Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

jane1
3. apr 2009

ja mam taku co sa daju robit aj bagety, ale taku chut si nezazala! 😀 myslela som ze to bude zlozite, ale prd

cesto ti urobi pekaren, potom si ho len rozdelis na 4 kusy / ja už robievam dvojitu davku , teda 8 , bo hned sa to zozralo 😀 /
a len rukou trocha postlacas a vytvarujes bagety. navrchu narezes, posypes semienka, das do specialnej nadoby a opät spustis program.

fyalynka
3. apr 2009

mnaaaam, uz mi tecu slinky 😝 😝
vyzera to jednoducho 😉 kolko cca stoji taka pekaren? 😕

janka1
3. apr 2009

jane pridem k tebe na nacvik 😉

jane1
3. apr 2009

Jani, oki 😀

Fyaly, je to rozne, nasa stala cca 4 tis. zalezi na znacke, na funkciach. my sme brali najnovsi model, stale to tak robime 😉
a teraz je uz mozno aj lacnejsia, elektronika stale klesa.
uz sme kupili aj mojej skeptickem mamke. a peče furt!!!! 😀

ok idem ja, prisla segra. este sa stavim

janka1
3. apr 2009

jane daj link na tu vasu ked najdes na nete 😉

fyalynka
3. apr 2009

janka, dokedy si v praci?

janka1
3. apr 2009

do 16tej

fyalynka
3. apr 2009

uf, takze este hodku 😝 ja uz pomaly pojdem, idem sa poprechdzat do mesta, je krasne,
tam ma vyzdvihne MM a pojdeme nakupit.
potom sa ozvem, papapapa 😉

janka1
3. apr 2009

paaaaaaaaa 😉

govinda
3. apr 2009

ahojte kočky. Vy ste toho ale stihli popísať od včera 😀 Nestíham čítať ☹
Ja som včera bola dlho v práci a dnes mi zrušili dovolenku, tak som musela kmitať do práce a hneď po práci sme s drahým šli zháňať okuliarky. No a ja trúba som nechala papieriky na okuliare doma 😠 . No ale okuliare sme už vybrali, tak teda v pondelok tam ideme a dáme si tam vsadiť sklíčka.
Onedlho sa vyberieme s drahým na pizzu, je tak pekne vonku, že škoda ostávať doma 😀

janka1
3. apr 2009

cafte sme domaaaaaaaaa 🙂
robim torticku pre moju dcerusku na zajtra 😝

janka1
3. apr 2009

hotovo no kde steeeeee 😒

govinda
4. apr 2009

ahojte kočky 🙂

No možno konečne bola ovu, aj keď mojím telom si nikdy nemôžem byť istá 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4

A čo máte v pláne cez víkend? My s drahým ideme dnes k známym a prídeme zajtra, takže až zajtra vás prídem pozrieť 😉

fyalynka
4. apr 2009

cafte cice 😉

govi, tak to vyzera na krasnu ovu 😀 uzite si vikend 😉

janka, mate dnes oslavu? 🙂 aku torticku si robila? 😝 dala by som si 😀

janka1
4. apr 2009

bre ranecko 😵
fyal pridu moji rodicia a svokrovci aj svagrina no rodina 😉
svokra prinesie puncovu tortu , lebo tuto zboznuje vladka a este chcela aj manzel tu piskotovu z kyslej smotany tak som robila aj tu aj strudlu aj masko peciem 🙂

fyalynka
4. apr 2009

no teda, hotova party 🙂 mozem sa pridat...lebo puncovu lubim aj ja 😀
kedy pridu, poobede? Co si jej kupila? 😕

govinda
4. apr 2009

janka, takže oslava? NO super. Samé maškrty tam budete mať 😝
Ja čakám drahého, šiel umývať auto, tiež vlastne ideme na oslavu, manželov brat mal narodky, tak ideme tam na víkend. Tiež sa možno trochu nabaštím 😀
fyal, a ty čo cez víkend? Aj u vás je tak krásne teplúčko?

fyalynka
4. apr 2009

ano, aj tu je krasne slniecko 😎 ziaden mracik a teplucko 😀
a vikend...no dnes budem upratovat - klasika, zajtra pojdeme na futbal...nic extra 😒

janka1
4. apr 2009

fyal kupila si tasku/kabelku sportovu , rifle, botasky a mikinu 😉
ostatni jej daju € lebo jej nevedia co kupit tak si ich da na ucet , minuly rok na narodky sme jej zalozili ucet a snazi sa gazdovat, zatial jej to ide 😉

govinda
4. apr 2009

fyal, takže pohodvý víkendík 🙂 . Mne by tiež trebalo upratať, aj okná umyť, ale keď ideme preč, tak sa to nedá 😀
janka, no tak to ste dobre urobili, je to fajn nápad s tým účtom 😉

janka1
4. apr 2009

vdaka gov , chceli sme na skusku a zadarilo sa 😉

fyalynka
4. apr 2009

no, dufam, ze bude pohodovy 😉 idem akurat robit kolacik, potom upracem, len som strasne
leniva, nic sa mi nechce... Este vecer ideme von, kamoska mala meniny, tak ideme si lapnut niekde 🙂

janka, teda aku dobre vychovanu dcerenku mate, vidi super priklad vo svojich rodicoch 😉

govinda
4. apr 2009

ale to je fakt super, lebo sa naučí hospodáriť a to nie je na škodu 😉
fyal, aj ty ideš robiť koláčik? Mňamky, aj ja mám chuť.
Inak, kúpila som minule mascarpone, tak sa chystám niekedy budúci týždeň urobiť tiramisu, no nikdy som nerobila, tak dúfam, že nájdem nejaký dobrý recept a že sa aj potom vydarí 😀

janka1
4. apr 2009

fyal vdaka uvidime do kedy to vydrzi 😀
gov ani ja som este nerobila mascarpone tak vyskusaj a ked bude supis das recept 😉

jane1
4. apr 2009

cafte mladež 😀
konecne mi okolo 15 pride moja laska. mi uz takcasto volal ze skoro ako keby bol doma. zlaticko moje, som mu chybala 😀 / sak chvalabohu ze? 😀 /
takye vy po oslavach hej? hmm, my asi len odvolit, na nakup a doma nejake vinecko 😝

na pondelok mi zrusili dovo, mame nejake skolenie 😝 😝
idem sa asi rozhybat, nech sa potom mozem drahemu venovat. asi dam kavu, bo som jak lemra 😅

fyalynka
4. apr 2009

caw jane 🙂 takze romantika doma? prijemne... 😉 my sme tak travili posledne vikendy a bolo to super 😀
inak pekne od neho, ze mu tak chybas 😀 😉

govi, tak dobehni na kolacik 😉 Ked najdes dobry recept na to tiramisu (a odskusany) tak hod sem potom 😝

janka, niektore deti si nevazia peniaze, lebo nevedia, co je to si ich zarobit 😒 Takze ked ma uz teraz taky
pozitivny pristup k hospodareniu, myslim ze sa to nestrati v nej 😉

govinda
4. apr 2009

jane, tak si užite víkend, pekný slnečný, veď sa aj dá niekam ne prechádzku vypadnúť potom, nie? 😉
kočky, a ja že mi poradíte nejaký recpt 😀 . Ale nie, keď nejaký vyskúšam, tak ho sem hodím, dobre?

jane1
4. apr 2009

Govi ahoooj. no neviem, drahy asi bude fest utahany z cesty z blavy. uvidime.
Moja, a pytala som sa ta nedavno ze ci si sa v madarsku kukla na tie kapsule do dolce gusto 😉

govinda
4. apr 2009

jane, nie, nestihala som, lebo sme tam boli v podstate len na otočku. Ale chystáme sa ešte niekedy, tak sa mrknem, keď tam budem. A prepáč ☹

no kočky, ideme my už s drahým preč, tak sa lúčim a prajem všetkým krásny víkend 🙂

fyalynka
4. apr 2009

papa govi, uzite si to 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre