Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

janka1
14. apr 2009

paaa katka oddychni si 😉

kpn
15. apr 2009

Dobre ranko zienky,´

Janik..pokracovanie telenoveli sa nekona a zaver je negativny test.

No a ja pripajam grafik: http://www.fertilityfriend.com/home/25ebba 😒

fyalynka
15. apr 2009

Dobre ranecko 🙂

katka, takze svagrinka ma nakoniec negat.test? 😕
Neboj, bytik bude aj tak krasny, aj ked nemate moc na vyber z materialov, pretoze vsetko bude krasne
novucke, cistucke 🙂 😵

janka, inak aj mna by nastvalo prehrat o jeden bod, aj ked neni dolezity zapas, ale 1 bod?! 😒
Dufam, ze ale neboli moc sklamane deturence...

janka1
15. apr 2009

ahooojteeeeee 🙂

katka tak super to dopadlo 😉
fyal presne ako pises cistucke a novucke to je mojeeeeeeeee 😵 😅
co sa tyka basketu pohodaaaaaa , dievcence boli nadsene a nehrali o dusu, prave, ze take pianko skor nakolko to nebol podstatny zapas , ale moj nazor je opat opacny nemali to takto zbabrat 😀 😀 😀
dnes je krasny den a co je noveho nechuti mi kava 😨 😕

fyalynka
15. apr 2009

waaaau, takze dobre znamenie s tou kavickou.... 😀 😵
ja ti to vravim stale, ze budeme spoluuuuu tehulkovat 😵 🙂

janka1
15. apr 2009

fyal ja si myslim, ze mne uz sibe , ze si namyslam , lebo to uz velmi riesim kazdy den a uz aj hodinu a do rana sa mi s tym snivalo moje telo teraz nema klud 😠 😠

fyalynka
15. apr 2009

janka, nie si sama, komu uz z toho sibka... 😖
mne sa tiez tuto noc snivalo, ze som bola u dr., robila mi sono ale cez usta!!!! Chapes to???? 😀 😀 😀 😀 😀
lebo ja nie.... 😀 😀 😀 uplne sprostosti...to preto, lebo sa uz bojim co bude ☹

kpn
15. apr 2009

Zienky vy teda mavate sny... 😅
Ano znamena to fyalik negativny testik.

Inak sono cez usta? to by bolo ake strasne a neprijemne.

Janik drzim palceky aby to bola pravda, a nie len nahoda a nahovaranie

fyalynka
15. apr 2009

Ahoj katka 🙂
no hrozne sny, fakt...som nechapala, kde sa mi to zobralo v hlave 😝 😀

co porabas? Si doma? 🙂

kpn
15. apr 2009

ano fyalik, uz som sa vratila zo skolicky, takze relativne roivne mam na dnes free. Do zajtra obeda si musim definitivne rozmysliet farby dekorov a folii na kuchynu, obyvku, rolldorky. bo ideme zaniest stolarovi zalohu a do zmluvy to musime zakomponovat. 😖

Och nie som este presvedcena celkom o tych farbach...tak idem po nete hladat inspiraciu. Alebo radte damy, co mate skusenosti.

fyalynka
15. apr 2009

joj moja, to podla zalezi aj ako chces mat vymalovane, akej farby bude nabytok...aby ti to ladilo 😉

nemas ziadnu predstavu, ci sa nevies rozhodnut?

kpn
15. apr 2009

fyalik mam predstavu i navrhy, ktore som si robila...len neviem ci to nebude posobit moc ofiacialne...rada by som vytvorila rodinnu atmosferu. a druha vec neviem aku farbu stien dat k tymto dekorom... vid moj album

fyalynka
15. apr 2009

a ktory album??? na modrej streche?
hod link, nech nemusim hladat 😉

kpn
15. apr 2009

fyalik pls hod mi do IP tvoju mail adresu...bo som ich hodila do albumu a cely album je zrazu prec...nechapem

kpn
15. apr 2009

Fyalik hotovko...ja uz zaroven som i po obede...dali sme spolocny so svagrinou. Takze teraz funim na postielke s notebookom na nozkach. A co ty kedy sa chystas papat?

janka1
15. apr 2009

nooo niekomu sa zijeeee 😉 funat na postielke pocas obedaaa 😒 😀 😀

fyalynka
15. apr 2009

uz som si mrkla aj som ti odpisala 😉
no vyzera to tak, ze si "chvilku" rozumiete so svagrinkou, ked ste sa pekne spolu naobedovali? 😅
ja som si dala palacinky, a uz ma boli zaludok...pritom som zjedla malo a pomaly 😖 no co uz, vydrziiiiiiiiiiiiim 😀
a chce sa mi strasne spat 🙄

fyalynka
15. apr 2009

caf janiiii 🙂
a ty uz si po obede? 😀

kpn
15. apr 2009

To vies janik, zivot nas vedcov je taky 😀 . Ani si nevies predstavit ako mam toho uz niekedy dost, aj som sa snazila najst si job popri dennej PhD., ale v skole to nie je akceptovatelne a v praci by mi to asi tiez netolerovali tieto doobedne vyjazdy.

Fyalik ty si sikulka a zvladnete to s baby, s nechutou i bolestami...ved snad nebudu trvat celych 9 mesiacov a cochvila prejdu. Sa z teba taaaaaak tesim 😀 a tesim i na to, ked prides a pridas prvu foto teba s bruskom pripadne sonom

fyalynka
15. apr 2009

katka moja, dakujem, si zlata 🙂 Uz mi je lepsie, ale vidim, ze zase do vecera nebudem uz nic jest 😒
o tyzden v utorok idem k dr., tak zvedava, ci sa nam uz drobcek konecne ukaze na sone, hlavne dufam,
ze bude vsetko v poriadku 😕

inak sa ani necudujem, v skolach sa na to pozeraju divnymi ocami, okrem studia nemoze clovek nic 🙄
A malo kde sa ti v praci prisposobia, ze mozes robit iba poobede... 😒 Takze to asi musis nejako vydrzat...
zatial si uzivaj, potom ti pojde pracovna doba na nervy 😀

janka1
15. apr 2009

no co je zeny varite, zehlite ci co robite 😀

fyalynka
15. apr 2009

caf janka 🙂
ja varim, pecu sa franc. zemiacky. a uz sa nemozem dockat, som hladna a je mi zle 😒

a ty co robis? 🙂

janka1
15. apr 2009

aj ja varim 😉
ale nepeciem 😀 ale chystam Vladku balim atd 🙂

janka1
15. apr 2009

tak prisli nevolnosti v tehu 😉 to je aspon znamenie ze si ok 😵

fyalynka
15. apr 2009

janka, to je nevolnost z hladu 😀 😀 😀
ale to je take ine, divne...neviem k comu to prirovnat 😖

a Vladka ide na zapas niekde? 😕

fyalynka
15. apr 2009

idem sa osprsit, pridem zachvilu 😉

govinda
15. apr 2009

Ahojte kočky.
Nebola som tu pár dní, lebo som bola rozlietaná a nejaká chorá 😒.
Čo máte nové?
Ja som bola dnes u endokrinológa s výsledkami z hormonálneho profilu kvôli vysokému testosterónu.
Aj podľa neho podľa tých výsledkov neprebehla zatiaľ ovulka, ale povedal, že kľudne môže prísť neskôr, keď mám také rozhádzané cykly. Vraj v pohode aj na 60DC. Ďalej mi vysvetlil, že ten zvýšený testosterón je dosť "necharakteristická" hodnota, pretože je to hodnota testosterónu celkového a nie voľného a na druhej strane, prepočet cez nejaké nosiče testosterónov a bielkoviny mi vychádza v norme - teda nejaký index, teda vraj ten testosterón mi až takú šarapatu neurobil. No a že mám nízky progesterón na 21DC, tak to je preto, že neprebehla ovulka. Že keď folík praská, tak sa tam vytvára nejaké žlté teliesko a to práve hodvorí o tej hodnote progesterónu. Tak krásne mi celý ten hormonálny profil vysvetlil a taký bol milý, až ma to hrialo pri srdci .
Odporučil mi počkať ešte nejaké 3 mesiace a potom, ak by sa to nijako neupravovalo, odporučil stimuláciu ovulácie, teda Clostil a Duphaston, v podstate to isté, čo aj gynekológ.
Ale že z jeho strany žiadny problém nie je. Vraj to všetko môže byť práve od vysadenia HAK, kedy sa hormóny dávajú dokopy aj rok .
Tak teda naďalej len čakám ...

janka1
15. apr 2009

taaaaaaak a uz som tu a som vasa 😉
fyal Vladka uz zajtra odchadza do Starej Turej a ja idem za nimi v piatok 😉

gov supeer vyriesene a vysvetlene 🙂 a u koho si bola myslim u endokrinologa? menooo?

janka1
15. apr 2009

jaaj gov a aku si mala presne hodnotronu progesteronu?

fyalynka
15. apr 2009

aj ja som uz tu, napapana 🙂
jaj tak, oni uz cestuju na zapasy...ze prajem stastnu cestu 😉

govi, teda ty si vysvetlila skoro jak lekar 😅 obsiahlo, odborne...ja tym hormonom moc
nerozumiem, ale myslela som si, ze to moze byt z HAK 😖 Tak drzim paste, nech sa to
upravi! Neboj, vsetko bude dobre 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre