Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

janka1
28. jún 2009

katka nie nikde sme neboli len rano na trhu , ale som varila, piekla, zavarala, nanuky a dzem robila , tak som si v kuchyni cely den skoro obstala a potom ma bolelo brusko, tak sa musim asi viac setrit 😉 ale uz je dobree 🙂

joj to ma mrzi uz dosla mrcha? mrcha jedna 😠

kpn
28. jún 2009

Joooj ta to ty si aka sikovna, fuha zienka akoze ty sa ozaj nezdas...ale ako pises, radsej sa i setri. Nanuk mnam 😝 normalne mi zacalo skvrkat v brusku, skoda, ze sa neda aspon jeden pretlacit po sieti. A mohla by si mi dat recept na nanuky 😀

Nie janik mrcha este nedorazila, nadvazujem na nas telefonat i rozhovor s fyal o tom ci mam abo nemam pocit, ze som tehu. No a spominala som, ze u mna taky ten vnutorny pocit prichadza cca tyzden pred ocakavanou mrchou. Takze o tyzden ju cakam 😒

janka1
28. jún 2009

no katuska nie som ja vzdy taka ako vcelicka to musim mat den a hlavne chut 😉 vcera som kupila na trhu nadherne maliny a ribezle tak som neodolala a urobila dzemik ja robim len take male flasticky a to len 4 ks , ale ked mam dobre ovocie tak je to skoro kazdy druhy vikend po 4 flasticky, takze nic velkolepee 😉 😉 😉 a kusok som odlozila na ribezlovy kolacik a vladke aj drahemu na nanuky 😉 nijaky recept nemam ja len zmixujem ovocie bud jeden druh , alebo viac dokopy a dam do formiciek zmrazit 😉 😉 ciste bez cukru a pridavnych latok 😉 😉 😉 😉

a verim, dufam, ze mrcha nedojde 😉 akurat som si bola urobit krajec chleba s prazskou sunkou / este stale ma to drzii 😀 😀 😀 😀 /

kpn
28. jún 2009

Janik, ale i tak, kolko dnesnych zien si radsej povie, ze si kupi hotovy vyrobok, ale domace je domace mnam normalne zacinam slintat nad fantaziou tich uzasnych dzemov a nanukov. Uz si pripadam ako Pavlovove psy pri podmienenych reflexoch 😀 😀 😀

Inak tie nanuky poznam, i ked mi ich volame ovocna dren ... uplne som to zboznovala, robieval to moj dedusko

Ci uz mrcha dojde abo nie uvidime, ale dakujem, ze veris. A prazska sunka a krajec chleba... 😀 tak to je sranda, ze az dodnes mas chute na tutuo kombinaciu.

janka1
28. jún 2009

katuska domace je domace ako pises, to sa neda s nicim umelym porovnat 😉 aj ked u nas sa dzem velmi nejedava, ale ja pouzivam do kolacov , tak preto ich robi a drahy do bieleho jogurtu 😀 😀 😀

ano da sa to nazvat aj dren , ale ja to davam do nanukovych formiciek , tak preto som to premenovala na nanuky 😀 😀 😀

co sa tyka chuti jasne, ze sa drzia a dost ichuz povypadalo , ale aj zostalo a pribudlo 🙂 ale ja okrem sunky/ co ja som nikdy sunku nejedla 😝 / teraz nezjem nic ineeeee

potom ti hodim fotocku nanukov aj kolacika 😉

no velmi by som si zelala, aby mrcha neprisla nech sme tu aspon dve co sme tehule, lebo len ja tu stale pisem a vas tym asi zarmucujem 😉

kpn
28. jún 2009

Janik to s tou sunkou je oki, aspon viem cim ta potesim keby sa ti podari niekedy dobehnut do okolia zapadneho slovenska ... kupim a pripravim tanier s prazskou sunkou 😀 😀 😀

a Janka verim, ze nie som sama z tohto fora, co sa vytesuje z tvojho tehulkovania. A ked pises o tom co mas nove vobec ma to nezamracuje, ved ty za to nemozes, ze sa mne abo niekomu nedari otehulkovat. Ja sa prave naopak vzdy tesim, ked napises ako sa vam s fanciatkom dari, co mate nove a kam ste sa posunuli, bo aspon sa dozvedam viac info o tom, co a ako a v ktorom tt prebieha. Si moj zdroj informacii a radosti.

janka1
28. jún 2009

dakujem katka 😉 info budem podavat aj nadalej , nebooj 😉
pre mna to je tiez ine ako pred 13 rokmi, asi je to uz naozaj vekom 😀

moj drahy sa tu toolko prevracia na tej posteli 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ma to rusii 😠 😀

kpn
28. jún 2009

Ako si to vobec dovoluje, to nevie dychat tichsie a otacat sa vo vzduchoprazdne, tak aby sa ani listok nezachvel. 😀 😀 😀 Ja na tvojom mieste ho zobudim a poviem mu, ab to nerobil tak okato, bo ta to rusi pri pisani 😀

To ja uz iba cakam kedy buchnanie do klaves zobudi toho mojho...i tak je uz najvyssi cas opat utekat do hornbachu a na byt.

A je to prijemnejsie vz mysle, ze viac sledujes co sa deje a viac to prezivas???

janka1
28. jún 2009

presne katkaa 😀 😀 😀
a co idete kupovat do hornbachu ?

kpn
28. jún 2009

Sroby, zrkadlo do kupelky, tesnenie na sifon bo nam kvapka, pravdepodobne i vonkajsie balkonove sietky proti hmyzu a este co nas napadne.

Tak uspesne som svoju polovicku zobudila, teraz ho este uspesne zvalit z postielky.

Janik idem ... pekny dnik a oddychni si.

janka1
28. jún 2009

aj tebe katka 🙂

fyalynka
28. jún 2009

ahooojte...teda vy ste toho popisali 😕 ale vsetko som si poctivo precitala 😀
vy ste obe take ranne vtacata, to ja som este sladko spinkala ked vy ste vykacavali 😅
Vcera sme mali mat opekacku, ale nic z toho nebolo, lebo u nas bol strasny lejak 😠 Tak ideme
na chatu teraz, masko sa uz vraj griluje, tak budeme mat obed...dnes nevariiiiiim 😀

Katka, vy ste teda velke sikulky aj s manzelikom, tolko toho postihate kazdy den, je vidiet ze pocit vlastneho
bytiku vam dodava nonstop vela energie, a taka romantika prveho obedu na zemi ma tiez svoje caro 😵
Ja tiez pevne verim, ze ti mrcha nedorazi, tak mooc by som vam dopriala // 😵

janka, ty mas tiez taku neverending energy 😀 Ja zdielam tvoj nazor, ze niet nad domace dzemiky a ine
pochutky, lebo v obchode su len same umeliny 😝
a ani mna osobne tym nezarmucujes, ked pises o malinkom, ved ty za to nemozes co sa stalo mne, alebo za
problemy ktore ma niekto iny... 😉 A si tu pre nas tehu vzorom 😀

janka1
28. jún 2009

ahooj fyaynka rada ta tu vidim, aj ked viem, ze taraz si pochutnavas na fajnej grilovacke, ibaze tentokrat mne neulahodos toto ja pre zmenu momentalne nemusim 😕 😕 😕 😕 kebyze nie som tehu uz davno grilujeme kazdy vikend ako po ine roky , ale telo si ziada ineeeee 😀 😀 😀 😀

vecer sa tu dievcence vidime 🙂 🙂 🙂

fyalynka
28. jún 2009

cafte 😎
taaakze, sme si pomaskrtili na grilovanych kridielkach, stehienkach... 😀 bolo fajn, aj ked zo zaciatku prsalo,
potom sa to vycasilo aj slniecko na nas vykuklo...

a vy ste mali aky dnik?

janka1
28. jún 2009

uz som tuuuuu a v postielke 😀

boli sme v Hornbachu a v Metre a potom som upratovala a lenosila 😀 😀 😀

kpn
28. jún 2009

som spat ... kto mi da masaz ???? 😀

janka1
28. jún 2009

ja mozem , ale potom musis aj ty mne 😀 😀 😀 😀
ako bytiik?

janka1
28. jún 2009

idem vam robit chute davam kolacik 😝 😝 😀

kpn
28. jún 2009

Jooj Janik prepac, ze som tak narychlo i odisla...prisli nas kuk priatelia a doniesli cerstvy zo zahradky odtrhnuty karfiol a cukinu. Mnam uz sa tesim ako si urobim vareny karfiolik a zapekanu cukinu s dalsou zeleninkou.

Bytik ako tak, ale ode to velmi pomaly prehrabat sa vsetkymi krabicami. Koopec veci ako montujeme tak je odpad a uz sa nam to len zbiera na podlahe a prehadzujeme to zo strany na stranu. Takze po dnesku som taka znechutena, ze najradsej by som si dala tyzden pauzy pri mori.

A co ty, co ste robkali cely den???

fyalynka
29. jún 2009

dobre ranecko 🙂
ako to, ze som tu prva??? katka, hmmmm...? 😕
mne sa tak nechcelo ist dnes do prace 🙄

Katka, neboj, vsetko sa da postupne do poriadku a rychlo zabudnes na spinu, budes sa vyzivat ake mate
vsetko krasne, nove, vonave... 😉

kpn
29. jún 2009

Ahojte zienky dobre ranko... teda pre mna opat uz hlboky den 😀

Fyalik rano som vstala hodila teplotku do grafu, rychlo zbalila dalsie veci a otocila cestu na bytik a spat. Dnes ma caka relativne oddychovy dnik. Idem svagrininej sestre na promocie, tak sa trosku kulturno spolocensky vyzijem.

A caka nas potom obed v chorvatskom Grobe ... mnam husacie hody a k tomu moje krsna ... dnesny den zatial vyzera velmo velmo nadejne...ipocasie sa smeje .

A co mate na plane vy zienky??? od zajtra sa s vami docasne lucim, kym nam nepridu zapojit netik na byt. ☹ takze za ten kratky cas tu chcem vidiet spravu aspon dalsich 2 tehuliek 😀

janka1
29. jún 2009

cafteee 😉
nejako som rano nestihla sem prist nakolko som chcela toho vela porobit do 12tej 😀 😀 😀
teraz cakam kym vyschnu podlahy , tak mam chvilocku cas 😉
katuska vsetko bude ok a potom sup k moru 😉

my sme sa s manzelom rozhodli, ze tento rok urobime len taku mensiu dovcu blizko, takze ideme len do Bulharska, ale aspon kusok oddychu 😉

kpn
29. jún 2009

Jooj Janik ako dobre vam len bude. My sme boli minuly rok s mm a obaja sme si velmo pochvalovali.

Hned by som i ja isla k moru po oddych, relax a nabranie novych sil, len este nevieme ako to bude s financiami, tak musime pockat kym zaplatime vse co zaplatit musime a potom sa rozhodne, co a ako?

Janik a okrem umyvania podlahy, co uz mas za sebou, co ta dnes este caka? I u vas je pekne pocasicko???

janka1
29. jún 2009

katka u nas je horuco preto som rano skor vstala nech viac urobim 😉
vyprala som periny a vankuse, vycistila stolicky aj take behune ci pokro 😉vcecky a vsetko teraz schne na slniecku a o 12tej idem na nechty a kozmetiku , tak preto tolko z rana 😀 😀 😀
este chcem ist nakupit vladke hygienu do toho basketlandu nech sa moze pobalit kludne a nie potom fofry a po vysvedceni moze ofrcat na prazdniny 😀 😀 😀 😀

katulik ozaj a kde ste v bulharsku boli???? my sme este v bulharsku neboli nakolko my skor exoticke dovolenky absolvujeme, ale kedze som tehu , nechcem taaak daleko daj mi prosim ta nejaky tip 🙂

fyalynka
29. jún 2009

cawte babulky 😎
ja som bola na gynde, sono mi neurobila len ma vysetrila, vraj to vyzera ok, tak neviem...ukazala som jej
vysledky z hematol. a povedala, ze vraj bude tou pricinou trombofilia, len treba este podrobnejsie vysetrenia,
takze hemat. klinika v BA to isti...

katulka, budes nam chybat...dufam, ze netik vam coskoro zapoja! dnes vas caka naozaj paradny den, tak si odpocinte, zrelaxujte a dobre sa napapajte 😀

janka, ty si toho tiez uz dost postihala...a take poobedie len pre seba (manikura, kozmetika..)no parada 🙂
A v Bulharsku je vraj dobre, kamoska tam bola, aj moji rodicia...a chvalili si. A kedy idete, na ako dlho? 😎

My ideme do Vys. Tatier, ale len na 5 dni, posledny julovy tyzden...uz sa veeeelmi tesiiiime 😀

janka1
29. jún 2009

fyal ahooj 😉
no niekedy koncom augusta by sme chceli to uz budem v takom tt , co sa nebudem az tak musiet bat 😉 aspon tak mi dr. povedala 😉

jane1
29. jún 2009

ahojte bambulky. áno žijem 😀 len mam fofry v robote.... a cez vikend som nebola doma.
citam ye sa tu preberaju dovolenky.
ja som vysmiata, lebo som dostala manželika do takeho stadia ako som sa snazila 😀 hehe, dosiahla som , ye to mam na 99% ze pojdeme 😉 . vymyslal, ale nakoniec... hmmm, asi moj sarm 😀 😀
aky mate den?

fyalynka
29. jún 2009

jeeej, ahoj jane 😎

no super, tak sa nam to tu rozbieha s dovolenkami 😀 a kazda sa po dovolenke vratime s // 😀 (teda okrem
nasej janky 😀 ) A kam sa chystate vy?

jagabinka
29. jún 2009

Ahojte. Mozem sa k vam pridat? 😀 Mam 18 mesacneho chlapceka a chceme druhe babo. Misko sa nam podaril na 4.mesiac snazilkovania. 3 mesiace som sa sledovala, plula na mikroskop a potom som sa na to vykaslala, sex sme mali kazdy bozi den (nedelu) 😅 a sups, hned to vyslo. Teraz pojdem na hormonalny profil, skrz vyrazky na tvari, ale aj preto, ze ak je pricinou mojej ohyzdnej tvare nejaky hormon, ktory bude branit otehotneniu, nech sa na to pride hned... Vsetky vam velmi drzim palce, nech to vyjde 😉 😉 😉

fyalynka
29. jún 2009

ahoj jagabinka, jasne ze sa mozes k nam pridat 😉 tu je kazda snazilka vitana!
Tvoj syncek ma pekne meno...moj mangelik je tiez Misko 😀
A to ti odporucil tvoj gyndos ten hormo.profil kvoli vyrazkam? Inak dobry napad...lebo ak tam bude problem,
zbytocne by ste sa dlho snazili a nic by z toho nebolo...takto sa na to pride hned 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre