Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

magic08
16. sep 2009

fyal, ja by som ho prec nedavala... Aj ja som bola alergicka.... hlavne na srst, doma sme mali psa aj macky. lekarka mi dala nejake lieky a prisny zakaz zdrziavat sa pri chlpacoch, pes musel von a macky tiez, no ja som doktorku ignorovala a lieky nebrala, je pravda, ze najpr som bola casto nachladena ,ale po roku som bola na testy a ziadna alergia, takze si myslim, ze mne tie zvieratka len pomohli. Jednoducho si telo zvyklo a zacalo bojovat s alergiou samo.... Skuste to vydrzat.... mozno to pomoze aj manzelovi 🙂

dalsiu kontolu mi dal az o mesiac aj duphaston uz mam len dobrat a viac ho uz nemusim.... poradnu mam 8.10. bude uz aj skrining robit...

fyalynka
16. sep 2009

magic, ved my hoprec nedavame, mm mi sam povedal, ze on ho nechce dat prec, je vidiet, ze si ho oblubil 🙂

to je dobre, keby nebolo daco ok, urcite by vas chcel vidiet skor, a duphaston sa myslim berie len do konca
toho 12tt, tak preto ti ho viac nedal 😉

magic08
16. sep 2009

no mne ten duphaston vydzi asi az do 13 tt, a okrem toho este femibion a vit. E

to je super ze si psicka aj manzelik oblubil, mate doma male miminko. uzivajte si to

lenka6644
16. sep 2009

ahojte ja som tu medzi vami nova tak sa aspon predstavim volam sa Lenka a s manzelom sa snazime skoro 2 roky. Ironia osudu je ze 9rokov sme si davali pozorUspokojujem sa kazdy mesiac, ze tak to malo byt, a asi este nie je ten spravny cas!Aj ked okolo mna uz tri naozaj dobre kamosky su vtom a ja nic! Tesim sa s nimi a zaroven mi je luto preco sa to nam nedari.Tak menzes mam pravidelny,viem kedy presne ovulujem a podla mojho gynekologa som uplne zdrava! Mam za sebou medikamentovu liecbu(clostil begit) manzel bol tiez u urologa a dal si kompletne vysetrenie spermii,bola som aj u liecitelky ktora mi povedala ze byvala manzelka ma uriekla aby som nemohla mat dieta ale povedala ze budem mat a este by som chcela ist na prefuky.Minuly mesiac som poslala ziadost o vypocet plodnych dni u Eugena Jonasa takze mam aj ten vypocet tak uvidim!tak v skratke som sa predstavila a chcela by som spoznat tiez niekoho s podobnxm osudom ako som ja ze tehotenstvo dosiahnut nie je az take lahke!

janka1
16. sep 2009

magic tak ako pise fyal vsetko je ok tak preto kontrola az o mesiac a duphaston sa berie do 3 mesiaca 😉

fyalynka
16. sep 2009

janka, nazdaaarek, ako sa mate? 🙂

fyalynka
16. sep 2009

lenka, este raz vitaj medzi nami 😉
my sa tiez snazime vyse roka, a to sme si uz zazili 2x MA 😢 Vidim, ze si si tiez toho dost prezila, vystreni, liecitelov
a pod. 😒 Ja zase beham po hematologii, mam nejake mutacie MTHFR, este ma cakaju dalsie odbery, teraz sledovanie cyklu a pod. Ako pises, kazdy mame svoj osud kym sa dockame toho maleho zazraku a musime verit,
ze sa ho raz dockame 😵 Tak si tu navzajom drzime palce 😉

Odkial si? Kolko mas rokov (ak sa smiem spytat)? 🙂

janka1
16. sep 2009

fyal mame sa supeer dakujem ? a ako vy, a vas potomok? uzasny musi byt daj fotockuuuuu

janka1
16. sep 2009

fyal kuk Olivera mam ho v albume 😉

fyalynka
16. sep 2009

janka, tie fotky su uuuzasne, nechala som na nich oci 😵 😵 😵
Oliver je nadherny, pekne sa vam poukazoval 🙂

a nas potomok, chvilu je ako anjelik, potom ako zive striebro 😀 ale zalubili sme si ho 🙂

fyalynka
16. sep 2009

foto v albume 😉

bettynka222
16. sep 2009

fyalusik ak ma zo zvieratiek mm alergiu, tak by osm to moc nedrazdila... 😒 no ale ved odki vam povie blizsie
oki, tak buduci tyzden, ale dufam ze dovtedy este psika budete mat. teda niezeby som sa netesila hlavne na teba, ale chcela osm si pohladkat aj chlpacika 😀
s tou cestou je to blbe, ale ak ti to nahodou nevyjde, tak tam mozes skocit aj v piatok, ze?

magic jeeeej uz 12 tt...ty uz si za vodou 😵 uz to bude len dobre, uvidis 🙂 ozaj a co praca, chystas sa tam spat?

lenka "neboj", takmer ziadna z nas to tu nema lahke. magic a groka maju po jendom potrate, lubka, fyalka a ja po dvoch...a ak som na niekoho zabudla, ospravedlnujem sa. a jane s govindou sa snazia tiez uz pekne dlho ☹ ale vsetky to casom zvladneme, uvidis. magic je toho dokazom 😵

janka1
16. sep 2009

jemineeeeeeeee nadjerny jeeeeeee cmukyyyyyyyyyyyyyyyy 😵 😵 😵 😵
tak by som ho vyboskavala joooj chutnulinky jeeeeee 😵 😵

dalkujem Oliver ja nase zlato 😉

janka1
16. sep 2009

aj ja som mala alergiu vraj na srst tiez mi dr. povedala, ze psa prec a to som od detstva mala doma vzdy psa a nikdy som ho prec nedala a teraz nemam ziadnu alergiu 🙂 😉

fyalynka
16. sep 2009

betty, on este nevie, ci ma alergiu aj na psika, zatial ma potvrdene len ine alergeny, no uvidime co povie dr.
Neboj, myslim ze ho URCITE budeme mat 😀 😉 a uz sa na teba tesiii aj ja s nim 🙂

janka, dakujeme...ved aj ja sa s nim mojkoším, krasne voni, tak steniatkovo este 😵 hra sa, tuli...no zlatusik 🙂

fyalynka
16. sep 2009

janka, toiste mi povedala magic, ze mala alergiu, psika prec nedala a v pohode 🙂 takze zatial o tom neuvazujeme... (klop-klop aby som to nezakrikla 🤐 )

janka1
16. sep 2009

vonia po mliecku je to uzasne a ta zamatova srst viem si to predstavit jooj krasny je cmukyyyyy

fyalynka
16. sep 2009

hlavne uska ma ako samet 😀 je taky drobucky, jemnucky, ale za to pekne hryzie ked je rozblazneny 😒

janka1
16. sep 2009

ved on este pohryzie vela veci kym mu zubky povypadaju 🙂

fyalynka
16. sep 2009

tak z toho jedineho mam obavy 😖 ale nejako to snad zvladneme...uz ked zvladame aj nocne vstavanie
ked knuci, tak zvladneme aj vstavanie k babatku 😀 takze ovuuu...cakaaam na teba 😀

janka1
16. sep 2009

drzim palcekyyyyyyyyyy

bettynka222
16. sep 2009

fyalik no sak mu kup nejake tie obhryzavacie hracky a atake co si na nich bude trosku odriapavat drpiky...ci to pouzivaju macky? 😕

fyalynka
16. sep 2009

na zubky ma take tycinky kusacie - co sa daju aj zjest a chceme este aj nejaku hracku (zatial ma iba plysaka a lopticku)... 🙂

fyalynka
16. sep 2009

janka, dakujeeeem 😉

fyalynka
16. sep 2009

babulky, idem do hajan...rano skoro vstavam, musim byt skoro v praci kvoli tej ceste do BA,
tak dobru noc 😉

bettynka222
16. sep 2009

dobruuuuuuuuuu 😉

janka1
17. sep 2009

dobre ranko 🙂
kde je katka? co je s nou? je OK?

kpn
17. sep 2009

dobre rano zienky...fyalik je uzasny ukazovala som ho i svojmu mm a tiez sa z neho tesil. mojko malinky...hned by som ho vystiskala. inak prve co ma napadlo, ked som ho teraz videla v tvojom albumiku, je to teplucko z jeho brusko, ktore salaju do priestoru psikovia.

magic to je super, ze drobcek je zdravucky a cochvila budete bez tabletiek. vidis i tebe prechadzaju nevolnosti a tak to ma byt. mooc sa s tebou tesim...niekedy prihod fotku zo sona ak bude nech sa potesime.

vitaj lenka medzi nami....veru veru kazda z nas tu ma nejaky osud...jedna tazsi a smutnejsi u inych je to lahsie. my sme sa s mm snazilo 6 mesiacov, a pocas tychto mesiacov som zvazovala ozaj vsetko...takze sa nevzdavaj a isto to zvladnete i vy.

Janulka....boze tvoj oliver je prekrasny...vzdy ma fascinuje, ze ho tak pekne pofotia a ze sa ti nevrti. A co ty...uz si 26 tt ako sa nam citis? Vybavicku uz chystas?

Ja idem buduci tyzden do poradne a tajne dufam, ze by mi doktorka uz konecne naznacila co to bude...neskutocne som zvedava i ked stale mam tucha a vcera bol i sen o pohlavi. Moj manzelik prehlasil, ze ho nezaujima co to bude a chce mat prekvapenie, tak ak vydrzim mu to nepovedat tak ho i bude mat.

Dnes letim do skoly...takze vecer sa vidime.

kpn
17. sep 2009

janulik zlatko neboj sme s drobcekom v poriadku, len je toho teraz velmi vela...absolvovali sme svadbu, teraz riesim skolu, snazim sa este co to pisat, a pripravujem medzinarodnu konferenciu od a po z co mi zabera vela casu...a potom pridem po celom dni domov unavena a zaspavam ani neviem ako.

janka1
17. sep 2009

🙂 😵 😵 ahooj katka
no konecne uz som zacala zvazovat co je s tebou 😉 som rada, ze ste OK 😵
MY SA MEM VELMI DOBRE A PO VCERAJSIU ESTE LEPSIE 😀 🙂 take sono ci 4D da cloveku tooolko energie 😵 😵
katuska zatial spolupracuje nas Oliver aj ked niekedy je to niekolko minut kym sa nam podari ho vidiet zretelne , ale trpezlivost krasne fotocky prinasa 😵 😵 😵 😵

je uzasny a momentalne ma kope do mechura uz som bola 3x za wc za 15 minut 😒 😵 😵 ale odpustam laska moja

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre