Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

janka1
8. mar 2009

fyal a skusala si si robit ovu test?

fyalynka
8. mar 2009

ovu test som si este nikdy nerobila 😒

a chce nieco? 😀 😀 😀

janka1
8. mar 2009

jasne, ze chce 😎

a neskusis, ja som uz skusala a vysiel presne a chcem aj teraz skusit, nakolko som nebola na odber ked som ochorela 😒
som drahemu dala kupit zajtra prvy a potom v utorok si kupim uz ja kolko potrebujem, chcem to len zo zvedavosti 😅

fyalynka
8. mar 2009

skusila by som, a to si mam robit kazdy den od 10DC do 20DC aby som nepresvihla??? 😕
kolko cca stoji staji test, ako tehu? 😕

janka1
8. mar 2009

no ty by si mala na zaciatok aspon kazdy druhy a stoji to presne ako tehu cca 105 SK 😉 pisem zo zvyku v korunach

ja by som na tvojom mieste jeden mesiac skusila kazdy den ... 🙂

fyalynka
8. mar 2009

tak to bude dobra investicia 😕 ale co clovek neurobi pre ten tehulkovsky zazrak 😵
budem nad tym premyslat...lebo som si povedala, ze sa nebudem sledovat 😀 😀
ale to by musela najprv ak ta mrcha dojst, aby som vobec nejaky novy cyklus zacala.... 😖

janka1
8. mar 2009

fyal je to len 1000 Sk 😉 ja len pre skusku ci sa na teste nejaka ovu objavi 🙂
skus to 😉
prqajem aby si to nemusela vobec skusat a mrcha ani neprisla a to spinenie co mas bolo len zahniezdovanie 😉

fyalynka
8. mar 2009

janka, trosku neskoro na uhniezdovanie podla mna... 😒 zacalo to vcera a to som bola 12DPO 😒
a este ktomu pokles teplotky...ved uvidme 😒

janka1
8. mar 2009

ako neskoro? ved uhniezdovanie zacina dnom menstruacie /tej ktoru by si mala dostat / a nedostanes, nia????
😨

fyalynka
8. mar 2009

no ja mam uz v tom chaos...pred par dnami ked som mala take pichanie v podbrusku som sa pytala bab
v inej teme kedy byva uhniezdovanie a napisali mi, ze v rozmedzi 5-11 DPO 😒

janka1
8. mar 2009

fyal ja nie som v tomto odbornik, ale idem pohladat na nete 😉 cakaaaj

janka1
8. mar 2009

tak som to nasla ano je to 5-10 dni, ale vsetko zalezi od toho kedy bola ovula v ktory den 😉
ty sice pises ze si 12DPO ale co vies kedy telo ozaj malo ovulu 😉
verime, dufjme, ze je to uhniezdovanie 🙂 🙂

fyalynka
8. mar 2009

🙂 si zlata ze veris za mna 🙂 😵 rano napisem co nove...no zatial je to velmi slabe,nie je to ani
na slipku 😒 keby som si "nesiahla tam dnu" tak ani neviem 😖 😝

moj manzelik ma za mesiac 30-ku, musim zacat zhanat darcek 😕 len neviem akyyyyyyyyyy 😒

janka1
8. mar 2009

no tazko radit, nepoznam ho ...ake ma zaluby 🙂
mojmu som kupila hodinky ked mal 35 😀

fyalynka
8. mar 2009

hodinky ma, dostal pred 2r na vianoce 😉
no jeho NAJ zalubou je futbal 😀
chcela by som zohnat na krk taky muzsky obojok - neviem ako to pomenovat...je to z koze a zdobene
je to kuskom striebra a chirur.ocele tusim... Jemu sa to strasne paci, len neviem kde to zohnat... ☹
Pojdem zajtra pokukat do mesta 🙂 aspon sa rozptylim 🙂

janka1
8. mar 2009

a aky to ma byt ten privesok, myslim vzor?

janka1
8. mar 2009

http://www.isperky.sk/ocelove-sperky-kaucukove-...

toto je naramok , ale hladas nieco takeee

fyalynka
8. mar 2009

ano janka, nieco take...len na krk a koza cierna...vzor nejaky jemny 🙂
idem si tu stranyku omrknut 😉 dakujeeeeem 😉

fyalynka
8. mar 2009

pozrela som si to...no maju tam len tie naramky 😒 nevadi, mam este cas, snad nejaky zozeniem 🙂

idem spinkat, prajem dobru noc 😉

janka1
8. mar 2009

no, nahrdelniky som nikde nenasla 😒

aj tebe dobruuuu 😵

govinda
8. mar 2009

ahojte kočky.
Len prednedávnom sme prišli domov, tak som vás len chcela pozdraviť. Nestíham síce čítať, čo všetko ste popísali, ale všimla som si, že ste sa bavili o ovu testoch. Ja som videla v lekárni aj balene 5 v 1 a stálo to okolo 110 Sk, tak to sa ešte dá, nie?
Mne teplota vystúpila hore, ale to kvôli vyvolávačke, ktorú mi šupli, tak to nebude ovu a už to tento cyklus nemá zmysel sledovať. Teraz len rýchlo musí prísť mrcha, aby som šla na hormonálny profil a uvidíme, ktoré hormóény mi chýbajú. Potom zrejme nasadia liečbu a uvidíme.
Kočky, prajem dobrú nôcku 🙂

janka1
9. mar 2009

😵 dobre ranko 🙂 spala som celu noc 😅

gov tak to je vazne super cena 😨 skus zistit nazov 😉
fyal , akoooo???

stanusa
9. mar 2009

ahojte kočky, zdravím govindu - stratenú z koníka...tie testy mám aj ja a môžem potvrdiť, že sú dobré. názov ma hneď nenapadne. 🙂

janka1
9. mar 2009

http://www.ovulacne-testy.sk/?gclid=COrE3uKglZk...
nasla som takuto akciu a je dobraaa, nie 😉 fyal 14OVU /2 TEHU za tu cenu 😨 😉

stanusa
9. mar 2009

to sa fakt oplatí 😀 len škoda, že tehotenské testy nemajú nižšiu citlivosť...ale keď sa má zadariť, tak to je jedno 😀

janka1
9. mar 2009

to ano su aj lepsie, ale tieto su ta stredna cesta a hlavne ide o tie ovu , ten tehu je uz len na konecne potesenie 😀 😀 😀

stanusa
9. mar 2009

😀 tak tak ...čerešnička na torte, asi objednám aj ja len počkám do mršky či sa dostaví, možno odišla do Afriky, alebo na Mars a dúfam že sa jej tam zapáči 😀

janka1
9. mar 2009

mozno to najdes aj v lekarni , verim, ze tiez maju nieco v ponuke 😉
tak drzim paste aby bola na Marse 😉

fyalynka
9. mar 2009

ahojte, tak sa hlasim...skor som nemohla...praaaaca 😝

taaakze, rano teplotka 36,8 - velky pokles, jasna mrcha ☹ 😠 😠 😠 Uz ju aj citim ze sa to dnes spusti 😝

Janka, dakujem za tie ovu testy, fakt supis ceny, uz som ich aj objednala 😀 😀 😀 manzelika aj porazi
ked mu to poviem 😀 lebo mi zakal akekolvek sledovanie sa... 😅 😒
Takze sa citis ovela lepsie, ze? Ked si v pohode spinkala celu noc... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre