Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

bettynka222
22. sep 2009

ahojte babulky

kpniatko dakujem...ale ajtak sa akosi neviem upokojit. asi je to z tych syntetickych hormonov...za chvilu bude rodit svagrina co otehotnela vtedy kedy ja...no to bude "zabava" ☹ ale aj moje dobre kamaratky budu mat deticky, tomu sa uz tesim viac 😉

lubi presne ako pises, ani ja som nic nevymyslela a ani an to nemam naladu 😒 ☹ 😝 a inak aj mne sa zase alergia na mliecnu bielkovinu prejavila az po kyrete....inak to je omnoho horsie ako alrgia na laktozu, lebo ta sa riesi doplnanim enzymu laktaza v tabletkach...ale pri mojej alergii sa to neda nijak obist ☹

bettynka222
22. sep 2009

fyalusik nesmut....kedy sa vidime? by sme s amohli navzajom povzbudit a aj tetu bylinkarku navstivit (tu trnavsku) 😉

lubkabb
22. sep 2009

ahoj bettynka, a ako sa prejavuje tá tvoja alergia?

bettynka222
22. sep 2009

aho lubiiiii sme sa dlho nevideli-nepisali
no mne je dost na vracanie, potom idem asi 5 kratr za den na velku, isty cas osm dokonca malka tri tyzdne vkuse hnacku....no obl to des 😝

lubkabb
22. sep 2009

no tak to ti teda nezávidím....idem už spinkať. Som unavená. Dobrú noc.

kpn
23. sep 2009

Dobre ranko zienky ... hore sa, dalsi krasny den pred nami.

fyalynka
23. sep 2009

dobre ranecko... 🙂
katka, ty si take ranne vtaca 😕 ako bolo na brusnych tancoch??? 🙂 Uz sa tesim na nove info o miminku!!!
A vobec nemysli na zle spravy! To je to najhorsie co mozes urobit! 🤐

betty, ahoj zlaticko! Ja by som sa rada stretla, ale zajtra mame jednu akciu poobede, v piatok som v BA, v sobotu mame oslavu - maminka ma narodky,... furt nieco, ale snad buduci tyzden bude volnejsi 😉 A ty co
porabas, ako sa ti dari? Aky den cyklu si, kedy testujes??? 😀

lubka, ja tomu mikroskopu tiez nejako nechapem 😖 radsej testnem, vcera uz bol naznak ovu, tak uvidime,
nejako to neriesim, co bude to bude...lebo ja uz nevladzem, strasne ma to vycerpava stale nieco sledovat,
na vysetrenia chodit 🙄 Inak mavam take trosku nafuknute brusko pri ovu, ziadne bolesti alebo tak...

groka
23. sep 2009

ahojte

kpn ja som rzala dietu pred niekolkymi mesiacmi,to som schudla 12 kil,potom som prestala a teraz som zas zacala no je to dieta,necvicim,len jem menej a nejem sladkosti a mastne jedla velmi kaloricke este potrebujem 5 kilov minimalne,ale metabolizmus je uz spracovany tak ze kila idu dole a jojo sa nedostavila ani ked som prestala,ale papam kyselinu a caj na plodnost tym vlastne udrziavam to snazenie,no ak najdem // hned prestanem chudnut nie ze zacnem sa prejedat,ale budem papat pravidelne ale chcem obmedzit sladkosti a tie jedla vysmazane,nechcela by som vela pribrat,nemozem si dovolit neskor kvoli porodu,nad 10 kilov by som nemala ist aj na prikaz lekara

magic08
23. sep 2009

ahojte babenky
ako sa vam dari?akosi nestiham sem chodit poslednu dobu, furt nieco...
no budem sa snazit polepsit...
sledujem ze sa tu chudne 🙂 groka gratulujem, len tak dalej... 🙂

fyal ako sa mas? a co maxik? poslucha... 🙂?

fyalynka
23. sep 2009

ahoj magic 🙂
no vsimla som si, ze si tu davno nebola 😕 o maxikovi som pisala o par stran spät, ze uz nie je u nas 😢 😢 😢

dnes bol mm u alergologicky, a ta mu povedala, ze ta alergia nemusela byt ani zo srsti, ale skor ze ten psik
ma na sebe akoby "nachytane" rozne alergeny z travy a tak...a na to ma prave silnu alergiu a to ho
drazdilo 😖 ☹

inak nove nic, mam dost prace...

a vy sa ako mate s drobcekom? 🙂

magic08
23. sep 2009

ale, nemate psicka? a kam ste ho dali?
ved stacila psika poriadne vykupat, vydrhnut a bolo by po alerigii, ci nie?
no ked to robilo mm problemy, tak asi radsej nech nie je so psikom...

my sa mame celkom dobre... trosku ma este obcas napne, ale uz sa to zlepsuje, chvalabohu... 🙂

fyalynka
23. sep 2009

magic nemame ho, predali sme, isiel snad do "dobrych ruk" 😔
ved som ho aj kupala, ale ani to nepomohlo...vies ono stacilo ze isiel von, pobehal po trave a tak...nebudem
ho snad kupat po kazdom venceni, to by som mu len ublizila 😒 A riskovat ze mm dostane nebodaj astmu
sme fakt nechceli... Mozno raz ked bude domcek, tak bude aj psik (behat po dvore 🙂 )

no vidis, ze nevolnosti pekne odchadzaju...uz bude len dobre 😉 Kedy hodis nejake nove foto??? som nedockava 😀

magic08
23. sep 2009

fyal je mi strasne luto, ze psicek musel prec, je to dobry liek na dusu, no manzelove zdravie je predsa len prednejsie... urcite mu bude dobre u novych majitelov.

foto, neviem, asi by som uz mohla odfotit brusko a pridat 🙂 ?
pri najblizsej poradni si uz opytam aj foto zo sona 🙂

fyalynka
23. sep 2009

magic, ja som preplakala za nim cely vikend...este aj teraz mam slzy v ociach, tak velmi mi chyba 😢

no veru tie som aj myslela - foto bruska a sona 😉 🙂

magic08
23. sep 2009

fyal verim ti, mne je smutno za nasim drobcom ked nie je chvilku doma....
viem ako sa citis..., no prejde to, casom

no brusko sa pokusim pridat co najskôr, foto zo sona tak o 3 tyzdne... 🙂

magic08
23. sep 2009

idem sa pokusit urobit nejake foto 🙂

fyalynka
23. sep 2009

cakaaam na fotecku 😀

magic08
23. sep 2009

uz sa na tom pracuje 🙂

magic08
23. sep 2009

foto pridane

fyalynka
23. sep 2009

jeeej, ake zlatunke tehu brusinko, tiez take malinke ako ma katka 😀 🙂

ja uz pojdem chvalabohu domov, uz ma to tu nebavi na dnes stacilo 😀
a ty si sa ako rozhodla s tou pracou? 😕

magic08
23. sep 2009

dakujem fyal... 🙂

no zatial pracu neriesim, ostavam doma.... 🙂

fyalynka
23. sep 2009

mudre rozhodnutie...aspon sa nebudes nervovat, stresovat...a budes si vychutnavat tehulkovanie 😉

magic08
23. sep 2009

no doma sa mi zacina pacit... 🙂

kpn
23. sep 2009

Ahojte zienky...konecne doma...na dnes mam ozaj dost a uz aj babo strajkuje, bo ma picha v podbrusku, asi som ho vytrapila dlhym statim a pobehovanim bez oddychu.

U dr. vsetko v poriadku drobatko je krasne...juuj nostek ma taku mini pidi gombicku...podla sona vyzera vsetko v poriadku a k dnesku mame 119 g, moj maly zemiacik 😀

Opat nam brali krv na vyvojovky, zial pohlavie nam pani dr. este nevedela povedat. Najblizsie idem presne na moje narodky a vraj mi pohlavie uz isto povedia.

A co vy , aky ste mali dnik

fyalynka
23. sep 2009

ahoj katka, to som takaaaa rad ze mimi je v poriadku 😵 super spravy!!!
tak to budes mat krasny darcek k narodkam ked sa dozvies pohlavie 🙂 😉

ja som mala celkom normalny obyc den, nic extra 😒

kpn
23. sep 2009

Fyalik a co tvoja ovu...kedy by mala dobehnut potvorka???

tento mesiac ta zapojim do pripravy konferencie...aby si uvazovala nad inymi vecami a hned sa to zadari 😀

bettynka222
23. sep 2009

fyalusik ahoooooooooooj, no ja tiez vobec nestiham. ved ti porozpravam kade vsade beham 😀 oki buduci tyzden to u znejako zmakneme 😉 a vobec neviem aky DC som. som to ratal akvoli tomu psinenie, aby ma ms neprekvapila a ja budem v bielych nohaviciach..no ale zabudla som 😀

kpn gratulujem k zdravemu babatku 😵

magic, groka, lubka, jane, janka ahooooooooj

fyalynka
24. sep 2009

dobre ranecko, dnes prvaaaa 😀
ako sa mi mate? ja mam zajtra dovcu, takze dnes som posledny den v praci a potom predlzeny vikendik 😎

betty, no uz sa tesim na stretko, sme dlho nepokecali! co ta caka cez vikendik? Ako doma, pohoda, da sa to vydrzat? 😕

kpn
24. sep 2009

Ahojte zienky...

nuz fyal veru dnes prva 😀
My sme s manzelikom zaspali a vobec mi to nedoslo 😀 ... az ked mi to manzelik zopakoval, ze sme mali vstavat o hodku skor. Ale co uz ked teraz sa tak dobre spava...vecer sa czduch schladi a to ja mozem

Fyalik jooj to mas dobre, ze si to takto vyriesila s predlzenym vikendikom...vlastne vas caka oslava ak sa nemylim. Mamine sa ti uz podarilo vybrat darcek?

kpn
24. sep 2009

Janulka dnes ti zacal 27 tt gratulujem, ako sa vam s oliverkom dari a ako si citis?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre