Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

kpn
25. aug 2009

Aha tak to preto, uz chapem preco 4 dni...aspon, ze ich to napadlo a to volno vam dali. Cloveku to taaak dobre padne, ked ma predlzeny vikendik. Ja prave zvazujem buduci tyzden v Prahe a mm bude chuda moje az na utorok pracovat.

fyalynka
25. aug 2009

presne tak, ani si neviem predstavit ako sa na to volno tesim...to je ako taka mini dovolenka 😀
este aj ten dalsi pondelok budeme mat take volno, ked je sviatok zase 15-teho 😉

A to chcete ist do Prahy na vylet, ci manzelik tam ide pracovne?

kpn
25. aug 2009

Fyalik ma IP, nie mm by som nechala v Blave a ja by som isla po vyletoch. Len s cestou mam problem...tam sa mam ako dostat, ale naspat je uz problem a najkratsi asutobus ide 4 hod a cosi a nie som ista ci to zvladnem...ved ja cikam skoro kazdu hodku, takze musim vymysliet najskor dopravu a pak to pojde

fyalynka
25. aug 2009

katka, a co takto ten rychlovlak Pendolino, vraj je to velmi rychle, pohodlne a urcite tam je aj wc 😉
moj svagor s frajerkou tak isli, vraj boli spokojni 😉

kpn
25. aug 2009

no to by bolo uplne skvele...fyalik a nevies ako si mozem kupit listok nan resp nejaku net stranku???

kpn
25. aug 2009

uz to mam fyalik...dakujem za tip

fyalynka
25. aug 2009

akurat som ti chcela napisat, ze oni si to tiez tusim bookli cez net... 😉
nemas za co 🙂

bettynka222
25. aug 2009

ahojteeeeeeeeeee 🙂

fyalkik o po jedenastej som videla tvojho gyndosa..som ti aj volala, ci ta pockam, ale este si tam nebola a mas vypnuty mobil. oki tak o stvrt na styri pro vezi. uz sa tesim 😵

snaizlky moje vydrzte...uvidite, vsetko dobre dopadne. a ja sa k vam uz coskoro pridam..jeeej aj na to sa tesim 😵 😵 😵

a tehulky vy sa drzte pekne, aj z vas sa tesim, a az toho, ze sa k vam coskoro vsetky pridame 😀
inak magic ja som grcala vkuse ked osm bola tehu. jedine jedlo, co vo mne vydrzalo boli polystyrenove chleby 😝 inak super, ze ta nechal domka...ten moj je sice super, ale rizikove moc rad nevypisuje...tak dufam,z e mi uz zle nebude 😝

fyalynka
25. aug 2009

Ahojte 🙂

betty, zlaticko...mne sa mobil vybil potvora, ale uz ho nabijam 😀
som tam bola asi 5min pred 11h. a vyse pol hodky som bola vnutri 😕 Vela sa ma vypytoval, dohodli sme sa
na postupe co dalej. Vysetril ma, a vraj mam "asi" malu maternicu 😖 krcok je ok (aspon nieco)!
Teraz pockame na tie vysledky z hematka, a potom "ked" pride ms, tak po nej si odsleduje cely cyklus, ako
sa chova maternica, ci je ovu a tak.

fyalynka
25. aug 2009

magic, kde si? Ako ti je dnes???? 😕

kpn
25. aug 2009

fyal zlatko tak to vyzera a znie velmi slubne. jeho pristup a tak celkovo. Co ty, aky si z neho mala pocit???

fyalynka
25. aug 2009

katka velmi, dobry pocit som mala, on rozpraval tak, ze mi daval nadej zaroven! Dokonca mi povedal, ze
"ved mozno pridete o par dni ze vam meska a budeme robit vsetko pre to, aby to dobre dopadlo" 😀
Takze ziadne zakazy snazilkovania, jedine zakaz stresovania sa a myslenia na to 😉

kpn
25. aug 2009

no vidis fylik, super...myslim, ze takyto pristup teraz velmo potrebujes. Podpora a uistenie, ze vsetko bude fajn...a ze by ujo doki predpovedal nieco co sa v skutku moze velmi rychlo udiat. Len snazilkujte hrdlicky, ako take zajaciky 😀 😀 😀 tesim sa s tebou

fyalynka
25. aug 2009

katka 😀 😀 😀 ta posledna veta nema chybu 😀 😀 😀
budeme, budeme...dufam, ze to padne na "urodnu" podu 😵 😀

kpn
25. aug 2009

Fyal zlatko len si dajte do tela....
Ja uz viem co bude nase babo ked vyrastie... isto kuchar. Ja v poslednom obdobi stvaram take kusky, ktore by sa mi za normalnych okolnosti isto nevydarili. Dnes som robila pitu chlieb a parene buchty a ono to vyslo na prvy krat. Juuj ja sa tak tesim, ako male deco.

Ake bolo vase stretnutie zienky??

fyalynka
25. aug 2009

katuska, malinke bude velky gurman, ked ho teraz rozmanavas takymi dobrotkami 😅
Ty si teda sikulka, ked to vyslo na 1* hned na prvy x 😉

nase stretko bolo suprove ako vzdy, dobre sme si pokecali 😵

fyalynka
26. aug 2009

dobre ranecko 🙂
ako sa dnes mate moje mile snazilky, tehulky??? 😎

fyalynka
26. aug 2009

nieco uzitocne pre nas (buduce) prvorodicky: 😀 😉

http://www.zzz.sk/?clanok=6849

kpn
26. aug 2009

Ahoj fyalik...ty si sa dnes zobudila s dobrou naladou , ty slniecko nase. Ja dobro sice som hore uz od 5:30 a mam za sebou navstevu skoly, ale prijemne rozptylenie. Dnes poobede idem na ten skrining. A vytesujem sa ako mala, bo prave sa mi podarilo dohodnut termin na husacie hody s partiou. Juch juch...takze uz vidim ako velmi sa prezeriem.

Co ty aky den v praci zatial mas??

fyalynka
26. aug 2009

katka, ci mam dobru naladu....no neviem, praca mi lezie na nervy ako vzdy, ale snazim si hladat zabavu
mimo prace - dnes si ideme s kolegynami sadnut po praci a pokecat 😀 a pod. aktivity, musim zamestnavat
mozog niecim inym, lebo sa zblaznim 😝 Uz vselico vymyslam, sijem sama na seba budu 😀 😅

silnoooooo vam drzim palce, nech skrining dopadne na 1**** potom daj vediet co a ako!
Inak take husacie hody...mnamky mnamky 😝

kpn
26. aug 2009

ludia zienky a coze tu zomrel pes za posledne dni....

tak veru fyalik treba zabavat mysel niecim prijemnym. My mame po tom i ked vysledky budu az 7 septembra kvoli dovolenke. Takze uvidime , ale tak snad to bude fajn. Babo vyzeralo spokojne pri sone.

Juuj dnes som taka unavena zienky, ze si musim ist pospinkat, bo mi az tresti v hlavke. Takze sa drzkajte.

bettynka222
26. aug 2009

ahojteeeeeeeee moje zlate 🙂

kpn verim v dobre vyslekdy skriningu 😵

fyaluska mojaaaaaaaa co robkas? ja uz odvcera papam cinske cajiky. poctivo som zacala hned, nie ako minule 😝 zajtra poobede ficim na trening a v piatok vyrazame do tatier, tak tu chvilku nebudem ☹ ale budete mi chybat a uz sa na vas na vsetky tesim. dufam ze sa tu uz konecn eukaze aj dindulka zo starej temicky. a zdravim groku a lubku, kdeze ste? a jane s magic...aj tie sa stratili 😕

groka
26. aug 2009

ahojte kocice 😀 dnes som bola na folikulometrii,mam vajkooooooo a rastie,takze mame sanazit velaaaa a velaaaa a hlavne pocas vykendu

bettynka222
26. aug 2009

jeeej groka to je super 🙂 ako sa inak mas? ja cakam na ms, aby som mohla zacat s tym clostilom....a teraz ako na potvoru nechodi. hlavne ze naposledy prisla o tyzden skor.... 😝

fyalynka
27. aug 2009

dobre ranecko 🙂

betty, ja som vcera po praci isla s kolgynami si sadnut na neskory obedik a tak, kecali sme...a prisla som domov
skoro o 20h 😀 Tak preto som tu nebola, potom som sa venovala manzelikovi 😀
Juuuj, ako vam bude dobre v Tatrach, odpocinok, relax...pekne si to uzite 😉 Aj ty nam budes chybat, ale
zase my ti doprajeme dovcu 😎

groka, tak to je supeeeer, ze je vajkooo 😵 tak pekne snazilkujte o dusu, drzim palce, nech je z toho o par
dni krasna dvojciarka // na testiku 😵 😉

kde ste ostatne?? Katka, robila si kolacik??? 😅

kpn
27. aug 2009

fyalik ahoj i ostatnym zienkam dobre ranko,

juuj kamarat zrusil stretnutie, takze pre nas 2 s mm som ho nerobila. Ale isto vyskusam asi cez vikend u nasich na dome. Tam nas bude viacej a mna to nebude nutit prejedat sa.

fyalynka
27. aug 2009

ok, to ja len tak zo zvedavosti... 😅

inak drzim palce na vysledky katuska, urcite bude vsetko v poriadko, ked sa mrnusik ma velmo dobre v
brusku 😵

kpn
27. aug 2009

Dakujem fyalik...i ja sa tesim. Teraz budem do poradne chodit raz za mesiac, a ja sa uz neviem dockat obdobia kedy sa bude dat urcit pohlavie. Inak vdaka za ten prispevok o porode, ulozila som si to a pred porodom sa do toho pustim, aby som to mala cerstve v hlavke.

Co mas dnes na plane???

fyalynka
27. aug 2009

joj, to nemas za co 😉 to ja obcas narazim na takyto poucny clanok 🙂

aj mas nejaky citak, co by to mohlo byt, ci CH alebo D? 😅

kpn
27. aug 2009

no ja mam pocit , ze CH, i ked manzelik tuzi po holke 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre