Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

janka1
13. máj 2009

verim ti ani ja by som nebola a ako moze byt lekar neprijemnyyyyyy 😠 to co si dovoluje , nevazi si pacienta???

govinda
13. máj 2009

no ja som si aj myslela, že tento je ozaj ten správny doktor, ale tá posledná návšteva u neho ma doslova sklamala. Odchádzala som odtiaľ skoro s plačom. A keď som sa ho stále pýtala na to, čo sa s tým dá robiť, teda okrem čakania, tak už bral do ruky kartu inej pacientky a povedal, že nech zavolám dnu ďalšiu pacientku. Normálne ma odignoroval. Odchádzala som odtiaľ totálne nasr.....

kpn
13. máj 2009

Janka, govi ahojte...ja ozaj zacinam mat z nasho pisania pocit, ze okrem Janky mame nie dvakrat najstastnejsich gyndosov/sky.

Janik naklonuj nam tu svoju a prosim ta prvou triedou i letecky ju rozposli na kazdu z nas 😀

govinda
13. máj 2009

janka, ak by si bola taká dobrá a napísala mi niečo o tvojej lekárke do IP, bola by som hrozne rada 😉

jane1
13. máj 2009

cauky.
Janulka ma asi na lekarov stastie. ze Jani?
Apropos, ked pojdes na endo, nezabudnes na mna? 😝
Govi, dajak dobojujeme do tehu, ne?

kpn
14. máj 2009

Dobre ranko zienky, opat s vami par dni nebudem, idem na vikend domov a k tomu spominanemu zubarovi a uvazujem, ze zabehnem i za mojou gyn.

Majte sa mi tu zatial krasne, relaxujte, uzivajte a oddychujte tak velmo, ako sa len da.

pa pa

janka1
14. máj 2009

ahojte 😉
tak ja som vcera veeelmi skoro zaspala 😨 😨 😨 ale zato som dnes ako rybickaaaaaaaaaaa 🙂

gov mas IP 😉
jane jasne, ze nezabudneeeem 😠 🙂 😀

janka1
14. máj 2009

rybicka sice som , ale nejaka lenivaaaaaaaa 😕

siskamiska
14. máj 2009

Dobre ranko prajem vsetkym 😉

fyalynka
14. máj 2009

ahojte lasky,
vidim, ze sa mate k svetu, to ma tesi 🙂
Chcem vam len podat info o sebe, ze zijem....dnes mi dr. na anesteziologii uzavrela vysetrenia,
takze anestezu mozem absolvovat....zajtra idem rano na 7h do nemocky na prijem. Neviem, kedy
pojdem na operacku, ale snad ma nenechaju dlho cakat, chcem to uz mat za sebou 😔
Vcera som mala depky vecer, pekne som si poplakala, nespala som dobre 😔
Manzel musi zajtra odniest vzorku z kyretu na rozbor do BA, neviem presne kam, to mu povie
Dr. zajtra, ide to na genetiku... Neviem este co dalej budu s nami robit, ale snad sa to postupne
dozvieme a hlavne odpoved "preco"! 😢 Ak bude vsetko ok, v sobotu doobeda ma prepustia.
Ja sa vam zase ozvem...teda dufam, ze sa prebudim 😀

Majte sa mi tu krasne a dakujem, ze na mna myslite a opatrujte sa!!!!! 😉

S laskou vasa fyalynka 😵

janka1
14. máj 2009

ahoj fyal,drz sa a pekne krasne sa tu vrat a budem v snazilkovani pokracovat 😉

kpn
14. máj 2009

Ahoj fyalka nasa...tesim sa, ze si aspon nachvilku medzi nas nakukla. Zajtra drzim prsteky, nech to mas za sebou a tesim sa i na tvoj navrat na konika.

jane1
14. máj 2009

Fyal, mojenko, drž sa a prid. oki?
Janul, dakujem. dufala som ze mi tie vysledky z endo uz nebudu surut, no ale vidis 😖 😝
kpn, pekny vikend ti prajem, tesim sa na teba v pondelí a nech ta zubar moc netrapi. ja idem 19 😝 😕

janka1
14. máj 2009

jane ahooj a nevolala si na endo ake su vysledku uz musia byt 😉
ale ked ti nevolali , tak to znamena, ze su ok 😉 😉 lebo ona vzdy vola ak nie je nieco v poriadku

jane1
14. máj 2009

no a ked zavolam, bude mi to nieco hovorit? to budem hovorit so sestrickou? ona mi povedala len tolko, ze keby boli vlmi zle tak mi zavolaju a pojdem skorej. 😒

janka1
14. máj 2009

jane ked budu dobre vysledky , tak ti je zbytocne ist k dr. potom vies, ze problem treba hladat inde 😒
kam chodis na gyndu?

fyalynka
16. máj 2009

cawte lasky 🙂
to som prekvapena, kde ste...???? a ja som si myslela, ze najprv budem minimalne pol hodinu citat, co ste vsetko
popisali a vy nic 😕 ☹
Co mate nove?

Ja som uz doma, dnes ma pustili. Ale este musim lezat, tak manzelik bude robit obed 😀 a zajtra nam
vari maminka 😉 Asi za 2tt mam ist na kontrolu, vysledky z genetiky budu minimalne za 2 mesiace, takze
sa nacakame 😒 A po dvoch cykloch pojdem este na hematolog. vysetrenia, tak snad sa na nieco pride...

Zatial vam prajem krasny vikendik 🙂

janka1
16. máj 2009

ahojky fyalynka 😉 🙂 🙂 🙂 rada ta tu vidiiim 😵
som rada, ze si uz doma aje vsetko ok /no zdravotne ok/drzim palceky nech pridu na pricinuvsetkeho trapenia 😒 😉
setri sa, daj sa doporiadku nech mozete opat snazit 🙂 🙂 🙂

dnes som mala perny den, nemala som cas tu ani nakuknut, ale uz som v posteli konecneeee normalne mi chybala 🙂
o dva tyzdne mas ist na kontrolu dovtedy si na PN?

fyalynka
16. máj 2009

ahoj 🙂
na PN budem asi uz len tento tyzden, potom pojdem do prace 😝 nechce sa mi tam, ale co narobim 😒
so snazilkovanim si este pockaaaaaaaaaaame.....minimalne tri mesiace by som nemala otehu a dokial nebudem
vediet pricinu ani nehcem 😔

a co si porabala, ked si mala pekny den? citi sa dobre, vsetko ok?

janka1
16. máj 2009

jaj fyal trosku som si dala do tela, ale tak mi treba ked nemam rozum 😝 ☹ snad to nebude mat ziadne nasledky , ale uz som v postielke uz oddychujem 😉

janka1
17. máj 2009

dobre ranko 😉
vytu nato kaslete zeny , alebo coooo 😒

fyal kde si mi vcera tak skoro odisla 😕 😕 😉 ako sa citis?

fyalynka
17. máj 2009

Dobre ranko 🙂

janka, omluvam sa, ale manzela nebavilo co som pozerala v tv a tak mi zobral laptop 😠 😠

zatial je to ok, len obcas pride krc, krvacanie skoro ziadne (no este sa to moze spustit)...

janka1
17. máj 2009

ahoj fya 😉
ja som si prave sadla 😒 nejako som sa dnes zapratala od rana 😕 tak rychlo to zbehlo, ale uz som v pokoji a oddychujem 😉
vonku je krasne , normalne sa tesim takemu pocasiu zboznujem leto/teplo, ale som aj zvedava ako ho budem v juli a auguste znasat 😨 😀
rozhodla som sa , ze predsa len ideme tento rok na dovolenku , ved ked bude vsetko ok tak august uz by nemal byt nebezpecny

zeny ostatne kde ste? vyhrievate sa na slnku, ci uz dovolenkujete ci na zahrade pracujete?????

fyalynka
17. máj 2009

aj u nas je krasne, pojdem sa asi vylepit na balkon, len sa trosku ohriat...lebo lezim pod dekou na gauci, mam
krce tak mozno slniecko mi doda trosku energie...

a kam pojdete na dovcu? 😎

janka1
17. máj 2009

fyal este neviem , ale predpokladam , ze niekde tu blizko, nerada by som letiet 4 hodiny 😖
asi len bulharsko, laebo chorvatsko uvidime este sa rozhodnem 😉 ale kazdopadne ist chcem 😀

chod sa ohriat , naozaj je prijemne tepleeee 😉 😉 😉
nemas doma vankusik z ceresnovych kostiek???? je to sper vec na zohriatie , ale aj na bolest ja som to pouzivala pri mrche a je to naozaj ucinne

😉

fyalynka
17. máj 2009

dlhy let nie je moc prospesny, ale to bulharsko ci chorvatsko by mohlo byt ok, samozrejme by som to
skonzultovala s dr. 😉 ale drzim palce 🙂

taky vankusik nemam....ale kaslem na to, nejako to vydrzim 😒

janka1
17. máj 2009

dostat ho kupit v DM ak by sa manzelovi chcelo ist 😉 😉
jasne, ze to budem konzultovat najprv , taku vec by som nenechala len tak 🙂

co fajne dnes varil manzelik?

fyalynka
17. máj 2009

dnes nam navarila moja maminka, mali sme kuraci rezen v cesticku, zemiakove pyre a salatik a este
aj kysnuty broskynovy kolac 😀 no fantazia 😀
manzelik neni doma...isiel protestovat pred futbal. stadion 😝 😒

a na dovcu pojdete cez cestovku alebo len tak, ze nieco najdete tam?

janka1
17. máj 2009

jednoznacne cez cestovku 😉 je to bez starosti a o tomje dovca 😉 😉

opat isiel, som zvedava ako to dnes dopadne 😕 😕 myslim ten futbal 😀

ja budem n aveceru rezne robit, som urobila aj zemiakovy salatik nakolko som mala na neho chut co ho robim iba raz v roku aj to na vianoce, ale dnes to bolo o com si inom, este mame aj segedinsky gulas, aj polievocku no rozjedla som sa 😀 😀 😀 😀

fyalynka
17. máj 2009

ja tiez preferujem len cez cestovku 😉 ale poznam vela ludi, co chodia hlavne do chorvatska na blind, prosto
sa spoliehaju, ze najdu ubytko a nejako sa prestravuju...

a ten futbal, no neviem...lebo dali zakaz vstupu fanusikom na stadion, dnes sa hra pred prazdnymi tribunymi, to
ma byt trest za tu Nitru 😠 tak sa chystali nejake protesty, dufam, ze pride cely a zivy 😀

myslis majonezovy salat? ten ja moc nemusim...fakt ho jem len na Vianoce 😅 Ale je dobre, ze ti uz chuti
normalne papat 😉 Kedy ides teraz nakontrolu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre