Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

kpn
3. jún 2009

Ahojte zienky,

Fyalik dnes na teba myslim a tuj tuj aby ti to dobre dopadlo... (btw: teplota dnes klesla...takze mrcha isto pride 😉 )

Janik akosi nemame stastie, ja som vecer riesila nejake vecicky, takze sa mi nedalo prist a potom som uz bola unavena a sla buvat.

Tatu ako sa citis? Potrevujes podporu ci uz si v stave rezignacie .

zienky drzte sa ja opat utekam do skoly a pak na byt pracovat.

janka1
3. jún 2009

vsetkym dobre ranko 😉
papam a potom padam do prace, vyzera to tak, ze dnes bude krajsie pocasicko 😵

fyalynka
3. jún 2009

dobre ranecko 😎

katka, ty tu tusim lames rekordy, mas "najskorise" prispevky 😕 😀
a o moc klesla ta teplotka? 😒

janka, ja som sa vcera ucila..resp. len som si to citala a potom som kukla serialy a sla buvat...

tatulienka
3. jún 2009

dobre ranko...kati,potrebujem...uz zajtra je to tu...uf...

fyalynka
3. jún 2009

tatu, ved to je dobre ze zajtra je to tu, aspon uz budes mat potom a sväty pokoj 😀
a co teplotka? 🙂

jane1
3. jún 2009

ahojte kočky. som skoro v robote, tak vam piskam trochu. ako sa mi mate?
mne konecne vzskocila teplota, no ale na to ye podla mojho tela bola ovu v sobotu, prinajhorsom v nedelu ..... no neviem neviem. uz nech mam vzsledky z endo, snad sa to coskoro upravi.
Janulka, mzslim na teba, ako mi radis ovu testy 😀 no musim to asi fakt zrealizovat najblizsie. len mi budes musiet dat kurz 😀

tatulienka
3. jún 2009

fyal,nato sa najviac tesim...na svaty pokoj...kuk graf

http://www.fertilityfriend.com/home/241f0c

fyalynka
3. jún 2009

tatu, teplotka uplne super...uz zacni vymyslat meno pre mimi 😀
hlavne ti dam radu, dnes chod skoro spinkat, potrebujes nabrat sily a hlavne si odpocinut a zregenerovat
sa na zajtra... 😉

jane ahoj 🙂 Ale to je dobre ze bola ovu, co sa ti to nezda...? 😕

tatulienka
3. jún 2009

fyal,meno my mame uz daaavno vybrate.. :D jasne ze pojdem skoro spat,lenze urcite nezaspim a minimalne 2 hodky sa budem prevalovat v postely..

ach jaj baby..tak sa strasne bojim...uz nech je to za mnou..myslite,ze ked si vytiahnem nejaku sprostu otazku,co nebudem vediet,alebo ma to nenapadne,ze mi pomozu?

mishelines
autor
3. jún 2009

Ahojky baby, tatu a hlavne sa večer už neuč lebo budeš llen stresovať, že to to neviem a je to zbytočné len sa vystresuješ a sa ti to pomieša 😠

tatulienka
3. jún 2009

co to znamena vecer?mienim sa max do takej 7...

mishelines
autor
3. jún 2009

to je oka ale potom konec 😀

tatulienka
3. jún 2009

jasnackaaa...slubujem..

fyalynka
3. jún 2009

presne tak tatu, do 19h max, potom si dat ukludnujuci kupel alebo sprchu, sadnut pred telku nachvilu (aby si prisla na ine myslienky) a potom hajat 😉

tatulienka
3. jún 2009

vcera som bola a v divadle a ani tam som neprisla na ine myslienky... ☹

fyalynka
3. jún 2009

a jasnacka ze ti pomozu, urcite ta nevyhodia hned z miestnosti...to nie je v ich zaujme 😉

fyalynka
3. jún 2009

no ja viem, ze je to tazke, sama som si tym presla... ja som mala este strasne zachvaty placu, az som sa nemohla
ukludnit...strasne som sa bala, ale v skutocnosti to bolo este ovela jednoduchsie ako mnohe skusky ktore som
mala pocas studia 🙂

mishelines
autor
3. jún 2009

No vidíš tatu fyalynka ťa pekne povzbudzuje a ver tomu, že keď tam sadneš a vytiahneš otázku tak sa ti všetko vybavý aspoň u mňa to tak bolo

tatulienka
3. jún 2009

to faaakt?tak ja uz som mala jedny statnice (Bc)ale to bolo celkom v pohode...hlavne ked som si vytiahla dobre otazky...toho sa prave bojim...co si vytiahnem..

fyalynka
3. jún 2009

tatu, a tieto budu tiez take v pohode na Bc 😉 Jediny rozdiel su ine otazky a ina komisia 🙂
A co sa tyka tych otazok...no to uz neovplyvnis co si vytiahnes, ale ked si si kazdu otazku aspon precitala
nevidim problem, staci ked im povies aspon obsirne nieco, nemusis detaily...a uz ta nemozu vyhodit 😉

mishelines
autor
3. jún 2009

moja zvlááádneš hlavu hore 😀 na dvoch fórach

tatulienka
3. jún 2009

fyal,asi mas pravdu...musim si to este prejst..nech im tam poviem aspon to obsirnejsie nieco.. :D

fyalynka
3. jún 2009

tatu, urcite vies ku kazdej otazke nieco...len teraz mas taky pocit ze nevies...to mal asi kazdy, bude to
dobre a zajtra nam napises vecer, ze mas same 1 😀 😉

tatulienka
3. jún 2009

same 1??ale kdeee....ja niesom dobry student...a najblizsie na nete budem az v pondelok..zajtra budem mat toho vela...pojdeme na veceru (teda ked spravim,co dufam ze hej) a potom budem cely vecer oddychovat a spat..a v piatok ideme do tatier na jednu oslavu..

fyalynka
3. jún 2009

no super, tak ta caka fantasticky relax za odmenu...aspon mas motivaciu 😉

tatulienka
3. jún 2009

ani si nevies predstavit,ako rada by som uz sedela v aute smer Tatry...ach boze...

fyalynka
3. jún 2009

aj to bude...

janka1
3. jún 2009

zienky davam banan , kto si da? 😀 ponuknem

tatu ty si daj urcite ma v sebe vela energie 😉

tatulienka
3. jún 2009

jani,dik...ja by som skor potrebovala nieco na mozog...najlepsie nejaky novy.. :D

fyalynka
3. jún 2009

ja davam ceresne 😀 inak aj banan mam na stole 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre