Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
5. mar 2009

dobru noc katka 😉

janka1
5. mar 2009

katka dobru a nech sa ti sniva o byvaniiiii 😉

fyalynka
5. mar 2009

janka, ta lucia vobec nevie co chceee 😝 😖

janka1
5. mar 2009

fyal ja ani neviem odkial ju vyhrabali sak je hrozna sama o sebe a nie to herecka 😝
a to hra aj druhu hlavnu rolu vo filme POKOJ V DUSI 😨 nechapem co na nej niekto vidi

fyalynka
5. mar 2009

mne ako herecka nevadi, len to ako sa chova momentalne 😝 a milanko sa zase dobre "narobil" 😀 😀

janka1
5. mar 2009

no pekne sa nam to tam krystalizuje 😀
ved aspon daco sa da ako tak kukat v tej slovenskej tv 😒
ja som zjedla kastany, drahy mi kupil, provokater vie, ze uz sladke nejem 😠

janka1
5. mar 2009

a pomarance nekupil, vraj nevyzerali dobre 😒
zato doniesol ananas, ale ten bude dobry tak o dva dni 😀

janka1
5. mar 2009

fyal odchdzam 😉
nejdem este sice spat som dnes spala skoro cely den, ale idem sa natiahnut a poprepinat tv 🙂
dobru nocku a vela sil a energie zajtra v praci 😒 🙂

fyalynka
6. mar 2009

ahote babulky, som tu len na skok, pripajam svoj dnesny grafik:

http://www.fertilityfriend.com/home/254404

govinda
6. mar 2009

fyal, krásny grafík 🙂
Ja som dnes nazúrená. Vstala som, že idem k lekárovi a ráno mi tu zvoní sused, že ho vytápame 😲 . U nás všade sucho, pozerala som aj pod vaňu, stupačky, záchod, nikde mi tam nič netečie, ale žo jemu tiekla voda cícerkom 😲 . Tak musím teraz niekoho zavolať, na víkend sme chceli odísť a nechcem to nechať len tak. Takže neviem, či stihnem dnes lekára 😒

fyalynka
6. mar 2009

govi, tak to je sila 😲 😕 ani pracku si nemala pustenu? Ale nech ti povie v ktorej miestnosti mu
tu tecie aby si vedela kde hladat... 😒 je to neprijemne, hlavne ked si mala k tomu dr. konecne 😠

tak sa drz!!!

janka1
6. mar 2009

ahojte 😉
fyaaal drzi palceky nech sa teplotka udrziii 😉

gov a kde mu to tecie, na ktorom poschodi byvate vy ?

moze ho vytapaj az sused nad vami po stupacke treba aj vyssie ist 😉

govinda
6. mar 2009

janka, nad nami už je len technický priestor a strecha, takže jedine, že by tieklo odtiaľ. Hovoril, že mu to tieklo v záchode, tak sa mrkol do stupačiek a tam mu to tieklo. Ale u mňa je sucho aj v stupačkach, tak som z toho blázon. Volala som aj na bytové družstvo, tam majú nejaký dispečing, ale nikto neberie. No tak neviem 😒

fyalynka
6. mar 2009

a neprasklo mu nejake potrubie??? 😲

fyalynka
6. mar 2009

inak janka dakujem ze mi drzis palceky 😵 😵 😵 aj ja si drziiiiiiiiiiiiiiim 😀 🙂

janka1
6. mar 2009

gov nestresuj mozno nejaka rura v stupacke a moze to byt aj u neho , pokialje u teba sucho tak je to ok 🙂
jasne , ze drzi, potom budete vy mne 😢

drobec
6. mar 2009

ahojte dievčatá, už som tu dlhšie nebola, ako sa máte?..fyal, máš krásny grafík..silne držím palčeky...
gov..tak to je teda oštara.. a ináč ako?
dievčatá, ja sa pripravujem na KET, už vo veľkom si užívam tabletôčky, a nabudúci týždeň je pre nás deň D...je to v piatok 13.3.

govinda
6. mar 2009

no len problém je, že my sme chceli na víkend odísť a keď sa niečo udeje, tak potom to padne na nás, lebo nás upozornili, že u nás tečie a my sme s tým neurobili nič. Tak zúrim. A nikto mi nedvíha na bytovom družstve, proste na na nervy. Tak kedy pôjdem k tomu lekárovi???

janka1
6. mar 2009

na druzstve by mali mat odkazovu sluzbu, nie?
k lekarovi chod hned , nechaj odkaz a nech sa ti ozvu 😉

drobec
6. mar 2009

gov, janka1 má pravdu..choď k lekárovi, prípadne sa cestou od lekára zastav na družstve, veď hádam jeden človek sa tam nájde, aby si poriešila túto situáciu..prinajhoršom sa u vás dá odstaviť na víkend voda...a keď ju budete mať zastavenú a niečo sa počas vašej neprítomnosti udeje, tak viete argumentovať..

fyalynka
6. mar 2009

presne ako hovori janka...nechaj odkaz a chod! Ned vy mate sucho...mozno fakt praskla nejaka
trubka a tecie to len u nho... 😝

janka, ja ti uz drzim palceky teraz 😉 🙂

drobec, a samozrejme vam prajeme veeeeela stastia, nech sa zadari!!! Potom sa ozvi 😉 drz sa 😉

janka1
6. mar 2009

jej drobec super drzim palceeee 😉
dobry datum inac 🙂
ako prebieha uplne KET?

fyalynka
6. mar 2009

ozaj, vsimli ste si, ze ideme na "100" stranu 😀

inak ani ja netusim, ako prebieha KET 😅

janka1
6. mar 2009

takze oslavujeme 100 rocnicu 😀 😀 😀

fyalynka
6. mar 2009

ano, tak pripijam na pismenka 😀

janka1
6. mar 2009

uz s 😀 om s 😀 i to nasla 😉
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

janka1
6. mar 2009

jemine to ako mi tych smailov rohadzalo 😀 😀 😀 😨 😨 😨

fyalynka
6. mar 2009

no dufam, ze to nebudeme potrebovat 😕 ☹
ale inak vsetkym co to podstuju drzim palce 😵

janka1
6. mar 2009

kurnik este stale mam zvysenu teplotu 😒 ☹ 😠 😠
snad zajtra tie nove ATB zaberu 😕
ked tak rozmyslam, tak asi este dvakrat mrcha bude, ale radsej este dvakrat ako mat nejake problemy a potom zial 😒

drobec
6. mar 2009

dievčatá, ďakujeme..a nie som síce odborník, to čo som doteraz na sebe pred KET skúsila..od 3 DC užívam Dr. predpísané lieky? estrimax, prednison, kyselinu listovú a anopyrin(ten už neužívam-vraj nerobí dobrotu) , včera som bola na kontrolu a síce sliznicu má ešte nízko, ale už som objednaná na ten piatok..zvýšila mi dávku prednisonu z 1/2 tabelety večer aj na 1/2 tablety ráno..no a v deň D sa ráno začne s rozmrazovaním, ako to prebieha som si prečítala v knihe o liečbe neplodnosti(ináč veľmi dobre napísaná lekárom, ktorý s tým všetkým robí) a do car mám prísť niekedy medzi 10:00 a 11:00 hod...Po prenose budem musiť takú pol a hod. ležať a potom budem čakať..ako to dopadne..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre