Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

kpn
18. máj 2009

ach taak, fuh super. Dakujem za info fyalik. A co ty ako ti ide to ucenie?

janka1
18. máj 2009

cafteeeeeeeeeeeeeee 😉
vsetko ok , mame sa fajn , rastieme 😵 😵 😵 😵 😵
mala som v plane dnes prist hned domov od dr., ale plany sa obcas menia 😀 stretla som v meste kamosku tak sme boli spolu az do 15tej, potom som isla pre Vladku na anglinu a rovno na futbal , synovec mal premierovy zapas a hned ma stiahol drahy do madarska no strasny den 😀 😀 😀 ale uz som doma v postielke 😉 🙂

ako sa vy tu mate a som strasne rada, ze na mna mysliite 😀 😀 😀 😀 kebyze tu bol smal cmuky tak ho tu pre vas vlozim 😉 😉

fyalynka
18. máj 2009

uz som osprskana 😀
nooo, ciatala som si...tak dufam, ze sa na mna nieco nalepilo 😅

a tebe praca ako?

kpn
18. máj 2009

Super Janka tesim sa, ze je vse oki a stastna, zdravucka a osprskana si uz domka. Ty asi myslis vazne to cestovanie, a ocividne sa na to u zteraz pripravujes.

janka1
18. máj 2009

katka my mame madarsko blizko 😉 🙂
a ouaj dnes som dostala uz aj tehu knizku a bola som sa uz objednat aj na prenetalnej diagnostike , krv mam ok 😵 😵 😵 😵 taka som rada a meriame 1,25 cm 🙂 🙂 🙂

fyalik tak drzim palceky na skuskach nech to vsetko ok dopadne 🙂 😉

kpn
18. máj 2009

nice photo janik....a z coho pozostava taka diagnostika? budu brat krv a ci nieco ine

janka1
18. máj 2009

dakujem 🙂
krv a sono , tam meraju nejake casti telicka a sa zistuje downov syndrom, rastep a ine vady 😒

janka1
18. máj 2009

fyal kde si ??? mam otazocku

fyalynka
18. máj 2009

pytaj sa, som tu 😉
len pozeram aj panelak 😀

fyalynka
18. máj 2009

inak kraaaasne foto aj miminko 😵
som naozaj rada, ze je vsetko ok 🙂

janka1
18. máj 2009

aj ja pozeram 😉
ake si mala vysledky z kvi? ked sa mozem opytat , alebo ti uz nepovedali???

fyalynka
18. máj 2009

janka, vysledky z krvi som uplne ok....

janka1
18. máj 2009

aspon nieco super 😉 🙂
som unavena 😒

fyalynka
18. máj 2009

ani sa necudujem, ved si cely den lietala kade-tade 😕
robili mi vselijake krvne vysetrenia, lebo aj pred zakrokom potrebovali vselijake hodnoty vediet, a vse bolo
v norme...

janka1
18. máj 2009

tak to je super , ze vsetko bolo ok 😵 😵 😵
fyalik tesis sa do prace,
mne sa zajtra tam vobec nechce, najradsej by som bola uz len doma 😀 😀 😀

kpn
18. máj 2009

janka a PN neprichadza u teba v uvahu???

janka1
18. máj 2009

katka jasne, ze prichadza , ale ja ju odmietam 😀 😀 😀 moja dr, dala navrh, ze kedykolvek sa budem citit nato, ze nechcem ist do prace , mam si prist pre PN 😀 😀

ale zase take strasne to v praci nie je, len ja som v poslednej dobe zlenivela nakolko doma nic nerobiim 🙂

fyalynka
18. máj 2009

janka, do prace nemam absolutne ziadnu chut ist 😔
keby som mala nejaku inu sancu na pracu, hned odtial odchadzam!!!!!!!!!!!! 😝

janka1
18. máj 2009

mojaa to je fakt take v praci na prd 😒

tatulienka
18. máj 2009

ahojteeeeeee...

kpn
18. máj 2009

ahoj tatu vitaj ako sa mas , co ucenie na statnice, bytik ...och ale som zvedva 😀

janka1
18. máj 2009

ahoj tatu 😉 co mas noveee

ozaj viete co som sa dnes dozvedela v Centre prenatalnej diagnostiky , ze co tyka zistovania pohlavia oni nehladaju samotne genitalie, ale urcuju to podla tzv. pohlavneho hrbolu ,ktory je bud rovnobezne (dievca) alebo kolmo (chlapec) na chrbticu. Pri tomto sa vraj neda pomylit. Takze uz od 12 tyzdna je mozne vediet co nosime pod srdieckom
😵 😵 😵 😵 😵

tatulienka
18. máj 2009

ahoj katiii...na statnice sa ucim az sa mi z hlavy pari...uz mi to lezie na nervy... 😒 a bytik to vyzera zatial dobre,dnes sme tam boli a ujko hovoril,ze tak dva tyzdne a mozme sa stahovat... 😀

tatulienka
18. máj 2009

jani ani nic,len sa straaasne vela ucim.. :/ a co je tu nove?

janka1
18. máj 2009

tatu skoro nic noveho akurat neviemkde su vsetky kocky, kde sa podeli 😨 😨 😨 😨 sme tu vacsinou iba my tri a este ty samozrejme 😒 😉 🙂

kpn
18. máj 2009

Juuuj janik to su ake vymozenosti a novoty,,,ale skvele v skurku super sprava. A chcete s manzelikom vediet co to bude???

janka1
18. máj 2009

jasne katka, ze chceme 🙂 on caka chlapceka a ja dievcatko 😀 😀 😀 😀 😀

kpn
18. máj 2009

Tipujem ako uz davnejsie za chlapceka ... prepac mi 😀

kpn
18. máj 2009

Tatu tak este to vydrz a cochvila mas po statkach...potom ta caka uz iba krasne obdobie, bez knih a studia a bez skusania. A tesim sa z vas i z bytiku, tak nech im to ide pekne od ruky aby ste s polovickou boli vo svojom

janka1
18. máj 2009

neva katka ja som veeelmi chcela aj chceem dievcatko, ale rada urobim tu velku radost aj polovicke 😉 😉 😉
ked to ma byt Oliver tak bude , nic na tom nezmenime 😉 😉 😉 aspon si vyskusam aj ine pohlavie vychovavat 😀 😀 😀

a ozaj , preco sa ti javi, ze budeme mat chlapceka, ved si ma este ani nevidela

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre