Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

janka1
9. mar 2009

gov tak to je uz fakt sila 😠
zajtra vymenit vsetky hadicky 😖

zienky odchadzam do hajan 😔

jane1
9. mar 2009

aj ja, papa

stanusa
10. mar 2009

ahojte, govinda nevyvolala ovuláciu, keď máš také teploty?...nevyznám sa v tom

janka1
10. mar 2009

dobre ranko 🙂

kpn
10. mar 2009

Ahojte damy, ako sa mate?

Janka1 ... uz sa citis lespie? ci este stale sa liecis domka

janka1
10. mar 2009

ahoj katka 😉
citim sa lepsie , ale stale to nie je este ok 😠
som v praci robim FA, dochaduky, vyplaty, stravenky no musela som dnes uz odskocit kedze je 10.teho 😉

janka1
10. mar 2009

jaaaj rano bola u nas jar krasne slnecnooo a teraz lejeeeeeeeeeeeeeeeee 😠

govinda
10. mar 2009

ahojky dievčence 🙂

Takže tam bolo odídené tesnenie 😒 . Tak to urobil a už netečie nič, dokonca počkal aj pol hodinu, aby to celé preveril, odskúšal, našťastie zatiaľ nič. Ale ja som pekne povedala, že to budem sledovať a kontrolovať a keby niečo, takže volám. Tak dúfam, že už nič také potrebovať nebudem aspoň do doby, kým nebudem prerábať jadro, a to teraz, kvôli kríze, tak skoro nebude 😒

stanusa, čítala som tu niekde v diskusii, že vyvolávačka zdvihne teplotu, dodávajú sa tam nejaké hormóny, no nie som si istá, že aké. Ale pôsobia na BT tak, že ju zdvíhajú 😒 . Ja už len chcem, aby mrcha prišla čím skôr, nech začne nový cyklus, nech môžem ísť na krv na hormonálny profil a nech zistia, kde je problém a nech nasadia liečbu a ja potom môžem nsažilkovať o sto tristo 😀
Dnes som ani nemerala, zaspala som tak, že behom na autobus som si akurát uhnala nejaký zápal 😀 . Nestihla som merať 😀

stanusa
10. mar 2009

aha, tak nech už príde mrška jedna 😉 dlho už skúšate?
ja meriam poctivo-mám 2 budíky aby som to neprešvihla 😀

govinda
10. mar 2009

stanusa, no ja sa aj zobudím na budík, a mám ich na mobile nastavených dosť, ale stále to len stlačím a spím ďalej 😀

no tak som to kontrolovala a ono to stále trošku kvpaká ☹ . Sám povedal, že to už je starý záchod a že ak sa babre do starých vecí, tak to už potom tak aj vyzerá. Mám taký pocit, že najlepšie by bolo to vécko vyšmariť a kúpiť nové, a už by nebol problém s tesnením. Len mám nervy, že to nekvapkalo, kým tu bol 😠 . Ono si to veselo začalo kvapkať až po hodine 😠

stanusa
10. mar 2009

😀 keď len kvapká to je ešte v pohode - govi zákon schválnosti, tak kúp si nové ešte kým nie sme v hlbokej kríze

govinda
10. mar 2009

stanusa, no to hej. Mám najradšej také neplánované výdavky 😠 . Uvidíme, čo na to povie drahý

janka1
10. mar 2009

gov ja by som sa uz s tym nesr..a 😠
kub nove wc a mas svaty pokoj 😉 dnes sa da uz za celkom slusny peniaz 🙂 😉

robila som si aj dnes ovu ted 😉 // takze ja ovulujem 😅 ved som to vedela, len si to potvrdzujem😉

janka1
10. mar 2009

kub-kup 😉
ted-test 😉
😀 😀 😀 😀 😀

govinda
10. mar 2009

jani, no drahý tiež nejako sa tak vyjadril, že asi kupime nove wecko. Len to staré umakartové jadro ma s..... Ale teraz s tým nič nespravím 😒
No a to snažilkujete odteraz, či až budúci mesiac? 😉

stanusa
10. mar 2009

aj ja mám také jadro, natreli sme si kúpeľňu peknou ružovou aj vécko a hneď nám bolo lepšie...veru zišlo by sa to prerobiť 🙂

janka1
10. mar 2009

az buduci mesiac gov 😉
s jadrom nic nenarobis ,ale wc ti bude tiect ked nevymenis, nakolko to je fakt asi uz stare ☹

janka1
10. mar 2009

gov neboj kupite, namontujete a bude dobreee 😉 este sa potom budes chodit kukat na nove wc aj niekolkokrat za den 😀

fyalynka
10. mar 2009

ahooojteeee 😀

govi, teba ta voda, wecko a rurky stali tusim poriadne nervy posledne dni 😒 Fakt bude asi lepsie ked
kupite nove...dnes sa da zohnat aj za "normalnejsiu" cenu 😉

janka, ty mas tusim ovu uz treti den 😀

tak ja som doteraz upratovala...dokoncili nam kuchynu, takze ked som prisla z prace cakala ma doma
dalsia a zastavila som sa az pred chvilou 😖 ale uz je kraaaaaaaaasna 😀

janka1
10. mar 2009

fyal ahooj, 😉 zacinam na 10 den a koncim rym 15 vtedy uz necitim nic, tak predpokladam, ze to je koniec, ale tento mesiac si to cele oteszujem testami 😀

janka1
10. mar 2009

daj fotooo fyaal 🙂

jane1
10. mar 2009

cafte babulky. ja zase az vecer. ale neviem kolko pobudnem, drahy musi robit nejaku prezentaciu ci co

janka1
10. mar 2009

cav jane , tak to mas velmi tazke doma 😀 ledva prides domov aj to nemozes tu pokecat 😒 😉

janka1
10. mar 2009

co nove u teba? aky si mala den?
dnes bolo kraaasne ako na jar 😵

kpn
10. mar 2009

Fyalik na tu kuchynu som zvedava i ja... 😀

fyalynka
10. mar 2009

jaaaaj, zvedave zenske 😀
pridam, ale az zajtra, uz sa mi nechce fotit 😝 som unavena a kukam ordinaciu 😀
este tam chybaju sice 2 dvierka, ale uz to ma fazonu 🙂 zajtra poobede hodim foto 😉
ale prezradim ze je cevena 😵

jane, katka ahojte 😉 🙂

govinda
10. mar 2009

fyal, a ty si na tom teraz ako? 😕
No zajtra idem na preventívku k obvoďákovi, potom budem mať čas niečo pobehať, tak skúsim omrknúť nejaké vécka. Potom už len vyhrať v športke a bude aj jadro 😀

fyalynka
10. mar 2009

govi, ja mrchujem 😠 ☹ 😔
podaj lotto, ja som teraz v nedelu vyhrala 2,65 Eura 😝 😀 😀 😀

janka1
10. mar 2009

gov drzim palce,chod do HORNABACHU a urcite najdes, tam maju aj dobre ceny 😉
fyal tak zajtra cakaaaaaaaam 😉
katka ahoj

kpn
10. mar 2009

Ahojte damy,

Fyalik dakujem za uvitanie. Posledne dni som zahrabana v pismenkach. Lutujem raz tie deturence co budu musiet citat moje sialene teorie a vyskumy. Som zvedava na zajtrajsie foto...a ak sa smiem opytat komu ste si ju davali robit??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre