Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

emily333
3. jan 2009

veru 😀

govinda
3. jan 2009

ja akurát doprážam rezne, idem popučiť zemiaky a papať obedík 😀 . No dosť skoro.
A potom musím jesť ovocie, lebo ho mám ešte kopu a už asi dlho nevydrží, tak dnes najprv budem jesť nezdravo - tie rezne a potom kvantum vitamínov 😀

linka
3. jan 2009

dobry vecer 🙂

mnam rezneee 😀

emily333
3. jan 2009

ahoj linka 😉

linka
3. jan 2009

ahoj emily 😉 este si sama doma?

emily333
3. jan 2009

este hej volal s kmotrickou tak sa vykecavame 😀

emily333
3. jan 2009

volam 😀

linka
3. jan 2009

treba treba 😉
ja hladam nejaky dobry recept na nete na kysnutu knedlu,lebo v tescu nemali 😖 ,idem vyskusat prvy krat,tak som zvedava ako to dopadne 😀

linka
3. jan 2009

zajtra varim segedyn a proste knedla musi byt aj keby co bolo 😅

pondelok
3. jan 2009

Ahojte babulky, dlho som zvazovala ci sa k vam pridam, i ked mame teraz doma cerstve babatko, i tak vas chapem, mysme sa s manzelom snazili rok, a potom to prislo, vobec som na to nemyslela, uz som si nerobila ziadne testy, a potoom to prislo krasne dve ciarky, no a teraz by sme chceli dalsie, prave preto ze nam to trvalo rok, by sme chceli hned druhe, no ale akosi stale nic, ☹ , i dnes som si robila test a nic ☹ tak som bola dost sklamana, strasne by som chcela aby mala Michelle surodenca, a strasne by sme chceli druhe baby, tak ak mozem sa k vam pridam, a budem sa s vami tesit 🙂

linka
3. jan 2009

ahoj pondelok,vitaj 😉

chapem ta,ze chcete zacat uz teraz,kedze prve sa vam dlho nedarilo,kto vie ci aj my ostatne nebudeme tak zmyslat,alebo mozno budeme prekvapene a druhe pride hned 🙂

lopezka
3. jan 2009

ahojte a vitajte vsetky nove tvaricky 😅
govinda, tie deticky v albume su od mojich sestier, ja zatim na taky zazrak len cakam 😠 a dufam, ze sa v tomto roku aj dockam 😉

bozinku baby nepiste uz o jedle 😀 uz tu slintam, len to citam 😅

linka
3. jan 2009

ja si asi nalepim na chladnicku "som tluste prasa",ale neviem ci by to pomohlo 😀

lopezka
3. jan 2009

linka a potom ked sa uz vonku zotmie, nezazinaj si v byte 😀 hlavne ked pojdes do chladnicky 😀 😝

pondelok
3. jan 2009

veru veru i ja som ostala akasi hladna 😀
no veru linka, ten rok cakania bol na zblaznenie, nechapala som preco to moze tak dlho trvat, ked sme boli obidvaja zdravi, uz som mala termin u dokyho, ze ako to budeme riesit a zrazu ma akosi vsetko bolelo, totalne mi narastli prsia, mali sex 16.9. 07 na oslavu mojich narodenin, sme spravili nasu Michellku a veru som si test nerobila, az 30.9.07 lebo mi nechutilo fajcit 😒 , veru veru pred tym som fajcila 😒 a som si spravila, test a obajavili sa dve vytuzene ciarky, a kedze som mala uz termin u dokyho, tak ma vysetril, spravil sono, povedal ze je tam malinka bodecka, zobral krv, potom som zavolala a boli sme tehotni 😀 to je moj pribeh

linka
3. jan 2009

lopezka aj keby granaty buchali okolo nej,tak ma nic nezastavi 😀 ale raz bude musiet,sak to nie je normalne so mnou 😒

lopezka
3. jan 2009

pondelok a kolko mas rokov, ak sa smiem spytat 😉

jerryjanka
3. jan 2009

ahojte môžem sa pridať?

lopezka
3. jan 2009

ahoj jerry 😅 jasne, uz som ta dlho necitala a tento rok tusim este urcite ne 😉

lopezka
3. jan 2009

linka ani nehovor 😀 aj som si slubila od noveho roku si davat na to pozor, zatim sa mi nejak nedari 😠 stale si hovorim, ze co ked o chvilku otehu? potom budem aj tak priberat 😀 😀 😀

linka
3. jan 2009

ahoj jerry 🙂

lopezka ja som si tiez slubila,ale zatial sa nedari 😖

jerryjanka
3. jan 2009

lopezka chodim na konika uplne malo
zbytočne ma to deprimuje
ale neva - su dve temy kam chodim tak bude tretia

mirip
3. jan 2009

ahoj dievčatá no ako tak čítam nejako sa nám rozrástli témy že rok 2009 bude úspešný, no v to dúfam aj ja, tretí menzes dorazil tak hor sa na snaženie ked skončí 😵 hádam nebudeme teraz dlho čakať ani my....

govinda
3. jan 2009

už nebudem provokať s jedlom 😀 😀 😀 . Keď ja som taká pažravá 😕 😀

lopezka, tak máš krásne neterky a synovca 😵

jerry, lopezka vitajte. Poriadne sme sa rozrástli a to je len začiatok roka 😀 . Tak nech sa nám darí 😵

jerry, inak presne viem o čom hovoríš. Ja som prestala na koníka chodiť úplne, skoro rok a pol som tu nebola, len som sem-tam nakukla ... normálne ma všetko depkovalo. Jednak som nemohla snažilkovať, ale po miminku som túžila stále a tak ma len deptalo, že "každý" miminko má a ja nič a ani nemôžem. Teraz ale začíname snažilkovať, tak sa nalaďujem pozitívne 😉

lopezka
3. jan 2009

baby, ja tiez vacsinou chodim len citat, vacsinou tu boli temy zamerane na nieco konkretne - nejake konkretne problemy, a ked clovek k tomu z vlastnej skusenosti nema co povedat, tak mlcim 😀

chybala tu takato vseobecna tema, kde si mozeme pokecat o comkolvek 😅 a ten nazov nas babatkochtive sem len laka ....logicky 😅 😀 😉

tak nech sa nam dari ....ved viete co 😅

pondelok
3. jan 2009

lopezka mala sa narodila v juni som mala 29 a v septembri som mala 30, takze hodiny biju 😉
necakane k nam prisla navsteva tak vas na chvilu opustim, pa zatim rada som vas spoznala 🙂

govinda
3. jan 2009

kočky, ja idem akurát žehliť, ale určite sem budem nakúkať 🙂

vika34
3. jan 2009

ahojte babenky

govinda
3. jan 2009

ahoj vika, čo porábaš?

vika34
3. jan 2009

ležkám v postieľke a pozerám telku a koníkujem 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre