Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

jurkina
12. jan 2009

Ahojte kocky mne to meska dnes 10 dni, ale cakam do soboty na testik. 😉

fyalynka
12. jan 2009

jurkina--tak ti veeeeelmi drzim palce, aby si si nasla // 😵 😵
chcela by som mat tvoju trpezlivost cakat az 10 dni do prveho testiku 😅

jurkina
12. jan 2009

pravda je taka, ze uz sa neviem dockat. Nejake priznaky som mala skor minuly tyzden ako bolesti-take tupe v podbrusku a dost hladna tento tyzden zase naopak. Nic mi nechuti a bolesti presli.

fyalynka
12. jan 2009

ja si myslim, ze budes mat na 100% // 😵 😵 drzkaj sa a hlavne davaj na seba pozor 😉

jurkina
12. jan 2009

dakujem fyalynka a co ty ako pokracujes so snazilkovanim?Este mam jednu otazku moze sa v tehotenstve tancovat?Myslim ako hodiny tanca, spanielske a tak 😅 . Viem hlupa otazka

honey777
12. jan 2009

ahojte. Zasa len na malý skok, bo manžel sa sem už tlačí. Fyalynka, no som zvedavá, ako dopadneš, budeš teda zajtra testiť ??? Držám palce !!!!

Jurkina aj tebe samozrejme. Máš obdivuhodnú trpezlivosť...

Pondelok, ja robím ošetrovateľstvo v TT. A skúšky mám 21.,22.1,7.2., aštátnice ešte neviem.
Zdravím vás všetky tehuľky/netehuľky/dúfajúce tehuľky a krásny večer

fyalynka
12. jan 2009

ja som dnes 27DC tak som straaaane nedockava 😀
a tancovanie...no neviem, spanielske tance su dost temperamentne, rychle...ja by som
radsej neriskovala 😒

janka1
12. jan 2009

no co dievcata tu sa sexuje vo velkom jak pozeram 😉

janka1
12. jan 2009

ja som si dnes bola konecne podat ziadost na DNP 😒 😉

mamartinka
12. jan 2009

jurkina kde si v zahraniciu?

jurkina
12. jan 2009

fyalynka, no ved prave sa bojim robit nezvycajne veci keby nahodou 😉 a aj tebe drzim palceky, dufam naj to vyjde 😵

govinda
12. jan 2009

čaveste 🙂 . Už som domka, boli sme na skok v obchode 🙂
Jurkina, obdivujem tvoju trpezlivosť, ja by som to už dávno ocikala 😀 😀 😀 😀

fyalynka, tak zajtra žiadne vstávanie z postele pred meraním, jasné 😉

honey, aj tebe krásny večer 🙂

janka, DNP???

jurkina
12. jan 2009

ahoj govinda, no vies som testik zamkla do skrine akoze o nom neviem a teraz cakam. To je taka vzrusujuca hra sama so sebou no a aj s drahym, ked mu kazdy den poviem, ze stale nic, je cely rozradosteny, tak sa popri cakani aj zabavame 😀 😀 😀

jurkina
12. jan 2009

mamartinka sme v Anglicku uz 5rokov! Ale pred vianocami najneskor to balime
😝

govinda
12. jan 2009

jurkina, no aj tak, ja by som to asi nevydržala s nervami, takže máš fakt jednú veľkú jednotku s hviezdičkoku za trpezlivosť.
Aj bobríka trepzlivsoti získavaš 😀

mamartinka
12. jan 2009

preco.uz sa to neoplati tam asi ze.idete domov ci este niekde do zahranicia dalej skusat?

fyalynka
12. jan 2009

govi--ja som sa cudovala kde si sa vyparila.. 😕

janka1--chces mi povedat ze ty nesexikujes? 😀

honey--aj tebe krasny vecer 😉

jurkina--na by nezastvil ani zamknuty testik 😀 😀

govinda
12. jan 2009

jurkina, ja som bola v Anglicku pred siestimi rokmi a vtedy bol kurz ozaj dobrý. Teraz bieda 😒

fyalynka
12. jan 2009

teraz sa uz polamna tiez neolati byt v zahranici 😒 my sme boli v irsku 3 roky a euro malo tiez
oveeela lepsiu hodnotu 😖

jurkina
12. jan 2009

kocky, ani to nie je len tym kurzom ale vsetkym, uz toho byvania s cudzimi bolo dost a zdravotnictvo je tu otras, takze ked otehotniem tak som v 6tom mesiaci doma a drahy zostane este setrit na novu kuchynu 😀

govinda
12. jan 2009

fyalynka, ja som bola u drahého v práci a zrazu priletel, že už ideme, lebo je hladný 😀 . Chladnička prázdna, tak sme zbehli do obchodu nakúiť nejaké pečivo a aj tak sme objedanli pizzu. Ja si dám asi len nejaký rožtek so syrom, drahý bude chrúmať pizzu.

a inak, mňa by tiež zamknutý test v skrini nezastavil. To by asi musel byť u suseda, aby ma to zastavilo 😀

jurkina
12. jan 2009

govinda, dakujem za bobrika.

Ja vas zase obdivujem ze meriate teplotu, ja na to moc neverim, co sa ma stat sa stane

govinda
12. jan 2009

jurkina, ja nemeriam, ale začnem teraz. Lekár chce, aby vedel odkontrolovať moje šialené cykly 😒

jurkina
12. jan 2009

govinda, ono to s tym zamknutim, vies, kolegyne ma varovali, netestuj moc skoro, este sa nemusi ukazat pravy vysledok ake to moc skoro, a ja zase na rady starsich a skusenejsich dam 😅

govinda
12. jan 2009

jurkina, no to aj ja som sa vždy zaprisahala, že netestujem, netestujem, ale ono to človeku nedá, hlavne keď som si vsugerovala všetky tehu príznaky 😀 😀 😀

goldica
12. jan 2009

ahojte vetky, rada by som sa k vám pridala. tiež by sme chceli v tomto roku popracovať 😉 na miminku.

jurkina
12. jan 2009

govinda to poznam pred HAK som mavala hrozne cykly a teraz to nemusi vlastne byt tehu, iba zblbnuty cyklus, ale mam bielkovy vytok (sorry za detail) a to vraj je tiez znak tehotnosti. A sme 2 mesiace po vysadenej HAk, tak to este moze haprovat

fyalynka
12. jan 2009

govi--aj keby bol zamknuty u susedy v skrini---tak kupim dalsi 😀 😀 😀

jurkina--presne viem o com hovoris, v irsku bolo zdravotnictvo tiez otras, prave preto sme bejby
ani skor neplanovali, lebo tam by som tehu byt nechcela 😝 a byvanie s cudzimi ludmi = uz nikdy
viac 🙄

govi--mnaaaam, takej pizze by som neodolala 🤐

jurkina
12. jan 2009

goldica vitaj. my sme snazilky nedockave

fyalynka
12. jan 2009

goldica--viataj medzi nami "snazivimi" 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre