Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

jane1
29. jún 2009

ahoj Gabi, kludne sa pridaj 😉
Fyal, to este neviem, my sme grekofili 😀 😀 tak najradsej tam, ale tam je zas draho, no jedine ze last minute bude fajnz. alebo chorvatsko aspon. ja milujem more. dufam len, ze ked som nakoniec presvedcila muza aj penáze by mali konecne dojst, tak dufam ye nedopadneme tak, ze nebude kam... ze nebude last minite uz nic ☹

fyalynka
29. jún 2009

jane, neboj..nejaky last minute urco najdete 😎 Ale mas pravdu, grecko byva jedno z najdrahsich, ale je tam
krasne... No ale hlavne ze bude more, je jedno kde...len nech svieti slniecko a po tele je ususena sol z more,ze??? 😀

jane1
29. jún 2009

fyal, ani nepis, bo už nevzdryim! ja som znamenie ryba a evidentne som posadnuta vidinou mora! ja by som nim bola očarena asi aj keby som tam žila.
len ja mam vyber obmedzeny len na jednu cestovku, lebo s tou mame skusenosti uz 5 krat. a na egypt v najv. sezone mozem zabudnut, do 50 C mi drahy nepojde 😀

jagabinka
29. jún 2009

dakujem, ste zlate! Fyalinka, to mi neodporucil gynekolog. Ja som sa totiz uz liecila vsetkym moznym...na koznom mi vsetko zabralo len na chvilku a ked som to vysadila, bolo to spat. Dokonca som si robila ocistnu kuru prostrednictvom bilin od bilinkarky. Tvar sa mi vycistila (zostali len flaky), no 2 dni pred mrchou je to tu zasa...tak som isla na gyndu, nech vyluci, ci potvrdi problem z jeho strany.
Inak Misko je fakt krasne meno pre chlapca...vrelo odporucam 😀
Co sa tyka dovolenky, aj my cakame na lalst minute. Chceme ist 18.7. na Kretu, len aby isla takych 50-60% dolu 😀 , inak nam to financne nevyjde ☹ .

jagabinka
29. jún 2009

Janka, uz si bola v Egypte? Cela moja rodina si priniesla "faraonovu pomstu". Dokonca aj moj otec, ktory zje aj klince 😀 a nic mu nie je. More je tam vraj prekrasne.

fyalynka
29. jún 2009

jagabinka, tak dufam, ze sa to da do poriadku, a budes spokojna jak s cistou tvarickou tak s // na testiku?
Ozaj kedy chcete zacat snazilkovat, az ke budes mat vysledky z profilu? A co malinky, urco je to zlate a poslusne dieta, ked uz planujete druhe?
inak je pravda, ze v egypte je krasne more a podmorsky svet 😎

jane, ja teda nie som vodne znamenie, ale z vody (mora) ma je tazko vyhnat 😀 tak viem o com hovoris 😉

jagabinka
29. jún 2009

To dufam aj ja. Zacat chceme hned, ako mrcha odite...dufam, ze nasledujuci "bozi den" - nedelu uz mozeme na to hupnut 😀
Misenko je dobry chlapcek, iba doma ho to nebavi. Ma rad ostatne deti, takze vonku ho vypustim a mam od neho pokoj 😀 .

Jooooj aj ja uz sa tesim do vodicky 🙂))))). My to mame trosku tazsie s vyberom dovolenky, kedze chceme pre maleho krasnu pisocnatu plaz🙂))

Fyalinka, necitala som to mnozstvo stran, mozes mi napisat ako dlho sa uz snazite a ci mate nejake problemy?
Aj Ty, Jane...

fyalynka
29. jún 2009

jagabinka, tak to je super, ze uz zacnete snazilkovat, moc drzim palce 😉
Veru, aspon mas pokoj, ked si tak dobre vychadza s druhymi detickami 🙂

No, u nas je to zlozite...Zacali sme sa snazit o mimi pred rokom, za ten cas sme mali bouzial 2x zamlknuty potrat 😢
Ten druhy bol len pred 7 tyzdnami ☹ A konecne zacali patrat po pricine, vraj mam tombofiliu (este to nie je na 100% potvrdene) - zvysena zrazanlivost krvi, este cakame na vysledky z genetiky (tam isla vzorka z kyretu) a potom s vysledkami idem na dalsie podrobnejsie vysetrenia z hematologie 😖 Toť v skratke o mne...

janka1
29. jún 2009

cafteee zenusky 😉 uz som domaaaaa

taak dovolenkujete coooo 😀
mne vrta v hlave opat turecko 😒 sme sa s drahym bavili, tak za take peniaze co dat do Bulharska sme sa zhodli radsej na Turecku , tak uvidime co a ako 😒

jagabinka vitaj my sme v Egypte boli a je to druha najvacsia laska mojho srdca po Turecku a nic sme si nedoniesli ako FARAONOVA POMSTA, bola to uzasna dovolenka, prasna krajin a more ja nemozem dospustit na Egypt 😉 😉

fyalynka
29. jún 2009

caf janka,
aj ja som doma - sama, mm je este v praci. Urobila som cestov.salatik, ale hlava ma boliiii na roztrhanie uz vyse
2 hodiny 😔 Z nicoho sa tu spustila strasna burka ked som isla z roboty,no hruuuza 😝
My sme v Egypte boli, ale jedine kvoli comu by som tam znova isla je len more a podmorsky svet,nic viac.
My sme mali tu hnusnu pomstu 😝 😝 😝

jagabinka
29. jún 2009

Ahojte. Fyalynka, to je mi strasne luto 😢 . Uz aby sa na vsetko prislo a mohla si sa vytesovat ako Janka1. Moj Misenko ma zase podozrenie na hemofiliu. Uz sme objednany na hematologiu do Blavy. Dufam, ze vsetko bude OK a tie problemy, co mal boli len "chvilkove".
Janka1, gratulujem k tehu 🙂

Ja by som strasne chcela ist do Egypta, ja mam odolny zaludok 🙂....hlavne ma laka to more...no manzel sa pototo 🙂 aj z perkeltu, tak neviem, co by robil v Egypte 😀

Momentalne koncim...maly mi nosi knizky: "jiba mama, jiba..." (preklad: ryba..)

Papa adrzte sa!

janka1
29. jún 2009

jagabinka dakujem 😉
f 😉 al opat prsi uz je to strasne, u nas zatial slniecko a teplucko 😉

fyal vkladam foto postelneho z ktoreho ceny som unesena na modru strechu urob kuk 😉 aj kolacik vam tam davam na ktorom si teraz opat pochutnavam 😝

fyalynka
29. jún 2009

janka, idem kuki do albumu 😉

jagabinka, dakujem 😉
papa a opat pridi medzi nas 🙂

fyalynka
29. jún 2009

janka, velmi pekne navliecky, aj mne by sa take hodili 😉
a neprovokuj tym kolacom, mam dietu!!!! 🤐 ale vyzera uuuuzasne, slintaaam 😝

janka1
29. jún 2009

fyalyk zeeeeee 🙂 mne sa velmi pacili a za 17€ no nekup toooo 🙂 😉

idem robit malej francuzku manikuru o chvilu som spat 😉

fyalynka
29. jún 2009

panelaaaaak...posledna cast 😖

kpn
29. jún 2009

Ahojte zienky, uz som spat....takze janka my sme s mm boli v Primorsku cena pre dvoch nas vysla v uzasnom rodinnom penzione, kde sme mali apartmanovu izbu na 12 000 tis aj s dopravou, ale bez stravy. Strava je tam relativne este stale lacna a velmi chutna, nuz a o ovoci a zelenine ani nehovorim. mnamky

Fyalik si zlata moja, takze mozno coskoro budes mat cestu do BA? Mysli potom na mna, ak by ti zostalo trosku volneho casu mohli by sme niekam vybehnut.

Jagabinka vitaj, a drzim palceku pri snazeni o 2.mimi.

fyalynka
29. jún 2009

katuska neboj, budem mysliet na teba 😉 do BA pojdem az ked budem mat vysledky z genetiky a neviem na kedy
mi daju termin 😖 Ale snad to bude coskoro 😉

a ty aky si mala dnik? Aka bola oslava, dobre ste sa napapali? 😀

kpn
29. jún 2009

Fyalik zlatko bolo uzasne...brasko i so zenou odisli na dovcu a moje krsna zostalo i svagrininych rodicov, takze pocas promocie som sa s nou hrala. Mali sme 2 hodinky iba na seba a strasne moc sme sa zabavali...naucili sme sa voniat kvietky a robit neplechu, ale to k tomu patri.

Papat sme boli v Slovenskom Grobe, ale akosi som nemala dnes svoj den, strasne moc ma zacalo boliet brusko, akoby som ho mala nafuknute plynmi a tie mi tlacili na vse vyssie, takze kazdy pohyb ma bolel. Ale isto si zarezervujeme 3 dni pocas husacich hodov a pojdeme tam na pecenu hus i so vse dobrotami.

A co ty, aky si mala dnik okrem tej gyndy. MM mas domka??

fyalynka
29. jún 2009

joooj, tak to si mala krasnu zabavu s malinkou 😵 aj ja by som chcela popestovat a hrat sa s babatkom - batolatom 🙂 Verim ti, ze si si to uzivala!
inak aj ja mavam niekedy take bolave brusko, a neviem co to sposobuje, no je to dost neprijemne 😒

dnes to bolo v robote o nervy 😝 a zajtra ma necaka o nic lepsi den...
MM je uz doma, pojdeme si lahnut, sme unaveni. Dnes som schytala riadny dazd, zastihla ma burka po ceste
domov z prace 😠 a to asi tak vsjo...

rano som tu, pekne snicky 😉

janka1
29. jún 2009

je tu este niektooo 😨

janka1
29. jún 2009

tak vam prajem dobru nocku 😉

bzzmajka
29. jún 2009

Ahojte, prvý krát sme potratili v 7 týždni , čakali sme pol roka a začali se sa zase snažiť. Ale nešlo to už rok, tak som vyhladala doktora, pozoroval ma tri mesiace a vaječníky mi nevytvárali schopné vajíčka na oplodnenie, tak sme začali brať hormony, ani tak sa nedarilo, potom strata práce atd.prestla som ich brať a za pár mesiacov sme boli v tom. Viete si predstaviť tú radosť, aj strah ale srdiečko krásne bilo, prešli sme prvých 8 kritickývj týždnov, tak sme boli spokojný, aj ked starch neprestal uplne. V 12 týždni prišla rana, prestalo byť srdiečko..a další potrat.
Známa tiež mala problém s otehotnením a po prvom potarte hend na to hupli a zadarilo sa, chcela by som vedieť aký máte vy názor na to a skúsenosti.
Na jednej strane riziko,lebo maternica nie je až tak pripravená ale zase keby nebola, neotehotnela by som.
že vraj je žena po výškrabe najplodnejšia, tak to chcem využiť, po tom všetkom číms me si prešli.
Dakujem

fyalynka
30. jún 2009

bzzmajka, je mi to luto co vsetko sa stalo 😔
takzko povedat, my sme sa po prvom MA zacali snazit az po 3 mesiacoch, vtedy sme sa bali a radsej sme
pockali (lebo nam povedali, ze ten potrat bola asi nahoda, tak nech pockame, ze potom to bude ok). Otehu
som po 4 m snazenia, no zopakovalo sa to! Chceli sme sa zacat hned snazit, ale nastastie sa zacalo patrat po
pricine, tak to nechcem riskovat a radsej si pockame este par mesiacov, ale budeme aspon vediet kde je problem, lebo dalsi potrat by ma zlozil ☹
Takze mozno by som sa rozhodla ako ty, keby sme nezacali patrat...

kpn
30. jún 2009

Dobre ranko zienky,,, ja normalne neverim vlastnym ociam. Dnes sa mi podarilo spinkat az do 7:45. Juuj tak posledna noc na byte predsa len dobre dopadla, asi sa mi chcela odvdacit a nezobudila ma spolu s manzelikom.

Fyalik to ti potom nezavidim ten lejak, dufam, ze si si dala teplu sprchu na zohriatie zmoknutych kosti, nie ze nam este ochories. Nas ten lejak minul len tak tak, i to vo chvili, ked sme prave sadli do restiky.

Bzzmajka, je mi luto cim vsetkym si musis prejst, aby si mala baby, ale ja by som radsej vyriesili pricinu potratov a az potom vhupsla na snazenie, dve taketo ranu su na zenu tuziacu po baby moc, ale keby prisla i tretia tak to by som uz asi nezvladla. Tvoj doki aj teraz zacal zistovat pricinu preco sa to stalo? Drzim ti moc palce .

fyalynka
30. jún 2009

ahoooj katuska 🙂
tak dnes uz spite na novom??? jupiiii jupiiii 😀
dufam, ze budete mat krasny sny, lebo sa vravi, ze co sa sniva prvu noc na novom mieste to sa vraj splni! 😅
A co mas dnes v plane robit?

kpn
30. jún 2009

Ahoj fyalik...ano dneska bude historicky prva vo vlastnom. To som este nepocula, ze sen z prvej noci na novom mieste sa splni, tak ak by len cosi pravdy na tom bolo, idem rychlo pustat filmy o baby, aby sa to nalepilo do podvedomia a vecer sa mi o tom snivalo 😀 😀 😀

Este balim posledne veci do auticka, napapam sa, povysavam a idem na byt upratovat a odkladat zvysok veci. Zajtra ma prist stolar uz dorbit zvysok ... vraj 😀 . Tak ak by predsa len nahodou, hned ako budem na netiku vam napisem a poslem foto.

A co ty, dalsi narocny den pred tebou?? A preco vlastne, co tam mate teraz nejake projekty????

fyalynka
30. jún 2009

Hej, to sa tak vravi...ako decko ked som niekde spala 1x vzdy som sa snazila mysliet na nieco pekne pred spanim,
aby som mala pekne sny 😀 Takze cely den rozmyslaj iba nad baby, aby sa ti to prisnilo 😵
Prva noc na novom byte je taka zvlastna...tak dlho sa clovek na to tesi, jeto uzasny pocit konecne spat
"vo svojom, na svojej posteli" 🙂

...no, narocny den na moje nervy 😖 hned z rana som sa nastvala 😝 skoda reci...

jagabinka
30. jún 2009

Ahojte kocky 🙂 . Prave som dala maleho spat, tak mam chvilku pokoj.
Bzzmajka, je mi to velmi luto ☹ , ale keby som bola Tebou, urcite najskor zistim pricinu. Ja som zatial nastastie nic take nezazila, ale mam kamaratku, ktora ma problem donosit babo...a potratila dokonca v 7.mesiaci. Bola to vsak vina lekarov v Trencine. Zanedbali starostlivost...ona to vsak neohlasila, vraj chce na to vsetko zabudnut...
Katka, dakujem za privitanie a nech sa Ti dnes krasne spi, lebo aj ja som pocula nieco take, ako fyalynka...nech mas sladke snicky 😉
Prajem vam vsetkym pekny dnik!

fyalynka
30. jún 2009

jagabinka, tak si uzi chvilku ticha kym maly spinka 🙂
inak to je hrozne, ze v 7 mesiaci 😲 😢 Je to tazke pre zenu ked sa to stane na zaciatku a nie to este
"skoro" pred porodom ☹

ja prave tlacim obed, cestov.salatik 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre