Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

magic08
30. jún 2009

ahojte kocky 🙂
davno som tu nebola...

bzzmajka
30. jún 2009

Ahojko, lekár mi zobral krv na prvé vyšetrenia, výsledky budú v piatok, aj hystologia v piatok.
Maternicu mám bez anomáliíí a objedná nás na genetiku. Ale my hned povedal, že pri vačšine prípadov sa ani z týchto vyšetrení nič nezistí.
Iné vyšetrenia nepsomínal, samozrejme, že na tieto počkáme čo sa zistí.
Dakujem Vám všetkým

fyalynka
30. jún 2009

bzzmajka, ja som si dala spravit hematolog. vysetrenia a dr. ma podozrenie na hemofiliu - zvys. zrazanlivost krvi.
Mne vysledky z hystologie tiez nic nepovedali, maternicu mam ok, cyklus ok...takze problem bude as s krvou.
A tebe ake vysetrenia z tej krvi budu robit?

bzzmajka
30. jún 2009

zobral mi normálne krv a sestrička začiarkla ktoré z testov mi majú spraviť.
To u gynekologa sa mám spýtať na tieto vyšetrenia lebo sama si to mám vybavovať?

fyalynka
30. jún 2009

mne to navrhla gynekologicka, lebo tam myslim treba aj papier od nej, ako odporucanie.
Najprv mi robili testy na zrazanlivost - koagulaciu a teraz pojdem na podrobnejsie testy - nejaky enzymy,
homocysteiny a pod. aby sa zistilo aka presne forma tej poruchy sa u mna vyskytuje. Vraj tym trpi az 30%
zien!!!!! A vela z nich o tom ani nevie 😖

fyalynka
30. jún 2009

cice...kde ste dneees???? 😕
je mi tu smutno samej ☹

bzzmajka
30. jún 2009

Ked tam pojdem v piatok, tak sa presne spítam čo mi robil a opýtam sa ho aj na toto, musím si ti napísať.
Dakujem

fyalynka
30. jún 2009

nemas za co...mne teda hovorila dr. o viacerych vysetreniach, este aj imunologiu, inf. choroby, endokrinologiu...
ale vyzera to tak, ze pricinu sme nasli hned na zaciatku, tak vraj zatial nebude robit tieto dalsie...
drzim ti palce, nech cim-skor pridete na problem 😉

janka1
30. jún 2009

halooo cafteeeeeee 😉

fyalynka
30. jún 2009

caf 🙂
uz len 20 minut a padaaaaaaam odtialto 😀

janka1
30. jún 2009

taaak konecne domaaaaaaaaaaaaaaa taaaaaak ma bolia nohyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy , ale uz som v postielke 😉
u nas hrmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii , ale strasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

fyalynka
30. jún 2009

no u nas bola zase poobede strasna burka 😕 a lejak sa zacal asi minutu po tom ako som prisla domov 😀
co mas nove? 🙂

janka1
30. jún 2009

fyal zatial nemam nove nic, ale dakujem za opytanie? a ty?

v praci mam nejako vela roboty 😖 sama nerozumiem , ale co uz no asi totak ma byt uz len cakam kedy ubehne 270 dni a padam na PN 😀 😀 😀 😀

boli sme v meste este co to pokupit maju u nas supeeer zlavy , tak Vladka vyuzila a zneuzila rodicov 😀 😀 😀

to hrmenie preslo a nic z neho som sa tesila, ze bude lepsi vzduch 😒

janka1
30. jún 2009

jaj a musim ist na interne vysetrenie 😒 lebo mi z krvi ú kombinovaneho testu/ vysli vysledky blbe vraj z toho je podozrenie vo vyssom stadiu tehotenstva na moznu preeklampsiu, tak preventivne treba presetrit , tak co uz

fyalynka
30. jún 2009

janka, aj ja mam toho dost v praci 😖 len mna ziadnych 270 dni nezachraaaani 😝
super, keby ste neboli tak daleko, tak pridem tiez na nakupy 😀
a co ti budu robit ake vysetrenia? 😕 Je mi luto, ze vysledky nie su dobre, ale snad sa to da do poriadku 😉
Mas vysoky tlak?

janka1
30. jún 2009

fyla prid aj tak 😉

nemam vsetko mam teraz v poriadku, len tie kombinovane testy sa robia preventivne a vraj mam nabeh na to neskor , to je opuchanie noh, zvysenie krvneho tlaku tak radsej budem pod kontrolou 😒
vysetrenie je uplne klasika asi EKG , a nejake meranie vody v tele ci cooo no ved uvidim idem sa vo stvrtok objednat a tam mi vraj povedia co a ako 😕

fyalynka
30. jún 2009

juuuj moja, tak drzim silno palce nech je vse oukej!!!! 😉 Veru, bude lepsie ak budes stale pod dohladom.
Inak nasa Katka dnes travi prvu noc na bytiku, tak snad budu mat sladke sny 😵

idem si vyzehlit vlasy 🙂

janka1
30. jún 2009

ok moja 😉
myslim aj ja na katku 🙂

fyalynka
1. júl 2009

dobre ranecko 🙂
tak sme v strede prac. tyzdna, nechce sa mi ako obvykle 😝
ako sa dnes mate? 🙂

magic08
1. júl 2009

dobre rano 🙂
ako sa mate? ja dnes zas nemam vela prace 🙂

fyalynka
1. júl 2009

ahoj magic 🙂
mne sa nic nechce 🙄 Nove nemam nic, akurat by som mala mat dnes ovu...a strasne ma to laka pracovat na
mimi 😀 ale nemozem 😖
a ty sa ako mas?

magic08
1. júl 2009

no ja mrchujem momentalne, neviem sa dockat konca 🙂
nech uz zacneme snazilkovat... 🙂 prijemna to praca 😀

inak nove nic, u nas safar uz niekolko dni,... 😎

fyalynka
1. júl 2009

jaaaj, mne povedala dr. ked som tam bola v pondelok, ze radsej ked budem tehu az koncom roka 😲
nooo uuurciteee 😝 v auguste ideme na to!!!! 😀 Uz snad vysledky budu hotove, aby sme vedeli ci je to naozaj ta trombofilia...a kym sa nam to podari tiez bude trvat nejaku dobu...

ja musim vybavit len najeky ten telefonat a tak..."zatial" ok 🙂

magic08
1. júl 2009

takze v auguste zacinate aj napriek tomu ze lekarka neodporuca...? nemas obavy?
my zaciname po tejto mrche, po dlhych diskusiach s manzelikom, sme sa rozhodli, ze zacneme. Aj ked v oboch nas su obavy, ci nepockat, ako lekar odporuca...

fyalynka
1. júl 2009

magic, ona nepovedala ze neodporuca, ale ze bolo by dobre pockat... 😝 Poviem ti tak, ze keby cakame mesiac ci rok po MA...stale budem mat obavy! 😒 Toho sa uz nezbavim... Este nase rozhodnutie mozu zmenit
vysledky z hematka, ked sa to bude natahovat a ja neviem co este, tak mozno este pockame, ale ked bude
pricina jasna, a bude sa vediet ako postupovat v tehu, tak ideme na to 😉

magic08
1. júl 2009

jaj, chapem, jasne. Asi by som to aj ja tak riesila... 🙂
mozem sa opytat kolko mas rockov? neviem ci si mi vravela...

fyalynka
1. júl 2009

mala som 27 v maji 😉
a ty?

magic08
1. júl 2009

- ;+ľščťžýáíé=´

ňq

magic08
1. júl 2009

jááááááj to co som ti poslala 😀
mam 29, na buduci rok vo februari 30 ☹

fyalynka
1. júl 2009

co to je? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre