Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

janka1
8. máj 2009

ahoojte 😉
melonik je superovy uz som kupila 3 x a je fajny 😉
slnim sa od rana nic nerobim 😀 😀 Vladka upratuje a vesia pradlo , svokor nam navari a svokra mi zehli 😀 😀 komu je lepsie 😵

kpn
8. máj 2009

Janik tak to potom ano takyto full service. Len sa vyhrievajte, aby ste boli zdravucki. Ja som sama domka 😒 manzelik je v praci.

janka1
8. máj 2009

idem idem katka, len som si bola pre ovocie , lebo som uz nemala co chrumat 😀 😀
tak pekny dnicek vam , vecer sa ukazem 🙂

kpn
8. máj 2009

pa janka

fyalynka
8. máj 2009

ahoj katka, mame sa na prd, lebo mam nadchu jak svina ☹ 😔

janka, tebe sa fakt zije, ja ked si neporobim sama, tak nemam.... 😖 aj teraz z poslednych sil upratujem 😔
lebo manzel zdrhol radsej svokrovcom na zahradu pomahat 😠 lebo oni bez neho su asi strateni alebo co 😠 😠 😠

kpn
8. máj 2009

ale fyalik moja...hlavne sa nerozculuj....ved co sa stane ak neporobis nic...manzel je i tak prec.
A pokial ta chyta nadcha, tak to nema ani vyznam aby si sa teraz presilovala alebo nebodaj este viac prechladla.

Urob si nieco dobre na papanie, vyber knizku abo filmik a suup na gauc.

fyalynka
8. máj 2009

katka, vecer mame malu navstevu, tak musimaspon prach utriet, povysavat...a tak 😒
nadchu uz mam asi treti den, nastastie je to len soplik,neboli ma hrdlo ani podobne, tak to snad
prejde o par dni, lebo lieky nemozem ziadne 😒
Uz len povysavam a pojdem sa vyvalit na ten gauc 😝

kpn
8. máj 2009

Ach fyalik...tak myslim na teba, aby si to v zdravi zvladla. A coze robia na zahradke, ked je nutna jeho pomoc?

Inak dnes je slniecko i v BA. Sa tiez tesim, i ked z postielky

fyalynka
8. máj 2009

ja neviem, minule tam stravil tiez niekolko dni, lebo im robil posedenie, teraz isiel travu sadit....furt nieco!
Aj som sa s nim za to pohadala, ze im ide pomoct na cely den a mna tu necha samu (tehotnu a choru) aby
som si vsetko robila sama.... 😠 Keby bolo na nom, tak asi sa zadusime v prachu a spine 😝 jemu je to
jedno, on mi povie, ved na co upratujes, ved pride len ten a ten...jemu su taketo veci fakt ukradnute, ze
ja by som sa hanbila, kebyze nie je utreti prach... 😨

tebe je tiez super v postielke...dufam, ze nie si chora a len tam lenosis??? 🙂 Dokedy je manzelik v praci?

kpn
8. máj 2009

Moja do zaciatkom juna ma cakaju obhajoby projektu (nieco ako statnice), ale potom ta pridem pozriet a dame psycho podporu. To vies Miskovia si neskutocni dobraciskovia a nevedia povedat nie. Ja to tiez poznam, ale zas viem, ze ked i my potrebujeme pomoct su nam k dispozicii a kludne otocia cestu ked sa nieco deje.

Zas na druhej strane ti rozumiem, si chorucka tehotna a chcela by si mat svoju polovicku pri sebe. Niekedy clovek asi nemoze mat vsetko.

Nie som chorucka, len sa mi nic neche ked nie je Misko doma. A zial bude tahat az do vecera, a vraj to mozem byt celkom rada, ze zajtra nemusi ist do robotky 😠 . Dufam, ze aspon zajtra nam vyjde pocasie chceme ist s priatelmi bud na cerveny kamen abo na devin

fyalynka
8. máj 2009

veru tak mas pravdu, neskutocny dobrak....len ma stve, ze nedal prednost mne 😠 Hlavne mi povedal, ze nechaj
ja povysavam ked pridem....co bude tak okolo 17h pocitam....tak som mu povedala, ze ja nebudem cakat do vecera, kym on pride, ked to uz mozem mat 100x urobene...a hlavne ked viem, ako by to odflakol 😝

taka psychopodpora by sa mi veru zisla, lebo posledne dni som myslienkami v strachu o mimi ☹ Aj ta choroba
robi so mnou co chce, mozno hormony - neviem, ale neviem sa zbavit strachu co bude na kontrole v utorok ☹

Tak drzim palce, nech vam zajtra vyjde krasny dnik na vylete...isla by som na ten cerveny kamen 🙂

kpn
8. máj 2009

Fyalik a preco v strachu? Kvoli tej chorobe, ale mas nejaku predtuchu. Ono je zrejme, ze ked tehulkujes zenske telo prechadza neskutocnymi zmenami i co sa hormonov tyka. Clovek je zrazu citlivejsi, emocionalnejsi ... a o mimi sa neboj. Aj moja svagrinka prekonala chripku a mimi je dnes zdrave a krasne. Takze mysliet pozitivne a ked ta pochyti smutna nalada abo ta prepadne strach volaj poslem ti kontakt a mozeme sa zatial aspon po telefone rozpravat a mysliet na nieco prijemnejsie. 😉

fyalynka
8. máj 2009

IP 😉

so mnou sa zacinaju asi poriadne hrat aj hormony 😝 som fakt nejaka precitlivela 😒

fyalynka
8. máj 2009

rozbila som nechtiac pohaaaaaaaaar 😠 dufam, ze mi tie crepy neprinesu nestastie 😔 😢

kpn
8. máj 2009

fyalik , ale ved crepy su stastie....vzdy aj boli...
Ja na tvojom mieste este aspon zopar poharikov a tanierov pohadzem na zem 😀

Manzelik by asi nemal radost, ale bolo by stastie a i nove tanierkiky 😀

janka1
8. máj 2009

haloo dievky ste tu?

kpn
8. máj 2009

ano janka

janka1
8. máj 2009

ja som prisla sa napapat 😉
fyal ty co tu vymyslas 😠 okamzite prestan 😠 😉

janka1
8. máj 2009

no kde ste sa podeli 😒

kpn
8. máj 2009

janka dobru chut

a fyalik ty asi upratujes tie crepiny, neboj utorok je pred dverami a ty budes na sone vidiet svoje mimi

kpn
8. máj 2009

co dobreho ti svokor navaril janka??? ja mam v poslednom obdobi utlm a nic ma nenapada...tak skoro stale jem ciste cestoviny

janka1
8. máj 2009

fyal budes vidiet o cosi vacsiu machulku a bijuce srdiecko 😉 vsetko bude ok len sa setri nevysavaj!oddychuj nato si isla na PN kasli na prach aj na navstevu nech si trhnu 🙂 😉

katka dakujem uz som po obede dobre padlo ked som bola obsluzena 😀 😀 😀

kpn
8. máj 2009

takze o chvilku ides opat na slniecko???

janka1
8. máj 2009

o chvilu az , teraz je dost silne tak si asi zdriemnem dnu 😉
v noci sa neviem vyspat tak dospavam cez den 😉

fyalynka
8. máj 2009

som spat 🙂 a uz som si aj upratala 😝
teraz si idem lahnut na gaucik k tv, ale zostavam s vami 😉

janka1
8. máj 2009

fyl dostanes na rit ked neprestanes...vykalsi sa na poriadok 😠 😉
co si fajne varila?

fyalynka
8. máj 2009

na rit by si zasluzil niekto iny ako ja 😠 (na koho som nastvana)
nevarila som, mali sme od vcera kuriatko, robila som tu novinku "stavnate kure", v tom sacku co si aj ty
skusala 😉 je to dobre, chutilo nam to a este mi zostali stehienka tak som si dala 😉

a ty co si mala dobre?

janka1
8. máj 2009

ja som mala to co som vcera spominala, ciberejku , rezance s makom, a tiez svokor robil stavnate kura 😀
a mimichodom tecie mi z nosa 😒

jane1
8. máj 2009

cafte

no Jani, vy ste s fyal asi fakt nejake dvojicky ci co? 😀

Fyalik, nevadi, ze si sa pohadala s muzom, to asi tie hormony, a ako pise Janka, babo je najdoleyitejsie, nenamahaj sa zbytocne s pratanim.
a muzik si coskoro hadam uvedomi, ze teraz potrebujes podporu viac ako kedykolvek predtym 😉

janka1
8. máj 2009

ahoj jane, ked sa s fyal stretnem tak si ju poriadne poprezeram ci nie sme nejake pokrvne sestricky 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre