Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
15. júl 2009

magic, teda pekna odplata 😝 normalne niekedy ani cikat nestiham 😀
inak som si vsimla, ze si si aspon "tickers" hodila do albumiku...peknucke 😉
pockaj, zachvilu tam pribudne fotocka testiku s // 😵

magic08
15. júl 2009

no uvidime ... 🙂
a mas pravdu, nestiham ani ja... cikat...

magic08
15. júl 2009

tickers... hej bola som zvedava ako to funguje, no je to celkom fajn. Aj sa trafilo do ovulky ... 🙂

fyalynka
15. júl 2009

mne sa tie tickers pacia, aj ja som ich predtym mala v albumiku 😉

magic08
15. júl 2009

co nezalozis teraz... taky s tickers 😀

fyalynka
15. júl 2009

mozno neskor 😉
nemam naladu....pojdem si dat dnes uz x-tu sprchu a sup do postielky, citat knizku 🙂

magic08
15. júl 2009

tak prijemny zvysok vecera a dobru noc... 🙂

jane1
15. júl 2009

ahojte krasavice, ste tu niektora?

magic08
15. júl 2009

ano 🙂

jane1
15. júl 2009

ahoooj
pridavam sa k vam, aj my mame kooopec ludi a neviem ani kde mi hlava stoji. a este dvoch novych , co nic nevedia a vsetko tahaju z nas. no balada

magic08
15. júl 2009

to co za obdobie prislo na vsetky? 😕 doteraz pohoda a zrazu vsetky nevieme kde nam hlava stoji... a este k tomu tie horucavy, inak nam skratili pracovnu dobu, zaciname uz rano o 6:30 a koncime o 13:30

jane1
15. júl 2009

no tak to mate fajnovo!!! co robis?
ja musim trcat v robote do 6

kpn
16. júl 2009

Ahojte zienky, tak dnes sme boli za novou doktorkou. Je velmo mila a ochotna, i ked este nemala moju dokumentaciu urobila mi sono, a zajtra idem na krv. Na sone vse v pohodke, prvy krat som videla to comu za hovori maternica s bodockou 😀 , zatial je vse oki a snad v tom budeme i nadalej pokracovat. 😀 Manzelik dnes oslavuje narodky a kedze strasne moc tuzi po dievcatku, kupila som mu male topanocky v ruzovej farbe...chuda moje bol z toho paf a cely vyteseny.

A co vy zienky, aky ste mali dnik??

janka1
16. júl 2009

katuska velke gratulujeeeeeem 😵 😵 😵 😵
manzelikovi vsetko naj naj naj a bude to chlap 😀 tak ako si to povedala ty mne 😀 😀

fyalynka
16. júl 2009

katka, gratulujeeeeeeeeeem!!!!!!!!! 😵 🙂 😵
hlavne vela zdravicka 🙂 😉

janka1
16. júl 2009

ahojky fyal co mas nove?

juliett7
16. júl 2009

Ahojte snazilky,ja som tu nova. Chcem sa spytat,kolko sa uz snazikujete? A nejde vam to na mozog? Lebo my sa snazime rok a stale nic

kpn
16. júl 2009

Ahojte fyal, janka...dakujem vam...i ja som sa tesila. Janka mas citaka na chlapciatko ? 😀 u mna xi xi

Juliett vitaj, my s muzikom sme sa snazili pol roka a uz v tom obdobi mi to islo na nervy, potom prisiel vlastny bytik a zariadovanie (myslienky uplne inde a podarilo sa), drzim ti teda palceky.

Fyalik ako zvladas v praci???

juliett7
16. júl 2009

dakujem, snad to vijde aj nam

kpn
16. júl 2009

Foto zo sona je v albume, najblizsie sono 7.8. ak bude vse oki.

Neboj juliett vyjde vam to isto, a za doktorom si nebola aby zistil kde je problem???

juliett7
16. júl 2009

NO bola praveze stale tvrdil,ze je vsetko ok,ale min.tyzden mi oznamil,ze mam obatenu maternicu, takze neviem... na buduci tyzden ide manzelik na spermiogram a

kpn
16. júl 2009

Juliett tu niekde na fore viem, ze je tema s obratenou maternicou... skus kuknut i do tej temy, mozno najdes zopar rad a povzbudeni co s tym.

fyalynka
16. júl 2009

ja nove nemam nic, v praci stale vyse mam vsetkeho... 😖
este ze je zajtra uz piatok... nic ma nebavi a tak dookola 😝

katka, no vidis...dockala si sa aj fotocky 😵

juliett7
16. júl 2009

diky, uz som nasla temu.

kpn
16. júl 2009

Fyalik moja...ty by si taak potrebovala zmenu ako sol. Alebo minimalne dva mesiace plateneho volna a oddychu. Ja by som ti hned dopriala. Inak septembrik sa blizi a ja uz pozeram po satockach...dnes som nasla nadherne azurovo modre, tak mozno to licenie by mohlo ist do tej kombinacie...co ty na to???

fyalynka
16. júl 2009

katka, este tyzden, a ideme na dovcu...uz sa nemoooooooooozem dockat 😀 😀 😀

naposledy som tak licila kamosku, tiez mala krasne modro-tyrkysove satky, tak som ju licila k tomu 😉
ale ty mas tusim blond vlasy, ze? 🙂 ale urcite by som to prisposobila farbe siat 😉

magic08
16. júl 2009

ahojte kocky,
ste tu este?

kpn
17. júl 2009

Dobre ranko zienky,
vcera som taak rychlo zalomila, ze som sa s vami ani nestihla rozlucit. Cez den som behala, a chybal mi moj poobedny spanok. Dnes mam za sebou odber krvi, sestricka ma riadne vycucala do 5 ampuliek, a i napriek tomu, ze som sa celkom fajn vyspinkala uz by som opat spala.

Inak zienky celkom ma pobavil moj stolar, bo bezne mi len tak nevolaval, aby ma informoval, kedy mu dojde tovar. Teraz volal, ze tie dvierka pridu az buduci tyzden piatok, na co som mu povedala, ze super a ze nech sa teda ozve potom, kedy by to prisiel namontovat. A uz uz som mu skladala, ked mi zahlasi, ze este nieco by chcel... ze ci mu neviem doplatit uz teraz dvoje dvierka 😀 😀 . No ako ma on pobavil.

Fyal zlatko s tou dovolenkou ti verim, juuj ved uz i my sa na nu tesime ako male deti. Dufam, ze vam s mm v Tatrach vyjde pocasicko a nam taky tak pri domacom bazeniku. A btw: ja som brunetka ako repa... 😀

janka1
17. júl 2009

😀 😀 dobre ranko zienky, ze sa tu aj ukazete 😀

katka tak ta dnes vycicali 😀 😀 aj mna 3 slumavkly, ale co narobis , take su dni tehotenske 😀 😀
stolarovi odkaz, ze bez prace nie su prachy 😀 😀 😀

fyal taak dovca , uzite si ju 😉 my ideme s vladkou do Sturova ked skonci v blave basket a potom sme sa s drahym rozhodli, ze tohtorocna dovca bude madarsko , takze peknych 12 dni pojdeme v auguste do madarska, sak ked neprsdi nech aspon kvapkaaa 😀 😀

vcera som vecer letela po doktora, lebo moj drahy sa nevedel ani zo stlicky postavit , zrejme prechladol tak mu to zasiahlo platnicky no katastrofa nechodi len dokriva na wc aspon si doma oddychne 😉 u nas su noce strasne horuco pootvarany cely dom , vsetky okna , lebo sa spat neda , tak asi chudak z toho , uz sme zvazovali, ze do noveho zavedieme klimu , lebo tento rok to je naozaj des

fyalynka
17. júl 2009

ahojte 🙂
tak konecne mame piatok...dufam, ze za chvilu aj koniec prac. doby 😀
Mala som toho este dnes dost...ale uz teraz cakame, ze by nas mohli pustit skor...duuuufame...len ci sa
dockame... 😒 Ved uz mame tu v kancelariach uvarene mozgy 😖

katka....jaaaaj, ja neviem preco som si myslela, ze mas blond (take plave) vlasy 😕 Prepaaaaaaac!!! 😉
no tehulka, musis vydrzat aj cucanie krvicky! 😉 Je to pre tvoje aj miminkove dobro 🙂 Ale aspon sa o teba
teraz dr. stara, nie ako ta predtym 😒

janka, veru, ked neprsi aspon kvapka...aj par dni mimo tuto moju robotu bude pre mna balzam na nervy.
A hlavne musim vypnut okolo rozmyslania tych testov a pod. lebo ma to dost nici 😔
A pekne opatruj muzika...platnicky su bolest aj svina, zazila som to na mojom manzelikovi...
Takze mu prajem skore uzdravenie 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre