Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
20. máj 2009

magic si zlata, dakujem, ale moja vzorka je prave tam, poslala to tam dr. rovno z kyretu, lepsie povedane - moj
manzel to tam musel odniest osobne. Vysledky vraj skor ako za 8tt nebudu, tak cakaaaaaame 😒
Sama som zvedava, ci na nieco pridu... A ak mas tu moznost si to dat zistit, tak by som nevahala, lebo mne dr.
povedala, ze normalne to posielaju do BA az po 3!!!!! potrate!!!!!!!!! Povedala mi, ze ked mi to uz slubila, tak to islo
teraz, inak by to neslo.... 😒

kpn
20. máj 2009

Ahojte zienky...opat som vas na chvilku popri oddychu prisla kuk.

Fyalik super, ze u zubara to dopadlo dobre. Takze len nech zubky nebolia a najblizsia navsteva az o rok u neho.

magic08
20. máj 2009

Aha, tak to je super potom
Ja som to nechccela az tak riesit, ze hned do BA. Sme si povedali, ze sa zbytocne nebudeme zatazovat a ze proste to berieme ako fakt. Stalo sa, lebo sa to stat malo. Ale ak by sa to malo nedajboze zopakovat, tak uz by som chcela aby to poslali aj ja. uz by som to chcela riesit.
Tak teraz sa budeme snazit a verit ze to uz vyjde
Tebe drzim palce, nech mas len dobre spravy a nech to dalsie tehu uz bude uspesne 🙂

stanka52
20. máj 2009

Ahojte snažilky, tot forum už mám prečítané krížom - krážom a tak som sa rozhodla prispeť aj ja. O mimi sa snažíme 1,5 roka a stále nič už máme za sebou aj neustále pozorovanie sa a kupovanie ttehotenských testov a momentálne sme v štádiu rezignácie ale neviem, či to pomôže, teda či príde ten zákon schválnosti, že keď to človek najmenej čaká tak bum a je to tu. Inak by som sa chcela opýtať či náhodou nemáte niektorá skúsenosť s bolestivými prsiami aj po menštruácii, stalo sa mi to prvý krát a neviem, čo si mám o tom myslieť, testík je negatívny ani nič necítim, len slabé pichanie vpravo vo vaječníku. Skôr si myslím že to asi nič nie je ale v kútiku duše...

magic08
20. máj 2009

ahoj stanka
a boli ste uz na vysetrenie u lekara?
skusenosti s bolestivymi prsiami po menstruacii nemam, takze v tomto ti asi nepomozem. Ale mna boleli ked som bola tehotna a hned sa mi aj zvacsili asi o 1 cislo 🙂

fyalynka
20. máj 2009

katka, ahoj moja 🙂 Ako ti ide praca? Veru, som fakt rada, ze nemusim uz k tomu zubarovi 😝

magic, dakujem ti 😉 A ja ti prajem, nech to uz nemusis riesit, nech je dlasie tehu bez problemov 😉

stanka, viatj medzi nami usilovnymi snazilkami 🙂 Som rada, ze si sa pripojila... mozno to fakt pomoze, ked sa
nebudes sledovat a nechas to tak a ako prekvapko vyjdu // 😵 Ja som mavala citlive prsia len pred ms
a potom v tehu, inak v priebehu cyklu nie, tak ti neporadim 😒

kpn
20. máj 2009

Ahoj Stanka, tak mna prsia ako sa im zachce, a pravidlo pred menstruaciou u mna neplati...obcas pocas nej, inokedy po cca okolo 10 DC,takze tazko povedat cim to je sposobene.

Mooc vam zelam,aby vam to to v stave rezignacie vyslo.

stanka52
20. máj 2009

Nevadí počkám do nedele, ideme s manželom do Martina do heliosu na test na protilatky tak mi hádam povedia čo sa deje 🙂

stanka52
20. máj 2009

Ja som vždy mávala napätie a bolesti pred ms ale pred dvoma mesiacmi som začala brať duphaston od 16 - 26 DC a od vtedy som pre ms nemala absolutne žiadne bolesti dokonca ani brucho a teraz 2 mesiac toto a začalo to už pre ms a stále pokračuje

fyalynka
20. máj 2009

stanka, drzim palce,nech dostanete dobre spravy 😉

zienky, padam sa ucit...lebo ja tie skusky fakt nesparvim 😒

paaaaaaaa, ale navecer som tuuuu 😎

magic08
20. máj 2009

Zelam Vam len dobre spravy 🙂

kpn
20. máj 2009

Fyalik uspesne ucenie, nech to mas za sebou. Ty si nasa sikulka a zvladnes to.

magic08
20. máj 2009

vela sil do ucenia fyalynka 🙂

jane1
20. máj 2009

no tak druhy pokus damy. no nemam ja v praci moc cas. takye opäť cafte. 😀
ako sa mi máte?
ja tu kakm von oknom, jak je vonku krááásne, a ja tu musim trcat. klíma je síce fajn, ale ja by som sa radsej vyhrievala 🤐

jane1
20. máj 2009

aspon ze nam konecne doniesli zasobnik na vodu na predajnu, konecne nemusim kupovat mineralku 😀

kpn
21. máj 2009

Zienky ta to co tu za cely vecer nik nebol? 😲 A ja som si privstala, aby som vas pocitala a na moje prekvapenie tu skoro nic nepribudlo, okrem jane, na ktoru akosi stastie nemame.

btw. dobre ranko a pekny den. My sme boli najsor v meste s priatelmi a potom sa to presunulo ku nam do izbietky 10m2, kde sme popijali vinko az do polnoci 😝 a co vy???

jane1
21. máj 2009

ahoj kpn. hej, ja furt napisem a potom musim zmiznut 😝 že aka som zahadna 😀
ja som pozerala film vecer. zajtra mam konecne volno, asi pojdem s nasimi na chatu, hadam vyjde počasie

jane1
21. máj 2009

vidite? zase to robim 😎
odchadzam na obed, zahajujem protestnz odchod, ked tu nikto nie je 😝 😅

magic08
21. máj 2009

ahojte 🙂
je tu niekto?

jane1
21. máj 2009

ahooj, ja som späť z obeda

magic08
21. máj 2009

a ja som dosla teraz a o jednej uz aj padam 🙂

jane1
21. máj 2009

no co kočkz? kde ste vsetkz? 😔

jane1
21. máj 2009

no toto je už vážne 😲

fyalynka
21. máj 2009

veru vaaaaaaaaazne 😒
ja som sa dnes ucila, v meste som bola trosku sa poprechadzat - ved bolo kraaaaasne 😎

kpn
21. máj 2009

Ahoj Jane...zastihnem ta este? Ako sa ti dari, pozeram, ze konecne mas den volna aj to sa tu skoro nik neukaze

fyalynka
21. máj 2009

ahoooj katka 🙂

kpn
21. máj 2009

Fyalik ako sa mas moja...pekny vecer...cely den ta tu nebolo ☹ fnuk

tatulienka
21. máj 2009

ahojteee...co noveho?fyal,co sa ucis?ja sa tiez furt ucim..3.6 mam statnice..

kpn
21. máj 2009

Tatu sak to je uz o chvilku a potom mozes chvilku lenosit.

tatulienka
21. máj 2009

kati,noo neviem,neviem...mam tyzden volno,potom nastupujem do roboty a za ten tyzden musim stihnut vsetko pobalit a prestahovat.. 😀 sa uz stahujeme a vy??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre