Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

drobec
9. jan 2009

jóóój...naozaj, že dnes mi fantázia nepracuje...mne dnes akosi celý mozog primrzol..od rána som mala samé brepty...normálne som nechápala..ešte že mi dali v práci relatívne pokoj..ničo v tých obchodoch isto nájdem..len lepšie by sa kupovalo, keby už kamoška mala samostatnú domácnosť..ale čo, keď je ešte u rodičov..kniha to byť nemôže...hhhmmmmm...ešte sa na to asi vyspím..chcela som ísť dnes, ale ísť znova do tej zimy..brrrr...radšej zajtra a urobíme si z manžlom výlet..šup ho do optimy..

lopezka
9. jan 2009

ahojte baby,
dnes som nejak nestihala ....do roboty som dosla az o 11.hodke 😠 - bola som u dokyho 😒
a cez den som mala robotu, ale uz som konecne doma 😉

fyalynka
9. jan 2009

ahoj lopezka 😉
a co si bola u dokyho? vsetko ok? 😕

lopezka
9. jan 2009

fyaly, bola som si vypocut vysledky HP 😠 vraj vsetky hormony OK, len mam vraj zvyseny prolaktin ☹ kedze netusim, vo co go, idem to tu niekde prestudovat 😒
a poslal nas s drahym na genetiku 😖 tak 23/1/09 ideme .....som hrozne zvedava, co nam zistia 😖

fyalynka
9. jan 2009

no hlavne drzim pasticky aby vsetko dobre dopadlo 😉
a prolaktin sa myslim tvori (hlavne vo zvys.miere) v tehotenstve, pri tvorbe mlieka... 😕

govinda
9. jan 2009

lopezka, o zvýšenom prolaktíne tu určite niečo nájdeš 😉

drobec, a prečo to nemôže byť kniha??? Ja by som hneď brala 😀

fyalynka
9. jan 2009

babulky, meriate si niektora BT? Lebo ja ne-e ale dnes rano som si zo zvedavsti odmerala,
pretoze vcera to vyzeralo na mrchu ale zatial nic(chvalabohu)...moje telo si robi chce 😖
A chcela som vediet kolko dni pred ms by mala teplota klesnut pod 37?

drobec
9. jan 2009

govi...kniha je fajn..ale kedže kamoška je Eva..knihu sme jej darovali na meniny...a znova knihu..to niéééé...ja som knihomoľ.. mám krásnu - veľkú knižnicu, kde je snáď vyše dvesto kníh...keď som sa sťahovala teraz už k mužíkovi..tak prvé čo som sa ho spýtala, či si môžem dovliecť svoju knižnicu..teraz cíce čítam pomenej, ale ...materská dovolenka to istí.. 😀

lopezka
9. jan 2009

baby, este citam o tom prolaktine, pak ozvem 😖 😀 cmuk

govinda
9. jan 2009

fyalynka, tak pár dní pred mrchou. Ale nemôžeš usudzovať z jedného merania, pretože tvoje telo môže mať po celý cyklus teploty inak. Meraj pár dní 😉
drobec, tak to asi knihu nie. No tak kúp sviečky vonné alebo niečo také 😉
idem papať, potom sa ozvem. Zatiaľ papa 🙂

jane1
9. jan 2009

Ahoj mozem sa l vam pridat kocky?snazime tak 3rocky cca,mame po liecbe endometriozy a teraz mame 3cyklus

drobec
9. jan 2009

govi..nóóó...to by aj mohlo byť...ináč k tej BT..ja som z nej tak trocha vyplašená, nakoľko to skúšam 1x..plus osm si kúpila ovu testy..zatiaľ na ňom vyšla slabulinká čiaročka..tak ešte nie je ten správny čas...a mám 3x 36.5 a 2x 36.3...normálne som sa preľakla..prečo to klesá... 😨 😅

fyalynka
9. jan 2009

jane1--vitaj 😉 ja tu tiez nie som dlho, len par dni 🙂

gov--bolo mi jasne, ze z toho jedneho merania nemozem robit zavery, to len tak pre info 😉

lopezka--studuj a ozvi sa potom co si zistila 😉

drobec--to ta obdivujem, ja by som tiez citala, ale nemam k tomu nejako extra vztah 😒

jane1
9. jan 2009

Fyal,ak mozem pridat nazor,nejakych par mesiacov uz meriam...su baby ktorym zbehne z 37 hned do mrchy☹a na druhej strane,kopa bab ma nizsiu a su tehu.dryim prstiky.
Ahoj gov

fyalynka
9. jan 2009

no ta BT bude asi velmi individualna... 😒
jane--je mi luto ze sa vam tak dlho uz 3r nedari ☹ kolko mas ty rokov, ak sa smiem spytat?

drobec
9. jan 2009

vitaj jane1...čítam, že sa snažíte už dlhšie ako my... 😢

jane1
9. jan 2009

Mam v marci 28.a dnes som po iui.sob,ned. Bz mala byt ovulacia,tak uvidime.

fyalynka
9. jan 2009

jane--taaaaaaaaaaak moooooooooooooooooooooocccccc ti drzim pasticky, aby to vyslo 😵 😵

drobec
9. jan 2009

jane..tak silne držím pršteky...to máš ešte dobrý vek...ja mám 36..to už je...najvyľľí čas, aby bocian našiel cestu k nám 😀

fyalynka
9. jan 2009

kaaaam ste zase vsetky zmizli? co snazilkujete? 😀 😀

drobec
9. jan 2009

ja som tuuuuu..nemám s kým..manželík má dnes pánsku jazdu.. ☹

fyalynka
9. jan 2009

a co oslavuju páni? 😅

drobec
9. jan 2009

neoslavujú..manžel a ešte 3 majú takú kapelu...chodia si raz za ča--občas aj každý týždeň zahrak k jednému z nich mame...to si zahrajú...a možno týždeň, možno dva sú happy...úsme od uch k uchu..akí boli super...dnes bral manžel aj kameru..tak to som zvedavá... 😎

fyalynka
9. jan 2009

tak to mas doma nadaneho chlapa 😀 ma talent...nebol v sutazi? 😀

drobec
9. jan 2009

óóóó..ďakujem...nie nebol..on na teké nie je..nemá rád, ak majú hrať na nejakej akcii...naposledy na jedného z nich 40-tke...to bol vystresovaný..horšie ako keď si ma bral... 😀

ketkous
9. jan 2009

Ahojte zienky,pripajam sa k Vam,aj my uz chceme babo... 😀 tak nech sa nam dari...

drobec
9. jan 2009

ahoj ketkous...tak nech sa darí...tebe rovnako ak aj nám...snáď s na nás tiež niečo nalepí z tých tehu, ktoré sú na koníkovi... 😅 😅

lopezka
9. jan 2009

ahojte 😀 no uz som dostudovala a mam hlavu velku ako balon 😖 😀

lopezka
9. jan 2009

ketkous vitaj 😉

drobec
9. jan 2009

bože lopez..čo študuješ?...ak sa nemýlim čaká ťa skúška...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre