Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

govinda
19. jan 2009

dobré ránko všetkým kráskam prajem 🙂 🙂
Ja dnes dovolenkujem doma, tak som vás prišla pozrieť a tu nikto 😀

govinda
19. jan 2009

Ahojte kočky. Kde ste celý deň? 😕
Ja som dnes upratovala, žehlila a ukladala veci a som totálne hotová, lebo od rána si pripadám, akoby sa do mňa prevtelila nejaká šialená ženská a chcela len upratovať. No ale aspoň stromček už mám zvesený a môžem vyjedať salonky 😀

jane1
19. jan 2009

gov ahoj. tak teplotka trocha túpla, dúfam ze zajtrajsia to potvrdí 😉
no teda ty si si dala do tela 😉

fyalynka
19. jan 2009

pekny podvecer prajem 🙂

govi--teda dnes mas za sebou kus prace, zasluzis si odmenu 😉 mozes vyjest tie salonky 😀

jane1--ahoj 🙂

ja som dnes mala veeela prace v robote, nemala som cas sem mrknut 😒

janka1
19. jan 2009

cafte 😉
tak u mna sa cez 😉 vikend v kancelarii malovalo , ale zial nie podla mojich predstav, tak to museli prerabat 😒 takze som dnes mala v pracoi pernooo 😉

fyalynka
19. jan 2009

ahoj jani, tak to mas super, ze ti vymaluju kancelariu podla tvojich predstav 😕
ako ju chces mat vymalovanu? co zle trafili farbu? 😀

fyalynka
19. jan 2009

kde ste vsetky?? tu je pustoooo ☹

govinda
19. jan 2009

no ja som totálne vyšťavená za dnešok, makala som ako fretka a zabudla som sa naobedovať 😲 😀 . A u mňa sa málokedy stáva, že zabudnem jesť 😀 . No a keď prišiel drahý z práce, tak sme sa navečerali a teraz som unavená z toho.
Ideme si zahrať monopoly, tak sa vám potom ozvem 😉

fyalynka
19. jan 2009

prijemnu hru 😉

jane1
19. jan 2009

cau Faly, Janka, tak ako? ja som dnes skor skoncila v robote, takze som celkom oddýchnutá. síce som plánovala popratat, lebo cez víkend som sa na to vybodla 😀 , no skoncili sme pri prezliekaní v postielke 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , tak z toho zislo, lebo potom trebalo ist robi daco na jedenie 🙂

fyalynka
19. jan 2009

ahoj jane, ja som sama doma, ale milacik uz volal, ze je na ceste domko z prace 🙂
😀 😀 vyriesili ste to lepsie, co tam po upratovani 😀 😀

jane1
19. jan 2009

faly, veru nebanujem 😀 😀 😀 😀
ked som dobre postrehla, tak mrchujes? či?

fyalynka
19. jan 2009

yoyo 😝 😝 ale uz nie je taka silna,tak dufam, ze to uz nebude dlho trvat 😒

jane1
19. jan 2009

tak nech ti to rýchlo zbehne. mne sa tentokrát asi fajne predĺžil cyklus, tak hádam sa predĺži na takých 9 mesiacov. ale to fajne predbieham 😀

fyalynka
19. jan 2009

jane--meska ti ms? 🙂

jane1
19. jan 2009

ale kddeže!!!!! ja čakám túžobne ešte len na ovu. a už nech sa nesere .... 😒

http://www.fertilityfriend.com/home/2412e6

jane1
19. jan 2009

zbožne dúfam ze bola vcera, v tom poklese. mala som slabú ovu bolest a zacali ma vcera bolet bradavky. to zvyknem mávať pocas ovu. ale tento mesiac ma velmi hnevajú teploty? ci teplomer???? 😀

janka1
19. jan 2009

no cafte som spat 😉

govinda
19. jan 2009

ahojte kočky. Opäť som raz prehrala na monopoloch 😠 😀 😀 😀 .
Ako máte?
Jane, no vidíš? A ja som celý deň upratovala 😠 😀 😀 . Asi aj za teba 😀

jane1
19. jan 2009

cafte. tak som este dosla.
Janka caf
Govi: no vidiš, si mohla mať iný vývoj dňa 😉 😀 😀 😀 😀 a potom si mohla dojst ku mne a popratat 😅

drobec
19. jan 2009

ahojte dievčatá..až teraz som sa sem dostala...boli sme na návšteve u manželovho býv. kolegu..potreboval niečo prerozprávať v AJ..ale, žiaľ nedovolali sme sa..neva..
govi..nechceš prísť aj k nám poupratovať...mne sa do toho veľmi nechce. ale budem musiť, v piatok máme návštevu..

govinda
19. jan 2009

kočky, ja som upratovala preto, lebo cez víkend som bola lenivá a tento víkend najbližší robím 😀
Idem spinkať, tak dobrú nôcku 🙂

jane1
19. jan 2009

tak pa Gov.

Drobec, pozerám že ty tiež z KE 😀

ako to že ešte nemáme tému snažilky z Košíc? 😀 či????

drobec
19. jan 2009

ahoj jane1..aj ja sa čudujem..lebo ako som tu čítam..je nás tu hojne...ale ja som tu krátko..len od polky decembra..a ako ktorási z dievčat vyššie písala..sme ochotné urobiť všetko, pre splnenie nášho sna...aj ja som tento mesiac skúšala merať si BT a zároveň kupovať ovu testy, aby som skúsila snažilkovať v deň ovluky..tak som zvedavá

jane1
19. jan 2009

drobec, vážne? a máš grafík? ukáž

drobec
19. jan 2009

aj by som..len neviem ako ho sme dostať...alebo ak vydržíš..tak skúsim..tento mesiac robím samé pokusy..nie len na sebe ale aj s tým grafom a tak..neviem anglicky tak si mnohé veci musím prekladať...idem skúšať...

drobec
19. jan 2009

jane..tu je môj graf..júúj, ale som šikovná 😀 😀 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/24add7

jane1
19. jan 2009

no to teda si Drobec. a aké mávaš cyklydlhé? chcem si vypočítať, kedy budeš testovat 😀 😀 😀

drobec
19. jan 2009

do decembrovej mrchy boli ako švajčiarske hodinky...28 DC..v decembri to bolo 30 a testla som na 28 DC..bola tam slabá // čiarka..a naposledy bol 25 DC..ale bola osm chorá...a Ty sa v tom vyznáš?

pondelok
19. jan 2009

ahojte kocky ako sa mate? aj nieco nove? mne skoncila mrcha, tak sme nabehli 😀 dnes ma muz narodky, tak ideme nieco poriesit 😀 😀 😀 ja si tepltou este nemeriam, este nevie co a jako 😉 tak pa pa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre