Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

magic08
12. aug 2009

😝

fyalynka
12. aug 2009

magic, no snad to u teba trvat vecne, este par tyzdnov a potom bude dobre 😵 mimi sa pekne usidli,
nachysta si mäkku perinku u teba a nevolnosti budu fuc 😉 🙂

fyalynka
12. aug 2009

chyba mi tam: "nebude" trvat vecne 😀 😉

magic08
12. aug 2009

no jasne, dufam, ze tak bude ako vravis... 🙂

janka1
12. aug 2009

ako sa tu dohodol termin 21,8,

fyalynka
12. aug 2009

ahoj janka, zatial nijako 😒

magic08
12. aug 2009

😝 😝 😝 😝 ešte 2 hodiny v praci 😝 😝 😝 😝

fyalynka
12. aug 2009

magic, preco??? kvoli zastupovaniu? 😕

magic08
12. aug 2009

kvoli sluzbe.... 😝
kazdy tyzden v stredu musi na kazdom odd. ostat jeden clovek do piatej, pretoze prac. domu mame dnes do piatej

fyalynka
12. aug 2009

magic, padla 😀 sup-sup domov 🙂

ja som dnes bola u lekara s maminou, tak som prisla az teraz domko. pojdem nieco porobit a potom relax 🙂

bettynka222
12. aug 2009

ahojte tehulky, snazilky a buduce snazilky (ajked niektore zakaz nedodrzuju, ze fyaly 😀)
co robkate? ja osm teraz prisla domkov...inak zajtra idem po tie vysledky eliasovi, tak som zvedava co mi povie na tie hormony. pridem domov az navecer, takze potom dam hned vediet zvedavej fyalke 😀
inak fyaly vies kao som sa tesila, ze svokra so svagrinou budu prec az do konca augusta? tak v sobotu sa vracaju. vraj boli prec uz 3 tyzdne....a mne to ubehlo tak ryyyyyyyyychlo 😕

magic08
13. aug 2009

ahojte 🙂 dobre ranko,
dnes som prva... 😀

fyalynka
13. aug 2009

dobre ranecko 🙂

betty, no vies, vzdy musi byt niekto kto rusi vsetky zakazy - nejaka cierna ovca 😀
no jasne ze som zvedava, ved sme na to v podstate "podobne" s tym nasim osudom 😒
To faaaaaaakt, uz budu naspat? 😕 No "stastne" dni sa asi koncia, ze 😖

magic, ja by som tu uz bola skor, ale nesli nam pc v praci 😝 🙄

a inak hlasim svoj aktulizovany stav - dolsa mrcha!!! 😝 na 31DC 😠

kpn
13. aug 2009

Dobre ranko ....

fyalik zdrzujem sa svojich vyjadreni i na zaklade nasho vcerajsieho rozhovoru. To ma mrzi. i ked viem, ze ty sa svojim sposobom i trosku tesis, ze az natolko nemas posahany cyklus. Potvora jedna a tak som si tym bola ista.
🤐

Ja poctivo hlasim opatovne vratenie nevolnosti uz od vcera vecera. A jasne, sestricka nam znovu presunula termin sona az na buduci stvrtok, kedze je vraj hospitalizovana v nemocke.

pekny dnik

magic08
13. aug 2009

ahoj fyal
aaaaaaale, fakt došla?a vyzeralo to tak nádejne, skoda, no na buduci mesiac sa budete viac snazit a vyjde to 🙂

kpn
13. aug 2009

Magic ako zlatko... aspon trosku oddychnuta , vyspinkana a tak ?

magic08
13. aug 2009

ahoj Kati, nie, nie, nech spim kolko chcem furt som unavena a od rana do vecera mi je zle 😝

fyalynka
13. aug 2009

zienky moje, veru som rada, ze sa to vyriesilo...ze to nebol "az tak dlhy" cyklus, sice trosku sklamana som,
ale neberiem to az tak tragicky, kedze je to 3 mrcha po MA. Samozrejme ideme snazilkovat dalej 🙂 🙂
Budeme si verit, a vy nam drzte palce aj nadalej 😵

katka, aspon vies, ze je vse oki ked su nevolnosti 😉 a ked sa uz dockas toho sona, bude to take krasne prekvapko, vidiet uz miminko 😵 🙂

magic, ako dnes??? 🙂

magic08
13. aug 2009

fyal: zle 😝

fyalynka
13. aug 2009

magic 😀 😀 😀
ak ta to utesi aj mne, uz som nadopovana liekom od bolesti 😝 ale ty mas take "prijemnejsie" nevolnosti
ako ja 😒

fyalynka
13. aug 2009

magic, aj dnes zastupujes???

magic08
13. aug 2009

fyal 😉 aspon si mozes nieco dat a o chvilu uz bude dobre, ja si to musim pretrpiet. keby som aspon v praci byt nemusela. no dufam, ze ma doki na buduci piatok vypise na PN

magic08
13. aug 2009

nie, dnes uz chvalabohu nie... pracu som si urobila, vsetko je na podpise, tak len cakam s cim pride, ze musim prerobit 😝

fyalynka
13. aug 2009

no to mas pravdu, uz je lepsie...nastastie, lebo asi by ma kriesili 😝
a ked ta sam od seba nevypise, vypytaj sa sama, nemoze ti nic povedat zle, lebo po potrate sa dalsie
tehu berie ako rizikove, tak na PN mas narok 😉
snad nebude treba nic prerabat, ci zalezi ako sa vyspala, ze? Uz tusia nieco v praci??? 😕

magic08
13. aug 2009

no to ano, urcite sa sama vypytam na PN, ale si myslim, ze on sam ma necha doma

presne ,zalezi ako sa vyspala a aky ma den - no proste priserna osoba

nie, kdeze nikto nic netusi, len kolegyni som povedala, co so mnou v kancli sedi, ale inak nevie nik. Ved neni dovod, aby si niekto nieco vsimol. Zle mi sice je cely den vkuse, ale negrckam, takze nemaju z coho dedukovat. 🙂

fyalynka
13. aug 2009

a manzelik sa tesiiii??? 🙂
A ked pojdes na PN, tak sa asi dozvedia dovod, nie? 😕

ja ked som mojmu dnes rano povadala, ze dosla mrcha, tak sa ma tak smutne opytal, ze "preco" ☹
tak snad je posledna!!! 😝

magic08
13. aug 2009

manzelik sa tesi po tichu, povedal mi ze tesit nahlas sa bude, az ked sa babo narodi... 🙂 ale doma viac pomaha... 🙂

no ked pojdem na PN, tak uz dovod vediet budu, jasne, ze ked prinesiem papier z gyndy, tak sa dovtipia, no to neriesim... budem doma, co bude v praci mi bude veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmie u r..i 🙂
kolegynka ma bude o pikoskach informovat... 🙂

ja verim, ze je to posledna fyal🙂 tak ako ja. aj ja som po 3 mrche otehu 🙂

fyalynka
13. aug 2009

presne tak, nech si myslia co chcuuuuuuuuuuuuuu.....hlavne ze ty s mimi budete mat klud 😀

no aj ja sa snazim verit, ze je to posledna, ved uvidim, dokedy ma bude drzat tento optimizmus 😒 😀

magic08
13. aug 2009

neboj fyal, ja ti verim 🙂 treba bombardovat vajicko spermijkami a uricte to vyjde 😀 😀 😀 😀 😀

fyalynka
13. aug 2009

😀 😀 😀 to sme bombardovali aj teraz 😒
no nevadi, budeme este viac 😀 😀

mne sa tak nic nechce 🙄 tesim sa na vikend, len keby trval aspon tyzden 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre