Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

janka1
10. jún 2009

jane opat nic velkolepe 😀
vsetko zmixujes a das do formiciek ak ho chces mat sladky tak pridas ked mixujes este aj cukor, ja nepridavam moja DVE deti maju radi kyslejsie nanuky 😀

jane1
10. jún 2009

a robis to spolu , alebo davas ovocne vrstvy?

janka1
10. jún 2009

vsetko spolu to ma grady a chuteee mnaaam 😉 co sa zvysi to ma vladka ako vyzivu 😀 da si piskoty do toho a su to jej mnamky 😉 ja to inac teraz robim kazdy den pre nu ved je to aj vitamin a aj dobre 🙂
zajtra mam maliny a cernice sa tesakujem uz 🙂

janka1
10. jún 2009

fyalynka nas podvadza 😢 😢 😢

jane1
10. jún 2009

pockaj a to uz su marhule? broskyne som videla, slivky a taaak. ale marhule?

fyalynka
10. jún 2009

nepodvadzam!!!! 😝

janka1
10. jún 2009

jane ved ja ich konzumujem uz druhy mesiac 😉 su bohovskeeeeeeee

jane1
10. jún 2009

a kde ich kupujes? sa som fakt nevidela nejak v obchode. ci som furt prisla ked neboli uy?

janka1
10. jún 2009

tak cez vikend ich kupujem na trhu a cez tyzden ako dnes som kupila v cotbuse 😉 aj v lidly mali uz 😉

jane1
10. jún 2009

jaj taak, tha moyno na trhu. obchody su dost uboho na tom s ovocim, podla mna. ale ja lubim marhulky kysle, take este napoly nedozrete 😝
som sa objedla cez vikend jahod, taaake vonave sme kupili v lidli, ze som skoro umrela od rozkose

jane1
10. jún 2009

teraz mi napadlo, mate uz mena vybrate? ja viem, ze je na to casu, ale ked to musi byt taka ta nedockavost a radost sa tym zaoberat, hmm? ci nie?

janka1
10. jún 2009

jane odporucam v sobotu rano na trh neskutocne marhule a visne kupis a o jahodach ani nehovoriim 😉
nejake mame , ale to vsetko je este vo hviezdach , este sa mozu vseliako menit 😉

lucim sa s vami zienky som unavena idem do hajan 😔 😉

janka1
11. jún 2009

dobre raneckoooo 🙂
u nas sice pod mrakom a uz aj s par kvapkami dazda, ale dnes mi to neva 😉 som vyspinkana do ruzova 😀
davam ranajocky , kto si so mnou daaaa 😉
ponukam: vaniacka, masielko, medik a kakao 😝

fyalynka
11. jún 2009

dobre ranko 🙂
u nas prsalo vcera vecer...ale dnes je krasne slniecko (zatial) 😎

ja sa pojdem zachvilu tiez napapat, dam kavicku, bebe 🙂

magic08
11. jún 2009

ahojte, dobre ranko.
vidim ze dnes panuje dobra nalada 🙂
aj ja som sa celkom vyspinkala 🙂
kocky rozpravala som s jednym doktorom, tak mi povedal, ze tu molu kvoli ktorej som potratila, tak sa odporuca 6 mesiacov kvoli tomu ze sa to potom moze zvrtnut do rakoviny, preto ma byt zena kontrolovana na hcg este 6 mesiacov. No ale ja mam hcg v poriadku, u mna je riziko minimalne az nulove ze sa to zvrtne, ale ze aj minimalne rizko je riziko a naco pokusat to mi povedal jeden doktor.
no tak teraz dajte nazory, lebo uz fakt riesim dilemu... bolo by lepsie pockat, aj ked je u mna riziko skoro ziadne?

fyalynka
11. jún 2009

magic, vidis...a mne take nic nepovedali... 😖 normalne mama pocit, ze to davaju do diagnozy kazdej
zene ktora ma MA 😖 Ako vedia ze to bola mola??? Mne to supli do diagnozy uz v prepustacej sprave z
nemocky a to nemohli mat ani tuesenie co bude v histologii, a tam sa take nic nepise...tak ja uz fakt neviem ☹

magic08
11. jún 2009

no skvele, mne ta doktorka co mi robila kyret, na kontrole povedala, ze sono nevyzera na to, ze by malo ist o molu... na obrazku bolo normalne babo s nozickami a rucickami velke asi 3 cm. a vravela, ze keby slo o molu, tak by tak babo nevyzeralo, tak neviem co si mam o tom mysliet.

magic08
11. jún 2009

mola by mala vyzerat ako strapec hrozna... no to moje babo v brusku ako hrozno veru nevyzeralo...

fyalynka
11. jún 2009

ja som videla naposledy babo v 6tt, vtedy mu bilo srdiecko a dr. povedala, ze je vsetko na 1* a potom o 3tt
tam uz nic nebolo...a ani nespomenula, ze to vyzera ako mola 😒 tak ja uz neviem...buduci tyzden idem na
prvu kontrolu po kyrete, tak uvidim co mi povie 😖

fyalynka
11. jún 2009

kde steeee??? 😕

magic08
11. jún 2009

drzim palce, nech je vsetko v poriadku

fyalynka
11. jún 2009

no ja dufam ze bude...nemam sice ziadne problemy, ale clovek uz fakt nikdy nevie... 😖

janka1
11. jún 2009

halo haloooo 😉
kaslite na molu nemolu , pocuvajte svoje telo a srdiecko 😉 😉 😉 😉

fyalynka
11. jún 2009

janka, nejde na to uplne kaslat, pretoze to co pisala magic je pravda, moze sa to zvrhnut do rakoviny 😔
ale ked bude vsetko ok, nebudeme dlho cakat so snazilkovanim, v tomto si urobim po svojom 😀

magic08
11. jún 2009

fyal vy sa kedy zacinate snazit? cakas 2 mrchy a potom?

fyalynka
11. jún 2009

no, ked bude vsetko ok po kontrole, tak dve mrchy a sup na mimi, nechcem cakat dlhsie...
ale naozaj to zavisi ako dopadne kontrola... este budu aj vysledky z hematka, dufam ze aj z genetiky
pridu skor ako druha mrcha, tak sa snad nieco dozvieme...

magic08
11. jún 2009

joj tak drzim palce, nech mate vsetko dobre.
idem papat, pridem za polhodku...
dobru chut

fyalynka
11. jún 2009

dobruuuu chut 😉

magic08
11. jún 2009

ahojte 🙂
uz som poobede, este musli tlacim 😀

fyalynka
11. jún 2009

a co dobre si mala? 🙂
ja len tak nalahko dnes, zjedla som jogurt a suche palacinky (3ks) 😝 😀 nie som nejako hladna 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre