Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

bettynka222
7. okt 2009

grok no j anetusim aky den som. som to vcera prepocitavala, lebo som sa zlakla, ze co ak meskala ms, ze potom som zle objednana na folikulimetriu. no a ms dosla o 2 dni neskor a teraz osm teda asi 12 DC.

lubi no ja osm bola dobre vysokovana. bola ot moja prvasvadba, kde som bola uz vydata zena. asi to n amna torsku podvedome vplyvalo., ale sme sa zabaviliiii, lebo to bola svadba kamaratky a mala osm tam kopec kamaratov a bolo supeeeeeeeeeer. ale nabuduce idem na rodinnu, to uz nebude take ako s kamaratmi ☹

groka
7. okt 2009

lubka dufam ze mrcha nepride,som zvedava na zajtra a ty nemerias?lebo vlastne ked dnes mala prist a neprisla a BT by bola okolo 37 je to super len

lubkabb
7. okt 2009

tgroka, no ja som ešte nezačala meriať a mrcha mala prísť v nedelu.

groka
7. okt 2009

lubi 😕 a zvykne ti meskat?

lubkabb
7. okt 2009

ináč mávam zvýšenú teplotu tak 37,2 ale normálne pod pazuchou.

lubkabb
7. okt 2009

no pred potratom mi nezvykla meškávať, ale potom som mala rozhádzaný cyklus. Moje mrchy po kyrete prišli: 35.DC, 36. DC, 30 DC a posledná 28DC v septembri. Som si myslela, že sa to už znormalizovalo.

groka
7. okt 2009

lubi moze to mat vplyv na posvu potom,nie si chora?

lubkabb
7. okt 2009

nie som chorá, nič ma nebolí, len to bruško ma 2 dni pobolievalo ako pred mrchou. Žiadne sople, ani hrdlo. Tak neviem. Dnes som prišla z práce strašne unavená, som si 2 hodinky musela zdriemnuť.

lubkabb
7. okt 2009

idem ešte zmerať teplotku, lebo pri prvom, tehu som mávala zvýšenú tak okolo 37,4 a dr. povedal, že je to na začiatok tehu normálne

groka
7. okt 2009

lubka co sa tyk BT tak tam sa meria rano hned po prebudeni po aspon 6 hodinovom intenzivnoom spanku

lubkabb
7. okt 2009

tak momentálne mám pod pazuchou zas 37,2 . Tak uvidíme, buď budem chorá alebo to možno vyjde.

lubkabb
7. okt 2009

tak už idem naozaj spinkať, bo som strašne unavená.

lubkabb
7. okt 2009

Ozaj baby a ten hustý biely neťahavý hlien mám stále.

bettynka222
7. okt 2009

lubi dobruuuu noc a nech su z toho v piatok dve // 😵

lubkabb
7. okt 2009

ďakujem betty ja sa už neviem dočkať. Nech už to dopadne akokoľvek, už si chcem byť na istom.
Dobrú noc

kpn
8. okt 2009

Dobre ranko moje zlate ... nehnevajte sa, ze som vas tak na rychlo a bez rozlucky opustila, ale chytil ma taky spanok, ze som nezvladala ani pc vypnut. 😅

Groky hlavne sa daj teraz na poriadok ... ak sa ti da lezkat tak lezkaj a pot. Mne celkom pomaha cisty vytlaceny citron s troskou cukru a kiwi je dokonaly zdroj vitaminu C. Inak prave minule davali studiu, ze ked clovek zacina chorlaviet abo je chory, nemal by jest vela ovocia, ako do nas donedavna tlacili ... bo ovocie obsahuje cukor a ten znizuje imunitu. Groky este co sa tyka grafov ... su tehule, ktore maju ukazkovy graf, a potom ten zvysok, ktore to maju rozhadzane hore - dole, az sa z toho hlavka kruti. Skus dat na svoju intuiciu, neboj nesklame ta. A btw.. tu svadbu nezavidim, ale tie dobroty na nej ano 😀 mnam mnam

kpn
8. okt 2009

Lubka ved to pobolievanie znie skvelo ... ze by sa drobatko uhniezdovalo. A spanok ... to som mala i ja hned na zaciatku, ze som sa aj cez den abo ked som prisla potrebovala na chvilu prespat. Nuz tuj tuj drzim ti palceky, prsteky a vsetko mozne i nemozne.

Janka ... prajem prijemne pokracovanie v 29.tt 😉

janka1
8. okt 2009

katka dakujem 😉
ale musim povedat, ze uz je to tazsie 😒 nemamziadnu polohu na spanie to velikanske brusko vadi z kazdej strany 😀

bettynka222
8. okt 2009

ahojte,

nesiem vam spravy od gyndosa. takze miesto ovu ma hemoragicky tumor. brali mi krv aby zistili ci je zhubny alebo nie, no a v tom lepsom pripade vyviaznem len s dalsim trojmesacnym snazilkovacim zakazom. ajked aj to nieje iste, lebo doki mi este nepovedal, co bude po tom....

mam uz toho dost a fyalka zrejme tiez. som s nou dnes volala a bojkotuje konika. ja osm mmomentalne dost mimo, ale mozno ma to prejde. papap

lubkabb
8. okt 2009

ahojte,

bettynka tak to mi je strašne ľúto 😢 😢 😢 Viem si predstaviť ako ti musí byť strašne. Ale neboj sa určite to nebude až také zlé ako sa to zdá teraz. Budem na teba myslieť a strašne strašne držím palčeky, aby to nebolo zhubné a aby si bola čo najskôr v poriadku. Dúfam, že na nás úplne nezanevrieš a prídeš sa na nás na koníka kuknúť. Do IP ti posielam mailovú adresu.

janka1
8. okt 2009

bettynka moja drz sa , velmi velmi drzim palceky 😢 🙂

a co je s fyal??? nieoc mi uslo???

magic08
11. okt 2009

ahojte babenky,
tak ja som tu nebola uz celu vecnost ☹ ako sa mate? musim si vas vsetky spatne precitat.
Ja som od minulej nedele prelezala v teplotach. Akosi ma zmohlo, este stale nie som celkom o.k., ale bola som aj na poradni tak babo je podla slov lekara vitalne... TAk som rada, ze mu teploty neublizili.
Dufam, ze vse bude v poriadku aj nadalej...

fyal ako? citam ze bojkotujes konika... Ako sa mas?

katka, takze ak som spravne pochopila tak bude chlapec...? gratulujem... 🙂

bettynka velmi drzim palce aby vse dopadlo dobre.

lubkabb
11. okt 2009

ahojte baby

tak mne dnes predsa dorazila tá mrcha. Po 7-mich dňoch meškania ☹ ☹ ☹ . Som z toho smutná, už som dúfala... Ale prečo mi zas meškala? Ja som si myslela, že sa mi už cyklus upravil. Veď takto dlho mi meškala len prvé 2 cykly po kyrete 😔

magic - poriadne sa nám vylieč, prajem nech ste čoskoro fit.

Majte sa baby a nabudúce nech sú v tejto témičke už nejaké dobré správy.

groka
13. okt 2009

ahojte babule,podarilo sa nam.mame //

kpn
13. okt 2009

Groky sem uz pomaly nik nechodi ... a po bojkote fyal som to i ja zabalila a viac menej ozaj cely den ani nie som pomaly na byte abo nete.

Ale k veci... velmo velmo sa tesim, ze sa zadarilo a na testiku sa vam objavili dve. Zelam a prajem vam s drobcekom krasne a bezproblemove tehulkovanie.

groka
13. okt 2009

kpn a co sa tu stalo? 😨

dakujem ti 😵

magic08
13. okt 2009

groka blahozelam a drzim palce... 😉

bettynka222
13. okt 2009

ahojte,

je to nezhubne

lubkabb
13. okt 2009

ahojte,

groka blahoželám 😵 😵 😵 . Škoda, že to aj mne nevyšlo ☹ . Ale hádam nabudúce. Po mrche chcem začať merať BT. Len neviem nikde kúpiť teplomer, ktorý meria na 2 desatinné miesta.

bettynka - to som strašne rada. Myslím, že už si si už všetku smolu vyčerpala a teraz budú už len dobré správičky.

janka1
13. okt 2009

ahojte a blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam sa tesakujem , ze opat dalsia 🙂 tehula a drzim ostatnym palceky velmiiii

bettynka , prepac asi mi to uslo, ale co sa stalo? 🙂 co mas nezhudn?

ozaj a co je s fyal????????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre