Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

kpn
12. máj 2009

Janka dohodnute pre mna siska, pre teba miska a dakujem, za info. Chuda fyal, dost, ze ma nervy este ju i natahuju

Siska ja beriem iba kyselinu tiez. Jak to pekne znie, ze kyselinu 😀 😀 😀

Ze stara, to kam speje toto dievca...ak aj je vek vyssi siska musis si hovorit, ze si duchom mlada.

siskamiska
12. máj 2009

ved jasne, ze som mlada, ale sa len hrozne bojiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, ci to vsetko zvladne, ci vsetko robim spravne a tak 🙂)))

jane1
12. máj 2009

ahojte, tak ako fyal sa neozvala?

fyalynka
12. máj 2009

Ahojte lasky.
Velmi pekne vam dakujem, ze ste na mna mysleli a drzali mi palce.
No bohuzial moj osud je uz raz taky, cierny a neprajny 😢 Mimi to nezvladlo a ja musim ist
znovu na kyret. Druhe MA je na mna uz dost, som na prasky neviem ako to budem zvladat 😔
Preto dufam, ze ma pochopite ze mi je tazko o tom teraz rozpravat (preto neberiem telefony),
a asi sa na nejaky cas odmlcim aj odtialto. V piatok idem do nemocnice, no dufam, ze ma v sobotu
prepustia. No urcite na vas nezabudnem, vratim sa....no potrebujem cas.... 😔

Vsetkym vam prajem vela stastia, nech sa dari, nech ste zdrave a usmiate!!!! A ked sa vratim, chcem tu
vidiet same tehulky 😉 papa

janka1
12. máj 2009

je mi to velmi , velmi luto fyalik 😒 😔 drzim palceky
fyalik, neodmlcuj sa ved mi sme kamosky a pokecame stale a comkolvek...neutiahni sa do svojho sveta, bud tu s nami ako doteraz ci uz s mimi alebo bez prosiiim neodchadzaj 😒 viem, ze ti je tazko , ale neodchadzaj
budeme to spolu s tebou prezivat len neodchadzaj

janka1
12. máj 2009

mi - my 😠

janka1
12. máj 2009

kde ste zienky??? kam ste sa podeli??

kpn
12. máj 2009

prave som na teba myslela. Ajoj Janka

janka1
12. máj 2009

na mna? jeeeej 😅
ja som prave zjedla prvy jogurt , ale ten detsky s lentilkami , nikdy som ho nemala rada a teraz mi chutil 😀 😀

kpn
12. máj 2009

Ty mas chute...ja by som si tiez dala taketo sladke vecicky, ale vzdy ked sa mi cast sladkeho dostane do zubu ide ma slak trafit od bolesti. Uz tri mesiace cakam na termin u zubara a konecne tento piatok nastal den D. Snad to potom prestane a ja opat budem moct papat mc flurry s kit kat cokoladkou. 😀

janka1
12. máj 2009

ja som prisla na chut jogurtu DANONE KOSTICI 😀 😀
no hovor nieco o zube som si uzila uz dost vo februari ci v marci uz ani neviem kedy to bolo
😀 😀 😀
ani si nechcem spomenut 🤐

kpn
12. máj 2009

🤐 asi takto dajako budem mat usta ked pridem za tym svojim zubarom. Je to sice nas znamy, ale so zvlastnou naturou. Povie ti, ze ked budes citi bolestm aby si zdvihla ruku a on prestane. A viac menej ked odchadzam bolia ma nielen usta a zuby, ale aj ruka...bo zdvihnutu ju mam cely cas a on tvrdi, ze ma to nemoze tak boliet. ...aaaaa 😖

janka1
12. máj 2009

poznaaam toooo, ale v inej oblasti lekarstva 😀 😀
katka ja som este nemala cas alebo ani chut ti nieco pripravit na tu vizualizaciu 😒

kpn
12. máj 2009

Janik to je oki...ved ked sa k tomu dostanes a budes mat na to cas, tak mi to posles. Ci to bude teraz a ci o mesiac to je jedno. Ja si potom cas na to najdem 😉

janka1
12. máj 2009

jasneee dakujeeeem 😉
daj nejaky tip na zajtrajsie varenie uz budem musiet navarit na stvrtok a piatok 😉

kpn
12. máj 2009

Obavam sa, ze moje terajsie chute by ti nechutili...je tam vsade maso. Robila som pecienky na cibulke s tarhonou

A uvazujem, ze pripravim margarita pizzu.

janka1
12. máj 2009

slovensku ryzu som robila aj ja dnes a mesko a salatik zo sklenika, mnaaaaam mam rada taky skory a mladyyyyy 😀
ale dala som si iba slovensku ryzu,trolinku stavy z maska a veeeeeeeeeeeeela salatikuuuu

kpn
12. máj 2009

Joooj ze vlastnu zeleninku....tak to by som brala. Zohnat tu v Bratislave dobre ovocie a zeleninu je takmer nemozne. Vsetko su umelo a technicky dopestovane vecicky...ktore nemaju ani chut ani vonu.

janka1
12. máj 2009

ja dakujem za toto fajne papanicko svokrovi on vsetko pestuje a mna tym zasobuje 🙂 🙂 som rada veeeelmi

al eti poviem, ze som kupila perfektne mandarinky co som prekvapena na takyto cas bud uz neboli alebo boli chutovo na nic

kpn
12. máj 2009

ako som si precitala, ze mandarinky...v nose mi zavladla ta zvlastna prijemne citrusova vona, ktora sa rozprasi do ovzdusia pri pri cisteni. Juuuj ale mi robis chute... 😝

kpn
12. máj 2009

Janka moj tuli manzelik je unaveny...ideme si lazkat. Dobru noc vsetkym

janka1
12. máj 2009

dobru aj tebe katka 😉 🙂

tatulienka
12. máj 2009

ahoojky...

janka1
13. máj 2009

dobre ranecko zienky, mame slniecko tak dufam, ze sa tu dne ukazete 😉

fyal myslim na teba, drz sa 😉 🙂

kpn
13. máj 2009

Dobre ranko vsetkym zienkam.

Janka tam u vas na vychode akosi vela slnka svieti 😀 .... u nas opat zatiahnute, uvidime ci i dazd pride

Tatu teba sme uz akosi vcera nestihli, ako sa ti dari, tiez som ta tu dlhsie nestretla. Co teplotka a bytik, ako to s vami vyzera?

Fyalik dobre ranko: sme s tebou zienka... 😉

janka1
13. máj 2009

tak to snad nie 😨 😨 😨 😨
co ste sa prepadli pod zem vsetky???

govinda
13. máj 2009

ahojte kočky.
Dlho som tu nebola ☹ . Veľa práce, kopec povinností a ešte sme mali aj problém s netom, ale dnes to už spravili, tak som tu.

Fyal, je mi to veľmi, veľmi ľúto 😔 . Myslím na teba a držím palčeky, nech to zvládneš 😔
Janka, o hormonálnom profile som písala, keď som dostala výsledky ... no nedopadol nejako dobre. Postup je taký, že mám čakať do leta, kým sa telo prečistí od HAK a ak aj potom budú také dlhé cykly a hlavne anovulačné, tak mi nasadia clostilbegyt na stimuláciu ovulky ... no asi tak. Takže teraz som nejaký 60DC 😠 😢
Ale inak fajn 😀

janka1
13. máj 2009

ahoj gov, dobra siiiii 😉 ze 60DC 😀

janka1
13. máj 2009

som velmi zvedava co to je , ze mas take dlhe cykly normalne ma to zaujima

govinda
13. máj 2009

janka, ja ti to vysvetlím jednoducho - pošahaný hormonálny systém. Mala som to tak vždy, tak teraz nemôžem čakať zázraky 😒 . Podobne to tak bolo aj u mojej mamky a aj sestry, tiež dlhé cykly .... Ale 60 dní je už veľa aj na mňa. Ale lekár bol na moje otázky dosť nepríjemný a povedal len, že to môže byť aj z HAK, na čo som mu ja povedala, že ja to mám tak vždy, nielen kvôli HAK a že či sa s tým nedá nič robiť. Vraj nasadiť stimuláciu ovulky a tak. Proste riešiť to nejako od piky asi nie, len naštartovať ovulku a hotovo. Nie som z toho nadšená 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre