Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
10. júl 2009

ahoj magic 🙂
no, ved ja chodim na 7h do prace 😉
a ty tiez, nie?

bonsai
10. júl 2009

ahoj fyal a magic..ako sa máte..dlho som tu nebola..

magic08
10. júl 2009

no ja chodim ako sa podari, vacsinou na siedmu 🙂

ahoj bonsai - no davno si tu nebola to je pravda... mame sa super, ved je konecne piatoceeeeeeeeeeeeeeeek 🙂

fyalynka
10. júl 2009

jeeej ahoj bonsaik...to si tu fakt dlho nebola! 😕
Ako sa mas, co nove? 🙂

magic08
10. júl 2009

bonsai teplotky v grafe pekne stupaju... 😀
vidis to na //?

bonsai
10. júl 2009

fyal..viac, menej všetko po starom..už nám došli aj výsledky z Prahy z tej reprodukčnej imunológie..po tejto stránke sme ok..a potvrdili to, čo sme už vedeli aj tu..problém je v manželových spermiách..sú pomalé a nie je ich veľa..teraz mámpracovnú rehabilitáciu tak makám na zárubniach (odstraňujem sterý náter a nanášam nový)
magic..stúpajú, ale ja to radšej akosi prehliadam..už to u mňa pár krát vyzeralo na //, a nikdy neboli..tak ani zázrak veľmi nečakám..nechám sa prekvapiť..

magic08
10. júl 2009

tak budem drzat palce... velmi silno 🙂

fyalynka
10. júl 2009

aky grafik, aj ja chcem vidiet!!!! 😕

bonsai, a aky je vlastne teraz postup, co sa deje, skusate prirodzene snazilkovat alebo ako?

magic, aspon tu nie som sama tak skoro 😅
Inak teraz som skoro sama v praci 😨 vedla v kancli su vsetky baby mimo, u mna v kancli som tiez zostala
sama...je tu len sefka na vedlajsej chodbe 😒
...tak dufam, ze nebude nejaka otravna stranka 😠 😝

magic08
10. júl 2009

fyal to vsetky maju dovolenku?
ja sa od pondelka stahujem do inej kancelarie, budem robit inu agendu, celkom sa tesim, ale mam aj obavy. Je toho strasne vela a budeme na to len 2
a fyal grafik BT v tebe Grafy BT štastná 13 🙂

ja ten svoj mam nejaky cudny, od konca mrchy sa mi teploty drzia na 36,3... dufam, ze to nie je predzvest anovulaku 😒
no uvidime ovulka by mala byt okolo 15-20 DC, tak uvidime co bude s teplotami...

bonsai
10. júl 2009

fyal...noo, s profesorom som sa dohodla, že teraz skúšame prirodzene..aj keď sa pýtal..na CAR..samozrejme, nie som pripravvená na žiadne centrum ani psychicky ani finančne..takže sme sa s manželom dohodli, že tento rok žiadne umelé oplodnenie, ak tak na budúci rok..a uvažujeme o Brne..teda ja uvažujem..robia tam aj akési natívy..ono je tu taká téma Slovenky v Reprofite Brno..zdá sa mi to zaujímavé

fyalynka
10. júl 2009

nie, styri maju dovolenku, jedna ma chore dieta, jedna je sluzobne prec... 😒

pojdem kuki tie grafiky... no drzim palce, aby bola ovu! snazilkujete o 106? 😀

fyalynka
10. júl 2009

neboj, pracu zvladnes...ty si sikulka!!! Aspon ti bude rychlejsie ubiehat cas 😉

magic08
10. júl 2009

no tak to mas blbe teraz, ze sama si ostala. No verim, ze den ti prejde v pohode a nic nevyskoci... Ved je piatoceeeeeek 🙂

no snazime sa kazdy druhy, uvidime aky bude vysledok... 🙂
ty teraz merias BT?

fyalynka
10. júl 2009

bonsai, no to ti verim, ze je velka jak psych. tak financna zataz... 😒 No silno drzim palce...treba verit, ze niekedy aj motyka vystreli! 😉
vobec netusim co su to tie nativy... 😕

fyalynka
10. júl 2009

no zacala som merat, ale potom prisiel jeden vikend a nechcelo sa mi koli tomu vstavat, tak som to vzdala 😅
mozno dalsi cyklus...uvidim...ja skusam ovu testiky 😉
No stale neviem, ci po tejto mrche ideme "na to"...vysledky ziadne nemam, tak sa bojim 😔

magic08
10. júl 2009

fyal, ved to len odmeras a spis dalej... 🙂
ovu testy nie su podla mna az tak moc spolahlive, a okrem toho stoji to peniaze, co povazujem za zbytocnu investiciu...
a manzel co na to hovori, chce cakat az na vysledky?

bonsai
10. júl 2009

fyal..je to niečo podobné ako IVF, len stimuluje sa napr. clostilbegytom a plus nejaké injekcije, aby dorzelo napr. 5 vajíčok..je to šetrnejšie k organizmu a nie je to tak veľké množstvo hormónov..a magic má pravdu, ja mám natstavený budík aj na víkend,..odmeriam a spím ďalej...a ovu testy sú podľa mňa drahé a nie stále Ti ukážu 2 rovnako silné čiarky..lebo tam tiež musíš dodržať isté pravidlá..a musíš mať pravidelný cyklus, aby si vedela, kedy začať testovať..
baby ja padám pracovať..majte sa pekne a pekný víkendík 😉

fyalynka
10. júl 2009

magic, bonsai...jasne, aj ja som to tak robila...budik, odmerala...no lenze potom som uz nemohla zaspat 😠
A cez vikend som bola od 6h hore!!! 😠 Tak som na to vykaslala... A testiky ked som si robila, tak mi krasne
ukazalo dve tucne //, vtedy sme snazilkovali a aj som otehu v ten mesiac 😉 Ja si ich objednavam z internetu,
tam vyjdu ovela lacnejsie a este mam gratis 2ks tehu testov 😉 Je to investicia, ale pre tehu urobim vsetko!

MM by chcel zacat snazilkovat, ved aj ja...no neviem co robit... 😔

fyalynka
10. júl 2009

bonsai, ked sa rozhodnete pre ten postup co robia v Brne, je tam o nieco vyssia sanca, ze sa mimi udrzi
ako pri IVF? 😕 Velmi vam drziiim palce!!! 😵

janka1
10. júl 2009

ahojte dievcence ja PIATOOOOOOOOOOOK 😀
bonsai rada ta vidim 😉

fyalynka
10. júl 2009

caf janka....ze sa tu aj ukazes... 😒
uz na nas uplne kasles ☹
ako sa mate s drobcekom? 🙂

magic08
10. júl 2009

fyal z ktorej internet. stranky objednavas tie testy? ja by som si tak tehu objednala, uz mi je trapne furt do lekarne chodit... male mesto, vsetci sa poznaju... 😝

magic08
10. júl 2009

ahoj janka-mamka 🙂
uz sme 16 tt 🙂 gratulujem... 😀

fyalynka
10. júl 2009

http://www.ovulacne-testy.sk/

paci sa ti 😉 maju aj tehu! v pondelok som vyplatila objednavku a vcera uz aj dorazili 😀

fyalynka
10. júl 2009

ja som si objednala ovu testy kazetove 14ks 😉
cena je urcite dobra, lebo ked som inde na internet.obchodoch pozerala, mali ze 5ks testov za 15€!!! 😕
co je mooooc 😝

magic08
10. júl 2009

fyal su to kvalitne testy...?
myslim, ci zbytocne nezavadzaju a neukazuju duchov...

fyalynka
10. júl 2009

mne sa to nestalo, ked som skusala mimo ovu...cista / ...a v case ovu mi pekne silnela druha / az boli obe
pekne tucne 😀 A v ten mesiac som aj otehu, takze tehu test mi najprv ukazal slabsiu druhu / ktora neskor tiez zosilnela...ja teda osobne mam len dobru skusenost 😉

ale je to samozrejme na tebe 🙂

magic08
10. júl 2009

akurat na to kukam, velmi dobre ceny, urcite objednam, len zvazujem, ci aj tie ovulacne skusit... :
to kolko dni pred ovu mam zacat robit test?

magic08
10. júl 2009

uz som si nasla navod, tak citam... to tolko testov musim pouzit...?
pfuuuuuha 🙂

magic08
10. júl 2009

objednala som si tie testy, to mi pridu domov na dobierku a vyplatim to na poste?
alebo ako? som z toho trosku jelen ze mi tam vypisuje v zatvorkach ze doprava a platba (slov.pošta+ bankovy prevod) ako to mam zaplatit, ked nemam ani cislo uctu ani nic, ziadne info. ci mi poslu mail?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre