Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
24. sep 2009

katka, ved aj tebe zacal krasny 17 tt 😵
ano, mame oslavu v sobotu, mamine pozriem nieco zajtra, ideme do tej BA sme sa rozhodli 🙂
a to manzelik zaspal do prace??? 😅

kpn
24. sep 2009

Veru ano...u nich vo firme to funguje tak, ze mozu prist kedykolvek do 9, ale on chodi rad rano na 6:30 kvoli tomu, ze este stihne porobit cenove ponuky atd...pricom mu nevyzvanaju telefonu...nuz a dnes sa to o hodinku posunulu. Ale on to zmakne.

Jeej ty budes v BA ... tak si to spolu s manzelikom uzite a davajte na seba pozor na cestach. Snad zozeniete nieco pekne co vas zaujme.

janka1
24. sep 2009

ahojte babenky 😉
katka dakujem za pripomenutie mame sa k svetu 😉 🙂 rastieme ako z vody, hybeme sa jedna radost 😵 ale uz by som rada ho mat vonku pri sebe 😀

a vy ako? katka?
fyal ako sa mas , ako ste na tom s vysledkami a so snazilkovanim?

fyalynka
24. sep 2009

katka, chceme ist do Ikei a tak pokukat...uz sme dlho neboli, spravime si dnik pre seba, s obedikom niekde,
na kavicke...uz sa tesiiim 😎

janka, ahoj rada ta vidím 🙂
ja nove nemam nic, snazilkujeme a nechavame sa prekvapit, co nam zase ten nas osud nadeli ci nenadeli 😒
mm poslal dr. na spermiogram - no este sme tam neboli... a ja idem buduci tyzden na dalsie odbery 😝
takze klasicky kolotoc a vysledok ziadny 🙄

ale som rada, ze tu mame uz 3 tri krasne uspesne stastne a zdrave tehulky 😵 😵 😵

magic08
24. sep 2009

ahojte babenky 🙂

fyalynka
24. sep 2009

ahooooj magic 🙂
ako sa mas moja?

magic08
24. sep 2009

ahoj fyal 🙂
dnes, dobre, plna energie... uz som vypratala co sa dalo, teraz varim, no o chvilu asi padnem od unavy... 🙂

fyalynka
24. sep 2009

ty si ale sikulka...no vsetko s mierou...oki 😉

ja fucim ako lokomotiva, som sa najedla a uz uz cakam kedy prasknem 😝 dala som si cinske ryzove rezance s
kur.mäskom mňamky

magic08
24. sep 2009

je to dobre? ja na to furt kukam ked sme v cinskej restike a furt si dam chrumkavu kacicu... 🙂

fyalynka
24. sep 2009

je to vynikajuuuuce 😀 len toho davaju take velke porcie, ze ja nemam sancu to zjest 😖
ale raz to skus 😉 Ja som tam uz vselico ochutnala...

magic08
24. sep 2009

no tak na buduce skusim to... ja si uz roky davam vzdy len to jedno jedlo... furt kacicu, zboznujem to... 🙂

fyalynka
24. sep 2009

no vidis, ja som akurat tu akcku este neochutnala 😅 Chrumkave kura som uz mala - "dalo" sa...az na to,
ze na nom nebolo nic chrumkave 😕 😀

magic08
24. sep 2009

nie, nie, tu kacku si isto daj, s ryzou a s kapustovym salatom.... ja sa toho neviem ojest, to maso je fantasticke... 🙂

fyalynka
24. sep 2009

mna asi odradilo to kura, lebo som fakt cakala chrumkave fajnove kuriatko a nebolo take 😖 take preto som
si myslela, ze isto ani ta kacka nebude chrumkava... Ale skusim teda ked odporucas 😉 potom ti napisem...
No ale mozno u vas to varia lepsie ako u nas 😅

magic08
24. sep 2009

no dufam, ze aj u vas bude kacica taka vyborna ako u nas... 🙂
skus si to dat, dufam, zeti bude chutit...
ja si zas dam tie rezance... som zvedava ako to chuti 🙂

fyalynka
24. sep 2009

len ma teraz po tom velmo smädi...uz som vypila tolko vody ze budem cikat jak vodovodu 😀

magic08
24. sep 2009

ano? 🙂

magic08
24. sep 2009

aspon precistis oblicky... 😀

fyalynka
24. sep 2009

a pritom to nebolo vooobec slane tak nechapem 😕 ale to bude mozno aj tym, ze je teplo 😉

magic08
24. sep 2009

a mozno si malo pila ... 🙂
dala by som si nieco fajne, ale neviem co ... 😒

magic08
24. sep 2009

no davam si capuccinko vanilkove 😵

fyalynka
24. sep 2009

co si dobreho varila ty?
mas chut na nieco sladke alebo ake chute mas?

fyalynka
24. sep 2009

mnaaam cappucino 🙂
moja, pojdem ja off, lebo idem mimo urad, mame jednu akciu tak sa idem uliat 😀 a zajtra dovcaaa 😀
jupiiii, pekny dnik zatial a pohladkaj za mna drobca 😉

magic08
24. sep 2009

manzelik si zazelal sojove masko a psenicnu ryzu..., celkom sa mi podarilo... 🙂

chute nemam ziadne, nikdy neviem co si mam dat, tak si dam vsetko naraz... 😀 o chvilusa budem gulat...

jo, jasne, prijemnu zabavu...

papa

kpn
24. sep 2009

No ajojky vy moje gurmanky ... i ja som prave doobedovala a chystam sa upratovat bo na week ideme hrat tenis a v nedelu chceme oddychovat.

Magic super, ze dnes si plna zivota sa tesim s tebou, ze sa to lepsi.

Janulka my s drobatkom dobre...vcera sme mali 119 g, 3,8 kg naviac na mne a zaroven nam opat brali krv na vyvojove vady. Najblizsie nas caka morfo ultrazvuk a snad sa uz dozviem i to pohlavicko nasho drobatka. tolko krasnych veciciek je v obchodoch a aj by som nakupila, ale ked s tymi farbami mam stale problem 🙂

Fyalik super Ikea ala svedske napady...a ak pojdete v normal case, tak sa tam nebudete tisnut s nakupmi chtivymi ludkami.

magic08
24. sep 2009

katuska super ze sa mate s malinkym dobre, drzim palce nech je vse o.k. aj nadalej... 🙂

kpn
24. sep 2009

dakujem magic podobne i my vam prajeme len to naj naj aby to vsetko dobre dopadlo. Ozaj zostala si nakoniec doma na rizikovom??

magic08
24. sep 2009

ano, som doma vyse mesiaca, najskôr som sa burila, no postupne si zvykam na to, ze som doma, zacina sa mi to dokonca pacit, tak dufam, ze mi to vydrzi... 🙂

bettynka222
24. sep 2009

fyalusik doma sa to celkom da...ale moc sa tam nezdrzujem. a co planujem na vikend? no jedznoznacne mojo draheho a kopec kamaratov. ale sex nebude, lebo bude ms 😝 a pytala si sa, kedy testujem...no ja netestujem. po prve mame este zakaz a po druhe ajtak priznaky poznam, tak naco sa zbytocne stresovat a minat peniaze na testy, radsej si kupim nieco ine 😀 ozaj a preco vas doki uz posiela na spg? sice aj mojho sa kvoli tym potratom tam chysta mucit 😀 no tak ti prajem pekny predlzeny vikend, to mas super, uz mas odteraz vlastne volno 😵

zdavim ostatne snazilky a tehulky 😉

lubkabb
24. sep 2009

Ahojte...je tu niekto?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre