Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
1. apr 2009

idem domooooooooov 😀
ozvem sa neskor a janka, chod sa napapat 😉

janka1
1. apr 2009

ahojte som doma 😉
fyal boli sme s drahym na veceru u cinana 😝
pridem neskor idem na basket 🙂

fyalynka
1. apr 2009

ja som uz dlho nemala cinu 😝
tak prijemny sportovy zazitok 😉

ja si idem nachystat veci na zajtra, zatial papa 🙂

fyalynka
1. apr 2009

ide panelaaaaaak 😀

kpn
1. apr 2009

Fyalik vyzera to tak, ze dnes asi pozeras sama. Janka je este na baskete

jane1
1. apr 2009

ahojte. ako sa mate zlaticka?
ja trosku zadumane. asi sa predsa len ukazuje, ze mam asi problem so stinou zlazou kurnik 😖 mala som taky instinkt alebo ako to nazvat. no a lekarka moja co mi robila prevencku, jej som spominala svoje obavy a dnes som jej volala a ze predsalen asi bude nejaky problem s nou, lebo ze je nejaka hodnota toho tsh.

kpn
1. apr 2009

Ahoj Jane, no ja pomalicky...dnes som akasi plna energie a uz som stihla i upratat a dokonca i polievocku podla receptu fyal pripravit.

Fyalik pozera panelak a Janka isla vecer na basket.

Jane a co teraz, budes musiet ist na vysetrenie stitnej? alebo aky je dalsi postup???

jane1
1. apr 2009

na vysetrenie sa vraj caka 3 mesiace!!!! nechapem preco tak dlho docerta
a co ty moja? mas este stale tolko energie? 😀

fyalynka
1. apr 2009

cawte, uz je po panelaku 😀

jane, to mi je luto, ze mas taketo problemy 😒 aj moja mamina sa lieci na stitnu, to su uz lieky do konca
zivota bohuzial 😔 Snad sa to ale nepotvrdi 😉

katka, uz si vybita z tej energie? 😀

kpn
1. apr 2009

Jane energie este stale je...bo po obednej tabletke som stihla este poupratovat, navarit si polievocku a medzi cakanim na manzelika i na chvilku pospinkat. A teraz opat na neho cakam....maju nejaku firemno-zakaznicku veceru 😖

kpn
1. apr 2009

Jane a kam ta posielaju na vysetrenie???

fyalynka
1. apr 2009

zienky, ja pojdem do hajan, budem si par minut niec citat a potom spinkat 😔
zajtra mam dlhy den 😉

papa dobruuuu 😔

kpn
1. apr 2009

Fyal pridem poupratovat???? 😀

jane1
1. apr 2009

no co je s tym konom sakra
napisem dlhy prispevok a ze: nejde pridat odpoved!!!

jane1
1. apr 2009

Fyaly, ja som mala podozrenie, lebo mam nizku bazalnu teplotu a byva mi zima. ine priznaky nebadam, mozno este prirastok na vahe, ale to neviem ci je z toho. ja som dost pribrala pocas liecby endometriozy

jane1
1. apr 2009

KPn: no bola som dnes aj na gynde, tak sme to konzultovali a doky sa prehrabaval v papierok, a kajucne priznal, ze on zatial vysetrenie na toto nerobil a ze si mysli ze ano, mala by som ist. mne lekarka moja aj napisala vymenny listok, radila mi ist do sace.
a doky mi povedal, ze tam v nemocke blizko od neho, ze je endokrin. tak som tam hned aj sla a toto mi povedali. ze oni neobjednavaju, ze mam prist v stredu rano a ked sa mi ujde cislo ta pojdem. no skoro ma porazilo. ale zas, ak by to vyslo, riesi ta to hned, nie zas o 3 mesiace. do kedy mam cakat, dochadza mi trpezlivost. aj ja som len clovek sakra

kpn
1. apr 2009

Jane blbne mi konik, uz 3 krat som ti odpisovala a nic, na dnes to nechavam tak...skusim zajtra.

Ja ti verim, ze je to otrava a hlavne ked sa nieco dlho taha, ale neboj podari sa vam to i s manzelikom, raz budete v naruci drzat svojho milovaneho drobceka.

Ak by ta nevybavili, tak ti skusim poslat kontakt na specializovane pracovicko (zial nepamatam si kde to je, ale vyzistim od mamky). A netrvalo to tak dlho a vysledky boli este v ten den.

govinda
1. apr 2009

ahojte kočky.
Boli sme na "menších" nákupov toť u susedov neďaleko od Košíc 😀 . Kúpila som medziiným aj super zapekaciu misu na lasgne, tak sa teším, kedy ju otestujem 😀
Jane, a akú máš tú hodnotu tsh? Takže na vyšetrenie ideš až budúci týždeň?

jane1
1. apr 2009

Dakujem KPN
Ahoj Gov, dievca. takze ste boli v madarsku? pozrela si sa na tie naplne do dolce gusta?
neviem aku mam hodnotu, to ma nenapadlo pytat sa lekarky. hej o tyzden, aj to s obavou, ci ma teda vybavia.

janka1
1. apr 2009

jane si tu?

jane1
1. apr 2009

janulik, jasne, som. bola si na baskete?

janka1
1. apr 2009

ano bola 😉 teraz sme dosli
ja chodim na endokrinologiu ked chces objednam ta, len musis mat odporucanie/sprievodny list/ok 😉

jane1
1. apr 2009

jani a kam chodis?

janka1
1. apr 2009

chodim do geriatrickeho centra tam ordinuje dobra dr. ona je v saci ale par dni ma ambulanciu aj v ke 😉
DR.Semanova
a nerob si z toho tazku hlavu ak budes mat problem so stitkou a dobre ta nastavia budes ok aj tehu bude

jane1
1. apr 2009

a to by som myslis nemusela cakat 3 mesiace? mam este jednu nadej a to na rastislavke, kde mam skusit v stredu si prist po poradove cislo

janka1
1. apr 2009

jane IP 😉

jane1
1. apr 2009

inak vymenne listky mam az 2 😀 jeden od obvodnej a jeden od gynekologa

janka1
1. apr 2009

tak supeer 😀

jane1
1. apr 2009

Ip 😀

janka1
1. apr 2009

nic nebooj vsetko bude ok aj ked ja som asi iny pripad co ma problem so stitkou 😀 aspon dr. to hovori

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre