Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

janka1
14. feb 2009

ja som este v posteli 🙂
drahy nie je doma a dcera isla na zapas tak lenosiiim 😀
dnes som ani cvicit rano nesla sa mi nejako nechcelo, chcela som si pospaaaat 😝

govinda
14. feb 2009

u nás už len mierne posnežuje, ale aspoň trochu nasnežilo a je bielo.
fyal, teplotky o ničom, ovu ešte nebola a je to už 30DC ☹ . No čítala som, že po vysadení HAK je ovu vraj neskôr, hormony sú z toho zbláznené, ale dokedy? 😖

fyalynka
14. feb 2009

govi--mne po prvom vysadeni HAK meskala ms skoro 3tt 😒 tak asi musis len cakat ☹

my sme mali sok teraz rano...sme ranajkovali, ja este v pyzame pred tv, nam volal chlapik, ze nam
idu namontovat nasu objednanu kuchynu 😕 ze uz su pred vchodom...si viete predstavit tie fofry! 😲
Nic nebolo vypratane...som nevedela ci sa skor prezliect alebo pratat kuchynu 😝 😀

lopezka
14. feb 2009

ahojte,
u nas v blave je len trosku snehu ...nic moc 😅

inak keby ste chceli vediet, ja som uz dostala MS 😠 ... takze dalsi pokus 😀

pekny den vsetkym, idem upratovat 😉

fyalynka
14. feb 2009

lopezka--to mi je luto ☹ ja som na tom podobne...ideme na dalsi pokus, mne uz ms konci 😀

govinda
14. feb 2009

lopi, to mi je ľúto ☹ .

fyal, tak to si ešte počkám na ovu aj na mrchu ☹ . No myslím, že kým tebe dôjde teraz druhá ovu, tak mne len tá prvá 😀 . No hádam len príde 😀 . Nakoniec predsa len budeme kočíkovať spolu 😀

janka1
14. feb 2009

cafte...vidim , ze tu asi budeme kocikovat fakt vsetky spolu 😉 ja nato idem 4.4.2009 😝

janka1
15. feb 2009

dobre ranko zienky 😉 prajem vam krasnu povalentinsku nedelu 🙂

fyalynka
15. feb 2009

janka aj tebe krasnu povalentinsku nedelu 😵 co nemozes spavat...v nedelu si hore uz o 7h 😕 😝
A to uz mas presne vypocitany datum, kedy na to??? To je datum cyklu kedy zacinat snazit,alebo nebodaj
cca datum ovu??? 😕 😀

govi--ja som vravela, ze ja na teba pockam asi 😀

govinda
15. feb 2009

ahojte kočky 🙂
No tak ako ste valentinovali? Ja som odmietla variť a tak sme sa šli najesť do mesta. Normálne romantika to bola, tak krásne husto snežilo 🙂 . To len drahý hundral, keď odhŕňal auto 😀

janka1
15. feb 2009

fya ma presne vypocitane nakokko som chcela januarove baby a mam mrchu presne na den ...minuly rok mi tusim 3x prisla cca 2 dni neskor ale uz je to ok ako kedysi presne na 28 dni aj ovulu ma presne , takze pokial pride mrcha nacas aj v marci tak ten datum je isty 😉 predpokladany termin porodu 😉 😀 by mal byt potom 30 december, tak dufam, ze dva tri dni este potiahnem do januara 😀 😀

idem do KE o chvilu pride dcera domov tak aby nas necakala , este pridem 😉

gov aj my sme boli vcera vecer v meste krasne bolo , husto snezilo , len my dvaja , sneh, vecer a valentin 😉

fyalynka
15. feb 2009

teeeda, vy ste vcera normalne romantikovali 😵 My sme boli tiez na veceri, ale sami - aj s kamosmi, a
nebolo to kvoli valentinu ale koli tomu, ze nam vcera montovali novu kuchynu a jasne ze nesiel sporak
tak sme nemohli varit 😀 😀 ale padlo to vhod 😀

janka--ako ti zavidim (tak v dobrom), aj ja by som si to chcela tak naplanovat ☹ Ale drzim palec, nech
vam to tak vyjde 😉

janka1
15. feb 2009

fyal dakujem 😉
ja to planujem uz niekolko rokov , ale stal,e ked dojde april si nieco vymyslim 😀 aby som to odlozila 😝
a kedze mam teraz problemy so stitnou zlazou a dr. ma tak trochu postrasila, aby som to uz fakt neodkladal , ze moze sa stat , ze uz nikdy nebudem moct byt tehu , tak sme si s drahym uz povedali, ze tento april to isti 🙂
my sme neromantikovali vcera , manzel bol v praci cely den, ale vecer ked sme odviezli dceru na basket my sme sa sli do mesta trolinku poprechadzat 😉

soni1
15. feb 2009

Ahojte baby, ja som dnes 29DC, menzes mávam pravidelný, ale mi nejako mešká, ja viem, že krátko, ale chcem sa opýtať, či by mi už mohol vyjsť pozitívny test? a mala by som už aj pociťovať nejaké tehu príznaky?

janka1
15. feb 2009

soni test by aj mohol nieco ukazat nakolko su uz na trhu testu , ktore ukazuju uz na piaty den po oplodneni, ale vsetko zalezi aj od HCG , takze nic nie je na 100% skusit to mozes a co sa tyka pocitovania ja osobne si mylsim, ze je este skoro , ale aj to je individualne u kazdeho tela...na tvojom mieste by som ten test skusila,ale neocakavaj zazraky 😉 drzim palceky

fyalynka
15. feb 2009

soni--ja si tiez myslim, ze skusit to moze, ale nemusi to byt 100% pravda co ti ukaze...radsej ale
testni rano, vtedy byva hladina HCG najvyssia 😉 Drzim paste 😉

mirip
15. feb 2009

test ukáže // aj skôr ako je termín menzesu // by ti už dnes ukázali že si tehula alebo nie si a tehot. príznaky nie vždy musia byť..niekto ich má hned niekto neskor a niekto skoro vôbec......a ani počas celé tehu negrcia

govinda
15. feb 2009

fyal, a dnes už sporák funguje? 😉
soni, testni zajtra ráno, vtedy hcg je vyššie ;)

fyalynka
15. feb 2009

govi--sporak nie, ale rura ano, tak sme mali pecenu rybicku a opekane zemiacky 😀 Musela som sa
vynajst 😀

mne ta hnusna mrcha nie a nie prestat 😠 jeden den uz to vyzeralo ze konci, no stale neda pokoj 😠 😝

govinda
15. feb 2009

fyal, mne sa akurát rozmrazujú makrely, daj tip 😉

janka1
15. feb 2009

tu sa kecaaa 😉

fyalynka
15. feb 2009

govi--ja som urobila len uplne obyc. 😀 nasolila som ryby, a potom som na ne dala iba korenie na
ryby, taky hotovy mix. dala om ich na tu grilovaciu mriezku a boli mnamky 😀 a zemiacky som
nakrajala na kolieska, osolila a korenie na americke zemiacky a sup na plech do rury 😉
vsetko... 🙂

govinda
15. feb 2009

no tak ja tu mám víno, tak to urobím nejako na víne 😀 . Som zvedavá 😀

janka1
15. feb 2009

mnam mnam rybicky aj ja by som si dala 😝

drobec
15. feb 2009

ahojte dievčatá..tak už mám po dovolenke na horách..bolo tam krásne ..kopce snehu..neskutočná jazda domov..nebolo vidieť pred auto a to nehovorím o neodhrnutých cestách...ale predĺžený víkendík stál za to--- a tu je môj grafík http://www.fertilityfriend.com/home/24add7

janka1
15. feb 2009

drobec fajne , ze 😉 my ideme na velku noc 😉 konecne oddych supeer 5 dnii sa tesakujem 🙂

drobec
15. feb 2009

janka1...fajne bolo, fajne..ešte si to niekedy zopákneme.. 😀

janka1
15. feb 2009

jasne ved taky vikend padne iba vhod 😉 a snazilkovali ste 😀

drobec
15. feb 2009

janka1..áno..je to vyznačené aj v grafe...je to to BD...aj keď nie každý deň..to nie je možné..manželík si musí aj oddýchnuť..

janka1
15. feb 2009

drobec ja tym grafom nerozumiem pre mna je to spanielska dedina ...som rada, ze ich nepotrebujeeeem 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre