vela sil, a aby sa nestresovali 😉
uz sa tesim ked skonci mrcha, aby sme zacali robit toho Rastika alebo malu Isabell 😉

honey777
11. jan 2009

ahojte, no dnes je to tu zasa nejak poriedko... Pondelok a akú školu si robila ? Tak to si super dopadla, myslím známky. Škoda toho mliečka, ale Rastík/Isabell si ho dúfajme užijú. Mimochodom pekné a nezvyčajné mená, si uchvátená Francúzkom ?

fyalynka
11. jan 2009

ahojte, nachadza sa tu este niekto??? 😕 ☹

honey777
11. jan 2009

ja som tu tak jedným očkom, nudíš sa ? Ako sa cítiš ?

pondelok
11. jan 2009

honey ja som chodila na VS ekonomie a manazmentu Verejnej spravy v BA ale pobocka bola u nas v Trencine, a tie mena, no asi mne sa tak pacie ktore koncia na L, 😀 a ked chlapec tak po tatovi 😀 😀 😀 a ty na aku chodis skolu, kedy mas skusky?

govinda
11. jan 2009

ahojte kočky 🙂
aj ja som tu, ale bol tu brácha na návšteve, tak som nemala čas. A teraz sa tu len motám 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre