Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

kpn
29. apr 2009

Fyalik a mozno aj ked niekedy nebudes mat chut papat...ustraz si pravidelny prijem do tela...aby si nam este niekde neodpadla. Aj ked hodis iba nieco male do seba, tak je to lepsie ako keby si nedas nic a jest zacnes az ked pocitis hlad.

fyalynka
29. apr 2009

tak tie studene ruky a nohy mam od detstva 😝 Ja solim tak akurat, nemam rada velmi solene jedla...
Teraz mi ani cipsy nechutia 😝 A papam, s tym problem nemam, medzi jedlami si dam aj ovocie a tak.

tatulienka
29. apr 2009

ahojtee..takze testik som robila a / 😢 ale mrcha furt nikde...prestavam tomu rozumiet!!!

fyalynka
29. apr 2009

tatu, a teplotka ako dnes? Som prekvapena ze len jedna / 😕 ☹ Nebol tam ani naznak tieniku? 😲

tatulienka
29. apr 2009

teplota takato

http://www.fertilityfriend.com/home/241f0c

a nebol tam vobec ani slabulinky tienik...nic!! 😢 😢 😢

janka1
29. apr 2009

😉 tatu nevesaj hlavu mozno este nie je hladina hcg dost vysokaaaaa 🙂 😉

fyalynka
29. apr 2009

tebe to tusim stale kolilse medzi 36,8 - 37,0....no nevzdavala by som to, pozri ak mrcha nepride najblizsie
dva dni, tak znova testni....odporuca sa tak obden zopakovat testik, aby aspon trosku stupla hladina hcg - ak
tam je... 😉 Drzim palce, ale ked ms este nikde, tak naaaaaaaaaadeeeeej stale je 🙂
A nejake priznaky, pocity?

fyalynka
29. apr 2009

caw jani 🙂 pracujes? ja som sa napapala a teraz sa mi nic nechce 😀 😝

janka1
29. apr 2009

ahoj fyal , ano pracujem no nemam na nic cas obcas tu urobim kuk , ale tak cca 2 minuty 😒
normalne nestiham 😨

janka1
29. apr 2009

zienky prestante merat tie teploty, lebo vas privadzaju do nespokojnosti, ked chces ovu zistit kup si test a hotovo, mam pocit, ze tir co merate potom mate problem s tehu ...nemam pravdu fyal? 😉

fyalynka
29. apr 2009

mas pravdu 🙂 tie ovu testiky tusim prinasaju stastie 😵

tatulienka
29. apr 2009

jani,no neviem..ze by 16 DPO nebola hladina HCG dost vysoka???ja fakt neviem co si mam mysliet!!!

fyalynka
29. apr 2009

tatu, a kolko DPO ti vacsinou dorazila mrcha???

tatulienka
29. apr 2009

fyal no skusim testnut este raz v nedelu,ked do vtedy nedojde a uz aj ked tam bude / tak neviem..potom pojdem asi k dokymu....

a tie ovu testy som si robila tiez asi 6 alebo 7x za sebou a furt tam bola druha ciarka ale vzdy o nieco svetlejsia ako ta kontrolna...takze uz ani tomu neverim..

tatulienka
29. apr 2009

fyal,neviem..meriam prvy cyklus!!!

fyalynka
29. apr 2009

ja som tiez merala len jeden cyklus, potom som to vzdala, lebo mi prislo ze sa moc sledujem...
tak som na dasli mesiac skusala len ovu testiky...
pockaj este par dni 2-3 a potom urob znova test ked ms nepride 😉
Uz som to tu pisala, ze mne pri prvom tehu ukazalo // az vyse tyzdna po vynechani mrchy a tento x
uz dva dni pred tym nez mala dorazit...takze je to fakt pokazde ine... 😉

tatulienka
29. apr 2009

fyal to je pravda..dokonca jedna baba mi hovorila,ze jej ukazoval stale negativny a az 10 dni po vynechani mrchy pozitivny..no ale neviem do kedy mam cakat a testovat..kedy mam ist dokymu?

fyalynka
29. apr 2009

uvidis, co bude do bud. tyzdna... 😉 Aj tak dr. vacsinou odporuca prist az tak 2tt po vynechani,
lebo skor mimi ani nebude vidiet 😉

ozaj a co skuska vcera? 🙂

tatulienka
29. apr 2009

aaale skuska bola dost tazka,nieco som tam dala,tak uvidime..hadam to mam..som rozmyslala ze moze meskat aj zo stresu...uz ma vsetko napada!!

fyalynka
29. apr 2009

no vidis, to moze byt dalsi dovod...stres...ale podla chovania teplotky to najblizsie zistis co sa chysta...
drzim palce aby to boli nakoniec // 😉

tatulienka
29. apr 2009

no a co zistim,ked zajtra bude zase 37..alebo 36,9..alebo taka ako dnes???

fyalynka
29. apr 2009

pokial vyrazne nepoklesne, tak je nadej na tehu 😉
ale skor ako o dva dni by som netestovala...ale je to na tebe, mozes aj kazdy den 😉

tatu, ak sa mozem opytat, si vydata? 🙂 Studujes v BA?

janka1
29. apr 2009

tak som spat 😉

fyalynka
29. apr 2009

uz mas porobene? 🙂

janka1
29. apr 2009

tatu no tazko povedat, u kazdeho je to ineee aj mne neukazalo velmi jasne na prvy krat bola tam uplne slabulinka ciarocka aj to som si myslela, ze si ju tam domyslam 😉 a poznam baby, ktorym ukazalo az po tyzdni meskania mrchy a to iste aj moja svagrina 😉

tatulienka
29. apr 2009

fyal,tak testovat sa nechystam skor ako v nedelu... som zatial slobodna a studujem a byvam v BA

janka1
29. apr 2009

ano uz mam a cakam uz len na vladku , ze pojdeme na obed a ona potom na trening a ja domov 😉
idem nieco fajne navarit na veceru pridu svedkovia , lebo dnes mame vyrocie svadby 😀 a mne sa pre zmenu nechce ist do restiky, takze tento rok budeme doma slavit 😉

fyalynka
29. apr 2009

janka tak gratulujem k vyrociu 😵 a prajem do dlasich rokov vela lasky, porozumenia, stastia....nech
takto pekne oslavite spolu aj zlatu svadbu 😵

tatu, a ty sa chystas na vydaj? 🙂

tatulienka
29. apr 2009

no chceli by sme sa brat tak na buduci rok...

janka1
29. apr 2009

fyal dakujem 😵 napodobne 😉
tatu ked budes tehu tak radsej neskor nie 😉 aby babenko aspon co to si z tej svadby odnieslo 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre