Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

janka1
23. apr 2009

dobru nocku zienky 😉

govinda
23. apr 2009

kočky, nebola som tu pár dní a terz, čo to nevidím????
Janka, gratulujem 😵 😵 😵 😵 . Tak to už hej, na prvý šup 😀 . Aj ja chcem.................. 😀 . No tak tebe aj fyal prajem krásne tehulkovanie dotiahnuté do úspešného konca 🙂 🙂 🙂

janka1
23. apr 2009

ahoj gov 😉
kade chodis?????
dakujem

govinda
23. apr 2009

janka, no veľa práce,teraz som si začala robiť aj vodičák, dnes som mala anglinu, tak akosi nestíham sem chodievať tak často, ako by som chcela. Ale myslím na vás 😀

janka1
23. apr 2009

aj my na teba 😉
vodicak je dobra vec a zvlast ked budes tehula a potom mamina 🙂 😉
a co mas nove za ten cas co si tu nebola?

govinda
23. apr 2009

no nové ani nič. Veľa práce, domov chodievam až večer a v podstate nič nestíham 😖 . Ale zajtra po práci idem ku kozmetičke a potom už domov a konečne víkend 😵 . Teším sa.
A ty čo, čerstvá tehula? Aké príznaky? 😉

janka1
24. apr 2009

dobre ranecko 🙂 a mame aj slniecko 😉
gov ja som vcera uz zaspala 😔 ziadne priznaky, vsetko je zatial tak ako doteraz 😉

kpn
24. apr 2009

dobre ranko janka....aka bola vecera u svokrovcov???

janka1
24. apr 2009

ahoj katka , dobre bolo 😉 veselo
co ty tu tak skoro

kpn
24. apr 2009

ja som hore uz od 6:30 ako kazdy dnik. Mne sa akosi nedava spat ked manzelik odide do prace. Takze si vzdy vezmem notebook do postielky, pozriem vsetky maily a stranky, aby aspon trosku pobehol cas dopredu

janka1
24. apr 2009

😉 pohodicka
idem do prace , zatial pa 🙂

kpn
24. apr 2009

pa pa janik

janka1
24. apr 2009

uz som spat 😉

kpn
24. apr 2009

Janik tebe zlatko trva tak dlho cesta do robotky??? Dufam, ze nemusis cestovat 45 min za pracou.... 😒

Ja si prave pozeram aerobik centra v BA, kde by som chcela zaccat cvicit. Takze hladam najblizsie k nasmu byvaniu

fyalynka
24. apr 2009

dobre ranko zienky 🙂

aj ja som uz davmo v praci 😝 dnes bola kriza rano, nechcelo sa mi z posteleeeeeeeeee 🙄
konecne piatok 😀

janka1
24. apr 2009

katka nie, ale ked som to pislala, ze idem , tak to som este nebola oblecene, ani upravena, namalovana a aaeste aj cesta 😀

ahooj fyla co ty mas s tym vstavanim ja som kazde rano hore skoro a ako rybicka 🙂

kpn
24. apr 2009

dobre ranko fyalik... moja a problem so vstavanim si mala i pred tehulkovanim, ci to az za posledne obdobie.

Janik ach tak, bo 45 min cestovat za pracou to je umorne dennodenne. I ked teraz ma napadlo, (neviem ako v KEň ale tu v Ba nic netypicke hlavne kvoli zapcham

fyalynka
24. apr 2009

janka ja neviem, som unavena, len by som spala 😝 Ale moja mamina vravela, ze ked bola tehu, tak tiez
bola taka - kde ju polozili tam by spala 😀 Tak je to asi dedicne 😀 A mne nestaci hajat nejakych 7 hodin 😀
ale asi si budem musiet zvyknut, ze? 😅

fyalynka
24. apr 2009

katka, nebolo to vtedy az take hrozne ako teraz 😅

inak u nas v TT odstavili 2 najfrekventovanejsie konce mesta kvoli oprave ciest a budovaniu kruh. objazdov
a je to tu o zivot 😝 😠 Uz aj tak tu byvali neskutocne zapchy a teraz kto nema pevne nervy, tak nech do
TT autom radsej nejazdi 😝

kpn
24. apr 2009

To sa fyalik tiez oplati....keby to aspon opravili kvalitne, ale takto si zabezpecuju pracu na dalsie obdobie, daju tam nekvalitny materiala a covhila bude dalsia oprava

tatulienka
24. apr 2009
kpn
24. apr 2009

Ahoj tatu, no super, teplotka sa drzi. 10 DPO neskusis testnut, ci az neskor???

kpn
24. apr 2009

pardon 11 DPO... JA UZ SLEPNEM

tatulienka
24. apr 2009

ahoj kati... 11 DPO 🙂 ale neviem ci by uz nieco bolo vidiet...myslis,ze to je nadejne?

kpn
24. apr 2009

Teraz som pozerala na stranku vse o ovu, a vacsine zienok vysiel pozitivny az na 13., 14 DPO, neviem preco som si myslela, ze uz po 10 DPO je nieco vidiet

pjepac

tatulienka
24. apr 2009

kati ja uz som nedockava ani si nevies predstavit....ale musim vydrzat...takze v stredu.. 😒

kpn
24. apr 2009

Ja viem tatu, i ja by som bola a hlavne ked clovek po tom drobcovi tak tuzi. Neboj do stredy to ubehne ako voda a potom nam napises krrasne //

tatulienka
24. apr 2009

kati dufajme...no ja neviem...bojim sa ze tam bude / a ja budem zase sklamana...

fyalynka
24. apr 2009

tatulienka, pekny grafik - vyzera to dobre 😉

baby, pozerate dnes hokej? Sledujete MS? 🙂

kpn
24. apr 2009

Fyal ty certica, nas sportovy fajnsmeker... zatial som nad tym neuvazovala, ale nic nie je nemozne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre