Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
30. mar 2009

tak napis postup do IP 😉 ja som taky typ, ze ochutnam vsetko 😀 Teda okrem takych hnusob ako
cervy, cvrcky a pod 😝 😝 😝 😝 😝 🤐 🤐 🤐 🤐

janka1
30. mar 2009

😝 🙂 😉

kpn
30. mar 2009

Dobry podvecer damy, iba na chvilku sem nakuknem a ola kolko toho napisaneho bylo

Janik uz zase mi robis chute na papanie

Fyal no co a ako, co vas dnes naucili???

janka1
30. mar 2009

gov, kde si? sme ta vystrasili 😕 😢

janka1
30. mar 2009

jaaaj fyal no pis ako boloooo som aj zabudla 😉

katka ty vzdy prides ked je rec o jedle 😀

kpn
30. mar 2009

No vyzera to uz raz tak, ze viem kedy mam prist 😀 Kiez by bolo mozne pretlacit par chutoviek cez monitor

fyalynka
30. mar 2009

no bolo velmi prijemne, hovorili sme si o rozynch typoch pleti, tvari...a tak, nabuduce malujeme 😀 😵
ja budem potrebovat modelkyyyyyyy 😕 mozem s vami ratat? 😀

govinda
30. mar 2009

bola som na nákupe, tak preto som tak záhadne zmizla.
Ja s tým vyhodnocavním hormonálneho profilu sama asi nič nezreišim, budem musieť počkať na dokiho. A možno som bola taka prisleplá, že to ani nebol luteizačný hormón 😀 . Viem, že prolaktín, estradiol a nejaký hormón, ktorý hovorí o tom, že môžem otehotnieť, tie boli v poriadku, tie ostatné si nepamätám, viem že jeden bol zvýšený, a zdalo sa mi, že to bol ten LH, ale už si nie som ani tak istá 😒

fyalynka
30. mar 2009

govi,neboj vsetko sa da do poriadku 😉 Ktovie este co zisti mne... 😖

zienky, idem do hajan, dobru nocku 😉 😔

jane1
30. mar 2009

Cafte

kpn
30. mar 2009

Fyal Janka sklamem Vas...ja platiti nebudem v ramci nasej dohody...Janik je to na tebe. 😉

janka1
30. mar 2009

katka co sa dejeeeee 😕

jane ahoooj 😉
zienky ja som sa vyspala 😠

jane1
30. mar 2009

Ahoooj

jane1
30. mar 2009

ja som zase minulú noc nespala skoro vôbec. nechápem či to kvôli tomu posunu či?

kpn
31. mar 2009

Janik no tak ta mrcha predsa dosla, co uz s nou...neda sa nic robit ideme dalej. 🙂

Ale uz si musim ozaj i ja nieco najst, aby som sa otazkami tehotenstva prilis nezaoberela. Asi sa fyalik i ja dam na nejaky kurz, alebo zacnem cvicit.

drzte sa a pekny dnik

fyalynka
31. mar 2009

dobre ranko 🙂

katka, to mi je luto ☹ Ale my raz nad tou hnusnou mrchou zvitazime 😀 a budeme tehu 😉
inak, je to fajn upriet mysel na nieco ine, vrelo odporucam 😉 Aj ked to nejde samozrejme uplne vypnut
z hlavy, ale ciastocne urcite 😀

fyalynka
31. mar 2009

cice, kde ste? 😕
konecne mam trosku free v praci a vy tu nie ste ☹
bola som zase u zubara 😝 fuuuj, taku nechutnu chut mam v ustach z tych vsetkych sajrajtov co mi
tam dal, ze sa idem poblinkat 😝

janka1
31. mar 2009

tuuuuu 😉

fyalynka
31. mar 2009

jupiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😉

janka1
31. mar 2009

bola som na gastro a zajtra idem este na odber 😉

fyalynka
31. mar 2009

a co na gastro? 😕 mas nejake problemy? 😨 To ti davali tu hadiicku? 😲

janka1
31. mar 2009

fyal som bola na to sono pecene 😉 co som bola objednana aj ked som si ho dala urobit u kamosa 😉
a zajtra mam ist na odber nakolko na peceni nie e nic tak nevie preco tie zvysene hodnoty 😒 markery virusovej a autoimunitnej hepatitidy + HT , ALP
zatial liecbu ziadnu nepotrebujem nakolko nic nenasli 😕 uvidime co bude na kontrolnych testoch z krvi

a ty ako? u nas je krasne sa tesakujem az sa mi chce vseeetko robit, take pocasie maaaam veeelmi radaaaa

fyalynka
31. mar 2009

jaaaj, no uz som sa zlakla, co ti je 😅
tak drzim palce, aby kontrolne odbery boli oukej 😉

u nas je zamracene, som sa nejedla - takze fucim 😝 😀 Mala som zeleninovu tortilu 😝 mnam
Pojdem si dat kavicku, aby som nezaspala. Inak dnes pohodka, ale tesim sa uz domov 🙂 Manzelik
bol vcera na konrole, ma stale dietu, dostal este dalsie dve injekcie a nejake lieky, vraj aby sa predislo
zapalu 😒 Takze tak.....

janka1
31. mar 2009

aj ja mam dietu 😉
a ako sa citi, uz mu je lepsie?

fyalynka
31. mar 2009

len je este taky uboleny, boji sa papat, aj by si dal....ale nemoze 😒
hlavne ho rit, dostal vcera dalsie dve injekcie do zadku a ledva chodi chudacik 😀

janka1
31. mar 2009

😀 😀 😉 😉

fyalynka
31. mar 2009

uz si sa naobedovala? 🙂

kpn
31. mar 2009

Ola ola...tak uz konecne skola zvolala...ze projekt je odovzdany a ja mozem aspon chvilocku oddychovat. Manzelik prisiel skor z robotky, tak obaja lezkame v postielke a tvarime sa ako nam je dobre.

Brusko sice boli, ale bolest zahanam valetolom.

A co vy??? Janik pozeram, ze ty si si povedala, ze postihas vsetky mozne i nemozne preventivky pred tehulkovanim? Hlavne, ze zatial ti vse dobre dopada.

Fyalik a ty co v praci??

fyalynka
31. mar 2009

caaaaaafte, som doma z prace 😀
dnes bol v praci vynimocny klud 😕 dufam, ze nie pred burkou 😖

katka, tak blahozelam k odovzdanemu projektu, a drzim paste, aby mal uspech 😉
mrcha robi problemy... ☹ tak pekne odpocivaj 😉

kpn
31. mar 2009

Tak konecne sa dostavila pohodicka i k tebe do robotky...aspon z casu na cas to urobi cloveku radost a sprijemni mu to den.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre