Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

janka1
4. mar 2009

nemaam 😒

fyalynka
4. mar 2009

katka, jasne ze tam je vela vitaminkov 😉 ved ked si to tak vezmeme, vela zien otehotnie
neplanovane, takze ziadne pripravy specialne sa nekonaju... 😉 a to ze pridame k jedlanicku
nejaky ten vitamin navyse, je len plus 😉

kpn
4. mar 2009

Janik mozno by ti pomohla aj kvalitna ustna voda, vela z nich ma v sebe nejaku zlozku po ktorej trpnu dasna a clovek tak neciti bolest a stipanie

janka1
4. mar 2009

vidis katka dobra napad tak toto maaaam 😉 dakujem
od piatku som ju nepouzila nakolko som mala otvorenu ranu , ale idem si dat 🙂

fyalynka
4. mar 2009

myslim ze sa da ta tinktura kupit normal v lekarni 😉 to je bylinkove, takze by to malo byt ok 😉

janka1
4. mar 2009

😉 tak jedine , ze drahy zajtra kupi teraz si dam tu ustnu vodu 🙂

fyalynka
4. mar 2009

to je tiez dobry napad, to ti vydezinfikuje 😉 tak pekne vykloktaj 😀

janka1
4. mar 2009

no mam to za sebou no bolest riadna kurnik , ale uz je ok 😉 som sa zapotila riadne

fyalynka
4. mar 2009

nuz, musime nieco vydrzat, ked chceme aj rodit, no nie? 😉 🙂

janka1
4. mar 2009

jasne 😀 porod je ine kafe 😉

fyalynka
4. mar 2009

a aky bol ten tvoj prvy? 😅 🙂

janka1
4. mar 2009

neopisatelny zazitok na cely zivot 😉

janka1
4. mar 2009

dlhyyyyy, ale stal zato 😉

fyalynka
4. mar 2009

🙂 🙂 😵 😵 to veriiiim 🙂 🙂
aj ja chceeeem 😀 😀 😵 😵

janka1
4. mar 2009

ale v skratke opisem ak chces 😉

fyalynka
4. mar 2009

😉 ok

kpn
4. mar 2009

Och zienky,,, teraz neviem ci vase nasledujuce riadky citat abo nie. U mna sa slovo porod vzdy spoji s bolestou a potom ma prejde chut i na miminko. Preco este nevymysleli bezbolestny akt narodenia toho krasneho mini drobceka???

fyalynka
4. mar 2009

katka moze byt, ked si das epiduralku 😉

kpn
4. mar 2009

No isto s epi, asi nebudem vyznavacka prirodzeneho porodu...niekoho sklamem 😠

fyalynka
4. mar 2009

tak ja toto este neviem, pretoze si neviem predstavit ake to je 😒

janka1
4. mar 2009

kedze to bolo pred 13timi rokmi /skoro/ tak to budu asi aj nezvycajne veci 😀
celu dobu tehu mi vravel dr. ze to bude chlapec 😉
bolesti zacali o 10.30 45minutove a trvali az do 20.00 kedy konecne zacali 5 minutove a hor sa do nemocky tam som sa trapila s bolestami do 2.10 kedy sa narodila vladka, ale to som uz aj chcela vydrzat do polnoci nakolko bolesti zacali 1.aprila 😀
ked som bola na monitor napojena s najsilnejsimi kontrakciami dr. tvrdila, ze ja nevidim, ze mate kontrakci 😕 krava 😉
o 2.00 som dostala tlaky ako na stolicu a vravim dr. ze rodime a ona ale coby este si pockame a na salu ma uz len viezli trikrat som potlacila a mala bola vonku 😵 😵 😵 14 stehov 😖 ked ma dr. zosivala tak som aj obcas aukala nakolko to fakt bolelo a ona na mna ale no mamicka ved ja nic necitim nemoze to tak boliet 🙄 ale kaslat nato co bolo stalo to zato a som rada takze 2.10 😵 3750g 😵 51cm 😵

janka1
4. mar 2009

a boom bol ten ze ked som porodila tak dr. vravi mate krasne dievcatko a ja soook 😨

fyalynka
4. mar 2009

no kraaaasa 😵 😵 😵 ti doktori su niekedy hrozni 🙄 a to je tak stale, nielen vtedy pred 13 rokmi 🙄

fyalynka
4. mar 2009

bolo nakupene vsetko modre? 😕 😀

kpn
4. mar 2009

Zlatko Janik...tak toto ti nezavidim, este stastie , ze to uz mas za sebou a myslienky casom aspon trosku stratili emocio i fyzicku bolest. Ja by som tu zenu asi bila pri takych hlaskach.

janka1
4. mar 2009

dnes si vies vybrat ako budes rodit ci s epi ci bez ja som vtedy fakt chcela prirodzene 😉 vyskusala som a viem kebyze bolo druhe a mam bolesti urcite sa nebudem 16 h trapit 😒
vystavilo ma to poriadne som sla z porodky jak troska 😉

janka1
4. mar 2009

nie nebolo ja som kupovala neutral aviac biele 😉 vtedy este nebol taky vyber ako dnes 😉

fyalynka
4. mar 2009

janka, takze dalsi porod urcite s epi? 😅 a klasika poloha ci mas nieco specialne vymyslene? 😅

kpn
4. mar 2009

To ti verim, a hlavne prvy dlhy 16 hod porod, ved este stastie, ze si vobec mala silu (svoju vahu) vytlacit. 😀

janka1
4. mar 2009

katka nezabila akonahle dostanes do ruk svoje baby tak zabudnes na vsetko 😉
teraz chodim k dr. a ta je jej nevesta 😀 a jej muz vlastni dom v ktorom mame kancelariu ako firma 😀 svet je maly 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre