Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

kpn
1. jún 2009

Dobre ranko zlaticka...u nas dnes zacinaju 2 tyzdne statnic, takze juch juch 😉 .

Pekny dnik a nech je co najlepsi pre Vas.

fyalynka
1. jún 2009

dobre ranko a uspesny zaciatok tyzdna 😉

len to pocasie keby bolo krajsie...prsi a prsiiiiii 😝

kpn
1. jún 2009

Ahoj fyalik ako si sa vyspinkala? ... u nas zatial neprsi, ale pod mrakom je zamracena cela obloha.
Inak co je s nasou tatulienkou? , ta sa stratila abo ju pochytila panika z poslednych predstatnicovych dni ? 😲

tatulienka
1. jún 2009

ahojteee...kati,presne tak..pochytila ma panika....fakt uz neviem co zo sebou...a vy ako???tu je moj grafik

http://www.fertilityfriend.com/home/241f0c

kpn
1. jún 2009

Tatu ahojky ... neboj ty to zvladnes ved si sikulka....este ti aj chybat bude take to skolske prostredie. Poviem ti to z druhej strany ako prisediaca na statniciach...ked vydime, ze niekto sa snazil pocas studia, a len tak nepremrhal 5 rokov studia, a aspon trosku sa chyti na otazky...nechavame ho prejst. Ved ani nas by nebavilo robit si dalsiu robotu na par mesiacov neskor.

A 15 DPO TATU to je super ja by som asi uz nevydrzala a testikovala, ale viem, ze si si povedala, ze az po. Tak potom drzim palce i v tejto stranke nech tam najdes // a teplotka tomu nasvedcuje

tatulienka
1. jún 2009

dakujem katuska...ja len dufam,ze si vytiahnem dobre otazky..ze budem mat stastie...ale dakujem,ze si ma trosku ukludnila...ja dufam,ze ma nevyhodia,ale co ked nebudem vediet ani zatat???

testovat budem az v piatok...ale uz tomu zacinam pomaly verit.. 🙂 vcera ma strasne bolelo v podbrusku ako pri mrche...sa to nedalo skoro vydrzat...a prsia ma bolia neskutocne...

kpn
1. jún 2009

Tatu na take veci ani nemysli...a zas je to aj od zlozenia komisie a ta sa ta bude snazit navadzat aspon pomocnymi otazkami ak si v tej ktorej chvili nebudes vediet spomenut. Uvidis dobre to dopadne a ty si vytiahnes nieco co vies.

A co sa tyka teplotiek no vidis ako krasne ti to vyjde...same dobre spravicky ta cakaju. Najskor statnice, potom testik a nakoniec nove byvanicko...len tomu treba verit. Inak ja by som na tvojom mieste uz nevydrzala netestnut 😀 , ale to je preto, ze sa poznam. Daj potom vediet co a ako

tatulienka
1. jún 2009

no ja som tiez nedockava....ale vies ako to je...keby tam boli nahodou // tak by som sa asi tazko vedela sustredit na statnice...tako si pekne pockam a v piatok v klude testnem...

kpn
1. jún 2009

Joooj zlatko a tebe motivacia asi vela nehovori....teorie i overenia z praxe ti jasne povedia, ze pozitivny stres a endorfiny a adrenalin vyplaveny do tela povzbudzuje cloveka k este lepsim vykonom. Takze skor by som cakala efekt, ze ked tam budu // teba to este viac bude nutit verit si a zvladnut to... 😀 😀 😀

Ale jasne tatu cakame na piatok 😉 a drzim prsteky (skoda, ze taky smile tu nie je)

tatulienka
1. jún 2009

no lenze by som myslela len na to...

kpn
1. jún 2009

Tatu ved jasne, ze by si myslela a kto by nemyslel...ale co sa ti nepodarilo naucit sa doteraz, tak asi tazko sa ti bude ucit posledneho 1,5 dna pred statnicami...poznam z vlastnej skusenosti, ze clovek uz ani sam nevie co by si mal pozriet a len som sa zbytocne stresovala.

tatulienka
1. jún 2009

ved to...najradsej by som si to este raz vsetko zopakovala...no ale este opakujem...este mam zajtra a pozajtra...

kpn
1. jún 2009

jasne tatu...tak kludnu hlavu a pokojne myslienky...aby to islo 😉

tatulienka
1. jún 2009

noo,budem sa snazit...

magic08
1. jún 2009

ahojte 🙂
dobre ranko

magic08
1. jún 2009

tatu vidim to na krasne // 🙂
vela sil do opakovania a velmi silno drzim palce na statnice 🙂
ty to zvladnes...

tatulienka
1. jún 2009

magic,dakujeeeem....drzkaj velmi silno..budem to potrebovat...a dufajme,ze // tam budu...

magic08
1. jún 2009

no ja som o tom presvedcena 🙂 aj teploty tomu nasvedčuju 🙂
niet pochyb!
tento mesiac zaciname aj my, tak som zvedava či sa nam podari tak rychlo ako 1x 🙂

tatulienka
1. jún 2009

tak to budem drzat prsteky...no dufajme,ze to tak bude..ked uz si o tom presvedcena... 🙂

fyalynka
1. jún 2009

tatuuuu, ty si na milion % tehulkaaaaaaaa 😵 😵 😵 15DPO a krasna vysoka teplotka, bolenie prsnikov...
niet pochyb!!!! 😀 😉 A statnice spravis lavou zadnou!!! 😉

magic, tak drzkam palceky nech to vyjde na sup 😵 ako dlhoste ste si dali pauzu?

katka, a ty moja co nove??? 🙂

tatulienka
1. jún 2009

fyal,zlatko,dakujem...si zlataaaa....no 15DPO...lenze minuly mesiac mi prisla mrcha az na 17DPO..takze este tomu davam 2 dni...ale dufam,ze nepride...

fyalynka
1. jún 2009

nepride, ked ja tomu verim, tak ty musis duplovane 😀 😉 🙂

tatulienka
1. jún 2009

jasne ze verim...

fyalynka
1. jún 2009

😉 🙂 tatu, testni 😀

magic08
1. jún 2009

fyal - no 13.3. som bola na kyret teraz mam 2. mrchu v pondelok idem na kontrolu, tak uvidime co povie lekar, ale myslim, ze uz by sme mohli. citim sa na to aj psychicky a cyklus mam tiez pekny, tak nevidim dovod cakat. Dufam, ze aj lekar ho nebude vidiet 😉

tatulienka
1. jún 2009

fyal,pockaaam do piatku..fakt...

babule,blba otazka,viem...co je to ten kyret?

magic08
1. jún 2009

tatu to je mechanicke vycistenie maternice po potrate

tatulienka
1. jún 2009

jaaaj....fuuuha... :(

magic08
1. jún 2009

no, nic prijemne, ale teba pri tom uspia takze nic necitis

tatulienka
1. jún 2009

dobre babule,idem sa ja ucit....ach jaj...tak sa majte krasne...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre