Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

janka1
29. mar 2009

no som sa dost rozculila , ale uz sme si to vysvetlili , uz kaslem nato aj tak to ja nezmenim 😖

fyalynka
29. mar 2009

ale aspon si si povedala svoj nazor aj ako matka aj ako fanusik 😀

janka1
29. mar 2009

idem do sprchy ale este pridem pocas filmu z postele 😉
pockajte ma 😀

kpn
29. mar 2009

Janik i ja gratulujem k vyhram...holky musia mat tiez dost, pretoze 6 zapasov za vikend, ved to je na uplne vypatie sil. Tak nech si aspon trosku oddychne.

Fyalik ja celkom nerozumiem - nadielka??? Asi som nechapava

fyalynka
29. mar 2009

😀 prepac... mala byt "nedielka" ako nedela 😉 😀

kpn
29. mar 2009

Boze ja uz ani citat neviem fyal...to uz som na tom ako zle. Nedielka no po rano som sa pustila este do projektu, v utorok je deadline na odovzdanie, takze este dokocievam co sa da, potom sme sa napapali, ja som pospala cca 3 hodky a isli sme do kina a najest sa do MC donalds. A teraz oddychujeme...macik sa hra a ja si beham po netiku

janka1
29. mar 2009

som spat 😉
no pekna vecera katka 😀
a 3 hodky spanku joooj zavidiiim 🤐

kpn
29. mar 2009

Janik moja ja by som ti poradila, len to by sa asi tvojmu sefstvu nepacilo...prehod hodinky o 3 spat a mas o nieco viac casu. Kiez by to bolo take lahke.

janka1
29. mar 2009

katka 😉 dakujem moje sefstvo je spokojne 😀 a suhlasiiii 😉

kpn
29. mar 2009

Oxch takze ty byt sama sebe panom??? 😀

janka1
29. mar 2009

idem si zajtra poklebetit s mojou kadernickou uz mi treba zafarbit vlasy aj opravit strih, tak som jej volala 😀
tesim sa 😉
katka ako mrcha?

kpn
29. mar 2009

Janik nedosla zatial...radsej sa snazim na to nemysliet...Moze to mat 3 scenare a alternativy:
😠 ad 1 mrcha pride neskor, nakolko este su to len 3 mesiace od vysadenia HAK a cyklus sa mi este nestabilizoval, toz nema 30 Dni, ale viac

☹ ad 2 natahuje ma ako zuvacku na rukave a nakoniec sa spusti

😉 ad 3 mozno to ozaj vyslo

janka1
29. mar 2009

to tretieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

kpn
29. mar 2009

Ty nase optimisticke slniecko...pockam nejake 3 dni a ak mrcha nepride urobim test s citlivostou 10.

Sama som zvedava

fyalynka
29. mar 2009

aj ja som za monost cislo 3 😀 😀 😀 😉

janka1
29. mar 2009

katka musime verit aj v nemozne inak to nepojde 😉
zazraky existuju 😅

fyalynka
29. mar 2009

ja (NE)cakam mrchu o tyzden 😝
ale viem ze pride 😔

janka1
29. mar 2009

uz vies?
ozaj a co u toho dr. ides na nejake testy alebo coooo

kpn
29. mar 2009

fyalik zlatko ... pozitivne myslenie voci sebe je jednou z najtazsich veci. Ale mozno to naj naj co mozeme urobit...je nemysliet ani na moje najblizsie dni, ani ty na najblizsich 10. Musime najst nejaku cinnost..kiez by tak clovek mohol vypadnut zo zabehnuteho systemu a ist prec hoc i na dovolenku, ci poznavaci zajazd, len aby ho nenapadlo mysliet na mrchu

janka1
29. mar 2009

zeny mna ta sprcha prebrala 😠

kpn
29. mar 2009

Janka dosla new energy? alebo este posledny vykriky tela zostat hore. Zober knizku, ja vzdy ked som sa ucila na skusky a vzala do ruky knihu...ani nie do 15 min som sklzla do polohy lezmo...ala uciaceho sa studenta

fyalynka
29. mar 2009

janka, idem...ale musim cakat na 3DC, vtedy mam prist na odbery 😒 Ved mi Dr. povedal, ze sliznica je
nizka a folikuly male, tak to urcite nevyslo, ja s tym tento ratam 😖
Moc na to nemyslim, posledni dni som mala uplne ine problemy...najprv v robote, potom doma 😝
asi preto, lebo som s tym zmierena, ze tento mesiac sa z // tesit nebudem, tak na to moc nemyslim 🤐

mojenka, idem hajat...rano vstavam o pol 6 😝 😠

katka, zajtra chcem cerstve info o tvojej (NE)prichadzajucej mrche 😉

janka, tak nech je novy tyzden stastny, zacinate snazilkovat od soboty (ak si dobre pamatam) 😀

dobru noc 😔

kpn
29. mar 2009

dobru nocku fyalik..zajtra i ja vstavam skoro .. ucim...tak potom sa pripojim a poskytnem aktual info. Pekne snicky

janka1
29. mar 2009

tak dobru nocku 😉
ano uz rovno v piatok zacneme 😀 😉

kpn
29. mar 2009

Janik idem i ja pomalicky do hajan....dobru nocku a snad sa i tebe podari coskoro zalahnut.

jane1
29. mar 2009

ahoj krasky, ste tu este niektora? Janulka? 😉

jane1
29. mar 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/Jane1

toť moj slavny natahovaci graf........

ale konecne ma boli prave vajcooooooo!!!!!! 😀
a to tak ze ani chodit nevladzem. esteze sme si vrzli pred tym, nez mi to zacalo 😅
alebo zeby sme to spustili 😨 😵

fyalynka
30. mar 2009

pekne ranko, a uspesny zaciatok noveho pracovneho tyzdna 😉 🙂

janka1
30. mar 2009

ahojte 😉
u nas prsiii a je cas akurat tak na spanie 😠

fyalynka
30. mar 2009

eeeeeej, konecne som tu neni sama 😀

ahoj janka 🙂 U nas prsalo este rano, ked som sla do prace, teraz je zamracene, ale obcas vykukne
slniecko 😎

ako v praci?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre