Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

kpn
18. mar 2009

Janik a kam ste cestovali???

Fyalik s baby doma si ani nespomenies na cas, tak rychlo ti ten den ubehne. A ak budete chodievat cvicit, do poradne, a neskor plavat atd atd...hned mas o program vystarane. Pripadne Trnava nie je tak daleko??? pridem ta mrk

fyalynka
18. mar 2009

janka a kam budes cestovat s miminkom? 😕 😨

janka1
18. mar 2009

chodievali sme vsade kde sa len dalo a v lete sme boli snad na vsetkych kupaliskach, parkoch,turach atd ...hlavne som si ponavstevovala kamosky po celej SR nakolko pocas prace sa to velmi nestiha 😉
a samozrejme vas navstivim jasna vec 😉
a kedze vladka sa teraz venuje tomu basketu tak toho cestovania bude tiez dost 🙂

fyalynka
18. mar 2009

😉 tak si zaloziime babytour 😀 a budeme cestovat celu MD 😉

janka1
18. mar 2009

ok 😉 ja urcite budem v hlavnych mestach nakolko ten basket ma tam zavedie 😉

janka1
18. mar 2009

prave som vravela drahemu, ze o tyzden pride posledna mrcha 😉 on nato ved jasne uz koncia aj tabletky 😀 😀 no cisty chlap

janka1
18. mar 2009

davam este matu a dufam,ze uz budem mat pokoj 😀

fyalynka
18. mar 2009

manzelik je doma 😀 😀 prisiel skor 🙂
a ake tabletky to myslel??? 😕

janka1
18. mar 2009

sak kyselinu listovu 😉

fyalynka
18. mar 2009

ahaaaa 😉
no aj ja som ju manzelovi naordinovala 😀 tiez papame obaja 😉

janka1
18. mar 2009

supeeeeer 😉 fyal
drzime drzim drziiiim palceeeeeeeeeeee
nemal namietky? nie kazdy chlap sa da nahovorit

kpn
18. mar 2009

tak damy, ja sa vzdy tesim na toto forum...vy ste stake zbehle, ze vzdy a kazdym dnom sa dozvedam nieco nove. Vyzera to tak, ze drahemu pridam do jedalnicka kyselinu listovu v Tb.

A na babytour,..no mna osobne by to asi tazko napadlo, ale paci sa mi tento navrh...rada sa pridam...len co budem robit ak nebude baby to neviem...tak aspon vase deturence potlacim a pomojkam. 😀 a vy si oddychnete. Co vy na to???

janka1
18. mar 2009

jasne katka, ale ty budes svoje kocikovat 😉

janka1
18. mar 2009

resp. my vsetky budeme oddychovat a vladka sa postara 😀

kpn
18. mar 2009

Chuda Vladka...teraz ma napadla blazniva predstava, ze baby´s budu vediet skor driblovat basketbalku a hadzat 3, ako stat na vlastnych 😀

Janik a ako casto mava Vladka zapasy v Ba, alebo tymto smerom na zapadne slovensko

fyalynka
18. mar 2009

nie, nemal namietky, on rad papa vitaminy 🙂 a hlavne som mu povedala, ze bude mat lepsie
spermijky tak to bol schopny jest aj 6x denne ako ATB 😝 😀 😀

jasne, kazda budeme kocikovat svoje miminko 😉 potom Vladka povaruje a my si oddychneme
niekde na dobrej masazi alebo wellness kupeli 😀

janka1
18. mar 2009

jemine ten chlapcek z modre z neba je uzasnyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

janka1
18. mar 2009

katka kedy ako zalezi o postupe , ale my do BA chodime aj na zapasy nasich basketbalistiek Kosicaniek /zeny tie su jej vzorom tak ako spravny fanusik sme na kazdom ich zapase, akurat dnes som nebola bol manzel nakolko som s tym okom nechcela este von 😉
buduci tyzden bude nova tabulka zapasov tak ti dam urco vediet 😉 aj tebe fyal pochopitelne...ale myslim, ze najskorsi zapas bude v nitre

janka1
18. mar 2009

moj drahy ziadne vitaminy a lieke nepapa...on je drogista na ovocie a zeleninu c neskutocneom stave , tak teraz ma uz dlhsiu dobu zmenu on ani chory nikdy nie je, nikdy ho nic neboli ja nechapem 😒

kpn
18. mar 2009

Dobre budem sa tesit...i ked asi vela casu nebude, ale na kratke stretko by sa dalo 😉

janka1
18. mar 2009

katka prides povzbudit n 🙂 a basket

fyalynka
18. mar 2009

no my papame vela cerstveho ovocia, nestacim kupovat 😕 ale ako doplnok sa tabl. daju zvladnut 😉

na stretko by som sla 😀 😉

fyalynka
18. mar 2009

tu v TT sa tusim basket nehra 😒

kpn
18. mar 2009

Janik kludne a velmi rada...kedysi som tiez hravala basket na SS a koopec dalsich sportov, bola som taky maniak, ale odkedy som isla na vysku vsetko sa zmenilo a ja som sa prestala hybat. Som prekvapena, ze i napriek tomu mam necelych 50kg. 😉

fyalynka
18. mar 2009

aj ja chcem 50kg 😕 🙄 ☹

kpn
18. mar 2009

No neblazni...ja nic ine nepocuvam od blizkych len ako zle vyzeram a preco nejem a pri tom bez problemov zjem vsetko na co mam chut. To zas polovicka je taky moj macik, a co je najhorsie, ze obcas si ho doberaju aj znamy, ze on my vacsinu zje...takze i on sa citi potom hlupo. Ale verim, ze ak pride tehu...budem neskutocne pribrata...vraj mamka pri mne i braskovi pribrala 26 a 30 kil. To muselo byt hrozne.

janka1
18. mar 2009

jaj moja kg ani nespominajme ☹

kpn
18. mar 2009

Oki tak na inu temu...co s tym tokajikom...to vies Janik ked budes tehu tak asi tazko budeme popijat tokajika...takze by sme to mali stihnut este pred, alebo to si potom odlozis po porode a pri najblizsej vhodnej prilezitosti??

fyalynka
18. mar 2009

ja mam problem schudnut co i len kilo ☹ Pribrala som pocas uzivania HAK, po vysadeni som sice dost
schudla - nahromadena voda 😝 ale aj tak to nie ono co volakedy 😖
ja sa tiez bojim ze pocas tehu vela priberiem a budem jak vagon 😝 kaslat na to, hlavne ze mimi bude
zdrave 🙂 Potom budem prisne dietovat 😀

kpn
18. mar 2009

Fyalik a co si brala za HAK, mne ani jedny nezadrzovali vodu v organizme. S cim mi pomohli boli moje prednosti, ale vzhladom na to, ze uz ich neberiem, tak efekt sa vratil spat 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre