Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
28. júl 2009

magic, som strasne rada, ze ciarka zosilnela 😵 😵 🙂
len davaj na seba pozor, neboj vsetko bude dobre 😉

Ja som bola teraz na balkone....no paradny vzduch, budeme spinkat ako babatka 😀 To nie ako u nas,
ze neznesiem paplon na sebe lebo je tak teplo, tu budeme pozakryvani po usi 😀 aspon sa budeme k sebe
tulit 😀

janka, len si to vychutnavaj to obskakovanie, zasluzis si to 😉

fyalynka
28. júl 2009

teda janka poviem ti, pestra psia historia...hlavne smutna ☹

janka1
28. júl 2009

no veru pestra ale aspon tych 11 rokov poslednych sme si uzili krasneho a mudreho hafana 😉 ktory nam vsetkym ostal v srdci volal sa Filip ma aj hrob a chodime nan
😉

fyal normalne ti zavidim teraz tu klimu a vzduch hned by som menila aj ked nam je tu supeer , ale tu je tiez horuco a maju tu strasne vela komarov ked zapadne slnko ja von ani nevychadzam 😠

kde ste ubytovani fyal

magic08
28. júl 2009

kuknite album... 🙂

magic08
28. júl 2009

fyal no, v ktorej casti to ste? hned by som s tebou menila... zboznujem tury po horach... boli sme aj so psikom ked bol malicky, sme ho v tej cestovnej taske vsade nosili, on si tam spinkal.... joj ako babo... 🙂

fyalynka
28. júl 2009

no ja neviem cisem mozem stranku, supnem vam ju na IP 😉
sme v starom smokovci 😉

magic08
28. júl 2009

stary smokovec to poznam, to mam schodene z hora, z dola, ... 🙂 tam je krasne... super si tam oddychnete...

fyalynka
28. júl 2009

magic, ved ta ciarocka // je tam uz kraaaasne vidiet 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂
supeeeer, sa tesiiiim s tebou 🙂 😀 😀 😀 😀

fyalynka
28. júl 2009

no to dufam, na zajtra mame aj nejaky wellness...sa tesim 🙂 to padne vhod po ture...

magic08
28. júl 2009

urcite si oddychnete, aj my sme mali wellness priamo v hoteli co sme boli teraz cez vikend a super sluzby...

no mne sa vidi ze ta ciarocka je furt slaba, zas az tak moc oproti tym predtym nezosilnela...

magic08
28. júl 2009

kam sa zajtra chystate na tururu 🙂

fyalynka
28. júl 2009

zajtra na hrebienok, vodopady a atd. potom napisem kam sme sa dostali 😀

dobru nocku, ideme uz hajat 😔

kpn
29. júl 2009

Jooj dobre ranecko zienky...ja som hore uz od 6 a normalne sa uz teraz potim z toho tepla.

Fyalik jooj som rada, ze ste stastne a zdravo dorazili, moooc si oddychnite, zrelaxujte a uzite cerstvy vzduch na horach. Budem sa tesit na nejake fotecky, a uz ked sme pri tom posles prosim i mne do IP kde to konkretne ste 😀

Magic testik vyzera skvelo...neboj ta ciarka bude este silniet, ved este nemas ani ocakavany den mrchy...takze vse bude v poriadku. Teraz len ziadne nosenie tazkych veci, ziadne natahovanie sa a vela oddychuj. No a jasne, bud rada, ze nemas ziadne priznaky, i ja som tak reagovala ako ty (ze ci je to ok a podobne, preco nemam priznaky, ktore jednoznacne poukazuju na tehulkovanie) a pozri na mna dnes, ako rada by som vymenila tie nevolnosti za ziadne priznaky. A o jedle ani nehovorim, to musim papat kazde tri hodky inak mi je zle. Este si toho uzijes.

Janka, ozaj ako s tymi rajcinkami...docitala si sa niekde o tom na netiku?

magic08
29. júl 2009

ahoj katka 🙂
takze lizatky nezaberaju ? 🙂uvidime ako to bude pokracovat u mna 🙂 no v prvom tehu mi nebolo az tak zle. Jedla som stale a vsetko ale bolo mi cely den tazko na zaludku... najmä vecer.

preposlem ti IP co mi poslala vcera fyal, pochybujem, ze cez den sa prihlasi, urcite si zlatusik uziva horskeho vzduchu a manzelika 🙂

janka1
29. júl 2009

Ahojte dnes iba na skok , lebo odchadzame na kupko 😉

katka jasne, ze som hned hladala : co sa tyka stravy v tehotenstve je velmi dolezite sa zamerat na potraviny s vysokym podielom antioxidantov 😉 cize ovocie, zelenina bohate na vitamin C 🙂 HLAVNE PARADAJKY A PARADAJKOVE STAVY , KTORE OBSAHUJU LYKOPEN
Lykopen je najsilnejsi znamy antioxidant rastlinneho povodu 😉 🙂

Na posilnenie znizenej obranyschopnosti su dobre probiotika a prebiotika / banany, cesnak, cibula, por a PARADAJKY/ 🙂 vsetky obsahuju probiotika
Paradajky ako druhy zdroj betakorotenu a draslika by v tele hlavne tehotnej zeny nemal urcite chybat 🙂
Takze Katuska jem ich vela a este si od teraz pridam 😀 😀

jane1
29. júl 2009

ahojte kočky
ja len na skok, este balim! 😀

MAGic !!! to je kraaaasa, drzim palceky.

Katuska, ale su to na druhej strane pekne problemy, s tym travenim. ked je to koli mimcu. to prejde, neboj. potom si uz budes tehu len a len uzivat!

JAnulka , poslala som ti IP. pekne sa vykupkajte. ale nebojis sa ze mozes na kupku nejaku infekciu dostat? ci? davaj na seba pozor jo?

fyal, uz ste zacali "pracovat"? zlatko? 😅

magic08
29. júl 2009

ahoj janka
dakujem 🙂
aj ty balis na dovcu?

jane1
29. júl 2009

anooo

magic08
29. júl 2009

kam idete?

jane1
29. júl 2009

na kretu

magic08
29. júl 2009

juuuuj super, mozem ist s vami? 😀

jane1
29. júl 2009

ee, mame uz batozinu 26 kg, a moze byt len 30 😀

magic08
29. júl 2009

ja si vezmem len plavky 😀

fyalynka
29. júl 2009

cawte cicusiky 😀

jane...vymenim hory za kretu 😀 beries??? 😎 Inak moja kolegynka tam teraz bola na dva tyzdne a nemohla
vynachvalit...ze uplna parada 😉 tak si urcite uzijete krasnu dovolnku 😉
a hej, nechali sme to na "prirodu - ci osud" uvidime co bude...

inak dnes sme mali celkom peknu prechadzku, vecer ideme este do sauny a výrivky 😵

magic, co nove? dufam, ze vse ok? 🙂

zatial papa

magic08
29. júl 2009

ahoj fyal
no dovolenku ste si zacali uzivat naplno od prveho dna 🙂

u mna vsetko po starom, dalsi testik som robila, mi nedalo 😵 pokusim sa ho pridat...

ozvi sa potom, ak budes mat chut... 🙂

fyalynka
29. júl 2009

magic,nie je o com, druha ciarka je krasne viditelna 😵 😵 😵 😵 🙂
gratulujem tehulkaaaaaaaaaa 😀 🙂 🙂 🙂

my sme sa paradne vyclapotali, vysaunovali...este si davam studeny melon a pojdeme hajat 😉

dobru nocku 😔

magic08
29. júl 2009

dakujem, ale ja stale neverim... v piatok alebo v sobotu by mala dojst mrcha... tak dufam, ze nedojde..

melonik by som si dala aj ja...

joj super den ste mali, ja som sa zas tak vynervovala v praci,... manzelik mi nasiel novu super pracu, ale ak sa potvrdi tehu, tak nic z toho. mala by som to tam lepsie aj platovo...

fyalynka
29. júl 2009

magic, ak budes tehu tak sa supnes na PN, budes pekne doma v klude odpocivat a nech sa v praci aj
pos..., uz je to jedno potom 😉
drziiiiiim palce 😵 😵 😵

dobru nocku 🙂

magic08
29. júl 2009

aj tebe dobru nocku
a zajtra pekny dnik 🙂
papa

kpn
30. júl 2009

Dobre ranecko...

Joooj fyalik, prechadzky, vodicka, sauna ... vy si to tam ozaj uzivate, ale ved o tom to je. My zaciname dovcu od zajtra tak som ako male decko, ktore sa uz nevie dockat. Taaak sa mi zapacilo to vase ubytko, ze s manzelikom hladame tiez termin kedy by sme tam vybehi. Mooc na vas myslim, uzivajte si to tam s manzelikom.

Janka vcera som i ja poctivo nakupila rajcinky, kooopec ovocia azeleninky, tak mozem s kludom i ja teraz papat rajcinky.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre