Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

janka1
20. máj 2009

katka mas toho dost 😒 ale ty si sikulka, zvladnes tooo

tatu ahoj, gratulejsn 😉 neva, ze si sa postavila a vytieklo, co malo ostat ostalo nebooj 😉 🙂

magic08
20. máj 2009

ahojte
mozem sa k vam pridat?
tiez zaciname snailkovat

tatulienka
20. máj 2009

jani,myslis?ze sa to tam stihlo vtiahnut??? :D no dufajme...

janka1
20. máj 2009

ahoj magic , pridaj sa velmi sa potesime 😉

tatu treba verit a vsetko bude ok 😉

magic08
20. máj 2009

ja som po kyrete - 13.3.2009, je naozaj potrebne cakat 3 mesiace. Ak by som otehotnela skôr, co sa moze stat?
nemate s tym niekto osobnu skusenost?

kpn
20. máj 2009

Janik dakujem moja...ale hoc to bude zniet zvlastne tesim sa z toho, ze je najaky projekt pomimo skolu, aspon nie je stereotyp.

Magic vitaj medzi nami. Ja zial skusenost nemam, tak ti neviem odpovedat, ale drzim palceky.

magic08
20. máj 2009

Dakujem kpn
vy sa ako dlho snazite?

kpn
20. máj 2009

Toto je 6 mesiac magic 😢 . Ale uz to beriem ako to pride, a snazim sa to neriesit a extremne sa nesledovat co sa tento mesiac celkom dari.

Jeeej pozeram, ze si z okolia Kosic....mozme vytvarat pomaly kategorie. Viac zienok je z tohto fora z Kosic.

kpn
20. máj 2009

Magic a co vy...s tym kyretom mi je luto, ale neboj coskoro najdes krasne // ak si ich uz nahodou nenasla

magic08
20. máj 2009

naozaj?
to je fajn 🙂
my sme sa doteraz nesnazili.
Minuleho roku v decembri som otehotnela a v marci potratila. Bolo to tazke ale uz sa citim o.k. zatial som mala len 1 menstruáciu no meriam si teplotu kazde rano, tak to vyzera ze je vsetko v poriadku. Tak neviem, aj by som uz do toho sla no vcera sme sa o tom s manzelom rozpravali, tak sme sa dohodli, ze bude rozumnejsie vydrzat aspon do konca juna.

kpn
20. máj 2009

Moja tomu rozumiem, ale ked to bude mat prist tak to pride, a ako nasa janka hovorieva treba verit.

magic08
20. máj 2009

no to mas pravdu 🙂
v podstate nam asi nic ine neostava, ako verit 🙂

janka1
20. máj 2009

fiha ja som sa zapratal a to som dnes namala pracu 😀 😀 😀
katka aj ja dakujem ano magic treba verit 😉 a keby sa zadarilo teraz tak co, zadari sa a hotovo budeme tu obe tehulky spolu a este aj z KE 😀 😀 ja by som do toho sla 😉
kde presne byvas?

fyalynka
20. máj 2009

cawte zeny 😎

uz som doma od zubara, spravil posledne upravy a povedal, ze ak nebudem mat ziaden problem, staciprist o rok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak sa vytesujem, ze aspon zuby mam v poriadku 😀
Stihla som uz aj navarit - koprovu omacku 😝 😉

magic vitaj 😉 je mi luto, ze si si tiez musela vytrpiet kyret 😔 Aj viete, preco sa to asi stalo? ☹
Ak je potrat spontanny, nemusi sa cakat vacsinou 3 mesiace, ale pokyrete to odporucaju...mozes
sa citit ok,ale kym sa vnutri vsetko zhoji a da sa do poriadku, trva to...treba nechat maternicu oddychnut
a zregenerovat. Ale je to na vas...

janka, aj ja chcem taku suprovuuuuuuuu pracu ako ty 😅

katka, ahoj zlatik...zase vela prace 😝

janka1
20. máj 2009

ahoj fyal, rada ta vidim 😉
jaaaaj takych by bolo coby chceli moju pracu 😀 😉 😀 😝
ako sa inac citis? uz sa ti to krati coo a uz do prace, zhon a stres 😝 😝 😝

ja som cez vikend sama dieta odislo na skolsky vylet a drahy tiez ide cez vikend pracovat tak opat budem lenosit, alebo asi pojdem s mamou na nakupy, na zmrzku atd.urobime si babsku jazdu 😉

fyalynka
20. máj 2009

zlatko, citim sa ako-tak, fyzicky mi je celkom fajn, len trolilinku spinim, bolesti uz ustupuju, ale ked som isla
po meste a videla som tolko mamiciek s kocikmi...islo mi srdce prasknut 😔 😢 😢 😢 mam depky kazdy den,
snazim sa navonok do nedavat najavo, ale vo vnutri som cela rozhodena 😔
Snazim sa teraz ucit na skusky, do prace nemam ziadnu chut ist 😝 😝 😝 😝

no caka ta fakt pekny vikend 😎 musis ho poriadne vyuzit, ked budes ten klud od vsetkych 😀

magic08
20. máj 2009

ahojte janka a fyalynka
sprava z histologie hovori o parcialnej mole - to mi lekari odporucali pockat 6-9 mesiacov. No ale tak dlho cakat nechceme. Tak som sa po kontrole pytala svojho obvodneho tak vravel ,ze urcite by sme mali pockat 3 mesiace, ze tych 6 mesiacov vravi literatura a mudre knizky z mediciny, ale ze by sa to zopakovat nemalo. Tak dufame ze dalsie tehu uz bude o.k. zelame si to
inak som z tv, na kyret som bola v ke v nemocnici L.Pasterura

fyalynka
20. máj 2009

magic, to iste mam aj ja v sprave: parcialna mola - konkretne anembryomola 😔
drzim palce, aby sa to uz nezopakovalo!!!!! 🙂

magic08
20. máj 2009

naozaj? kedy sa to stalo tebe?

fyalynka
20. máj 2009

prvy x september 08, druhy x minuly tyzden 😔

magic08
20. máj 2009

2x? to mi je tak luto ☹ a obe moly? dufam ,ze nie?
kolko ste cakali po tom prvom? a v ktorom si bola tt?

fyalynka
20. máj 2009

neviem, ci prve bola mola...nepamatam 😒 po prvom sme cakali tri mesiace, ale podarilo sa az po 4 mesiacoch
od zaciatku snazenia. Prvy x som podstupila kyret v 11tt (ale mimi malo velkost tak 6-7tt) a teraz som bola 9tt
(no znova prestalo rast asi v rovnakom tt) 😔

magic, kolko mas rokov ak sa smiem spytat? 🙂

magic08
20. máj 2009

no mala som vo februari 29 ☹
aj moje babo sa prestalo vyvijat cca v 10 tt, malo 3 cm a prisla som na to az v 13 tt, teda lekar na to prisiel, ja som zacala spinit, velmi slabo, len tak na toaletnom papieri, inak vobec. Hned som sla na zakrok po 6 tyzdnoch som dostala menstruaciu no a teraz meriam teplotu, tak podla grafu to vyzera,ze by to malo byt o.k a z ovulujem. no dufam. Chystam sa na dalsi odber krvi po mesiaci. Ten posledny bol uz len 3,7 velmi rychlo mi hormon klesol a pri tom ma strasili, ze to bude dlho trvat. No ale lekarka podla sona mi povedala medzi styrmi ocami,ze si nemysli, ze je to mola podla toho sona. no tak neviem.
No ale cakame len tri mesiace sme sa dohodli s manzelom
ty mas kolko rokov?

fyalynka
20. máj 2009

ja som mala nedavno 27...
pocas tohto tehu som aj ja 2x spinila, ale potom bolo na vysetreni vsetko ok aj srdiecko uz bilo, ale na poslednom
dr.zistila, ze malinke sa prestalo vyvijat ☹ Tak sa tiez modlim, nech cim-skor utecu 3 mesiace, snad dotial budeme
mat vysledky aby sme sa mohli znovu pustit do snazilkovania 🙂

magic08
20. máj 2009

tak sa mi ten cas vlecie, uz nech je tu koniec juna ☹
moj manzel by pristal na snazilkovanie aj hned, len ja mam trosku obavy, aby fakt nebolo, ze ja sa citim o.k. ale maternica je este nevyliecena. necchem aby sa to uz zopakovalo. co ti pvoedali lekari? kedy sa mozte zacat opat snazit?

fyalynka
20. máj 2009

mne dr. povedala, ze mi dovoli otehu v lete, ale za prve viem, ze sa to hned nepodari a za druhe ja nechcem
pokym nebudu vysledky z genetiky a hematologie, chcem najst pricinu a nie dopustit aby sa to stalo 3x 😲
takze verime, ze v auguste uz budu nejake vysledky a ked sa zisti nejaky problem a bude sa vediet ako nanho,
tak sup-sup na to 😀
radsej pockajte tie 3 mesiace, mozno by sa nemuselo nic zle stat, ale to je to minimum, co mozme spravit...
nehcem ti urcite zle, radsej nech sa telo zregeneruje, cyklus sa da do poriadku a uz vam nic nebrani 😉

jane1
20. máj 2009

ahojte kočky

fyalynka
20. máj 2009

ahoj 🙂

magic08
20. máj 2009

hej, tiez si to myslim, vcera sme sa o tom s manzelom bavili, tak nakoniec sam uznal, ze bude lepsie pockat. Tak cakame, aj ked je to tazke 🙂
a mas pravdu, aj ja by som tak konala ako ty. Tiez by som sa snazilaa prist na pricinu.
Inak moj manzel ma jedneho kamarata, ktory mi pvoedal, ze vrav v BA je jednaklinika ktora sa zaobera prave potratovostou a hlavne Molou, ze ak by som chcela, tak nech tam zavolam, ze oni si tu vzorku vyziadaju z nemocneice kde ti robili kyret a prestuduju ju, ze v com bol problem.
nechces to cislo, do tej Bratislavy? nestoji ta to nic, len jeden telefonat.
mozem ti to cislo zisit, ja som ho vtedy enchcela, ale ak by si ty mala zaujem, viem ti ho vytelefonovalt

magic08
20. máj 2009

ahoj jane

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre