Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

janka1
4. mar 2009

nooo pigi 😉
strasne pocasie je dnes a potom sa cudujeme, ze sme chori 😠 raz teplo, potom zima, potom dazd no strasneeee 🙄

fyalynka
4. mar 2009

u nas je tak pochmurne, zamracene...no na spanok ako stvorene...a teraz pracuj 🙄 🙄
rano trosku kropilo, teraz uz nie a vyzera to tak, ako keby uz kazdu chvilu sa mal lejak spustit 😝

janka1
4. mar 2009

aj tu je zatiahnute ale neviem ci prsi nechce sa mi k oknu 😀
ale je tu tma v izbe tak urco je zamracene 😉 ja som si rano zdriemla , zobudil ma mobil tiez som koza , ze nedam tichy rezim a uz sa mi odvtedy nechce spat 😒 co by som mohla tak nespim 😠
a v tej tv nic nejde no na nervy 😖
a kasleeem o 106 uz mam aj svalovicu na bruchu ☹

fyalynka
4. mar 2009

juuu, este pol hodku a ficim domov z prace 😀 😀 😀

☹ ☹ citim vajecniky, ale nie moc vyrazne, zatial tak obcas, takze hnusna mrcha sa blizi 😠 ☹ 😢 😠 ☹ 😢

janka1
4. mar 2009

ale to moze byt aj uhniezdovanie 😉

fyalynka
4. mar 2009

uz som domaaaa z prace 😀 😀

janka--no pri mojom stasti asi tazko 😒 Pred par dnami ma popichavalo v podbrusku a dnes citim
tie vajecniky...neviem, neviem... 😖

ako sa citis? 🙂

janka1
4. mar 2009

no uz som myslela cez den , ze celkom fajn a teraz som sa zobudila s teplotou 😠 no musim to nejako vydrzat idem si dat paralen 😒

co sa tyka stastia fyal neries ho nechaj tomu volny priebeh 😉 urco bude niekde za rohom len ma asi strach prist hned aby si sa nezlakla ty 😀 😀

fyalynka
4. mar 2009

ale ja sa nezlakneeeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀 uz som videla a mala // na teste 😵

tak sa nadopuj paralenom, nech sa vypotis a bacily vystves 😉

janka1
4. mar 2009

brala som rano o 5tej lebo som mala teplotu 😒 som myslela, ze uz je po nej , ale mylila som sa asi ma tak skoro este neopusti 😠
snad zajtra to uz bude treti den ATB tak by mali zabrat , dufam 😒

ved ked nie fyal na dalsi mesiac skusite znova 😉 pocuj a nerobili ti ovulacne testy? mne to robila endokrinologicka aj ked som jej povedala, ze ja ovulu citim, ale urobila odber , aby sa ona ujistila a aj ja , ze to co citim je ozaj ovula 🙂

janka1
4. mar 2009

aj v utorok/vcera/ som mala ist po troch mesiacoch /dr. mi to robi kazde tri mesiace/ , ale kedze som ochorela, tak az na dalsi mesiac a dufam, ze uz na druhy odber pojde ako tehula 😀 😉

berie sa to na 4-7 DC a 16-21DC , vize ides v mesiaci dvakrat a vysledky su do tyzdna

fyalynka
4. mar 2009

nie neroili, predtym nebolo treba, lebo sa nam zadarilo na prvy sup, a teraz skusame uz od decembra 😒
zatial uvidim ake vysledky prinesie/neprinesie meranie BT a ked nic do par mesiacov, pojdem k dr. 😔

janka1
4. mar 2009

ved uvidis 😉
mne dr. povedala, ze je to normalne ked citim ovulu , ale nemusim v skutocnosti vobec ovulovat, tak robi odbery , no zlata je 😉

fyalynka
4. mar 2009

ano, zlata je, snazi sa a je to pre tvoje dobro aby sa mimco zadarilo rychlo

janka1
4. mar 2009

fyaaal hlavu hore usmev na tvari 😉 ako sa hovori : usmev stoji menej nez elektrina a dava viac svetla 😉

janka1
4. mar 2009

dali sme si veceru fajny mamim borsc taaak som sa pri nom spotila snad aj teplota klesla 😀 😉

fyalynka
4. mar 2009

janka, takze borsc je lepsi liek na teplotu jak paralen 😀 😀 😀

ja este nerobim zavery, pokym nepride ms, tak mam nadej a veriiiiiiim 😉 😵

janka1
4. mar 2009

zaver co si ten nie je nikdy a nikde 😉
fyal ale nepomohol vobec neklesla a to som brala paralen pres 17 tou uz ma to hneva 😠

janka1
4. mar 2009

ja sa obavam, ze budem mat zapalpriedusiek lebo strasne kaslem 😠

fyalynka
4. mar 2009

a mas vysoku teplotu? 😕
snad su ATB dost silne, aby sa nevytvorila rezistencia 😒 Ved ich beries len druhy den, pockaj ako sa
to bude vyvijat, ak sa to nezlepsi, chod k dr. 😒

kpn
4. mar 2009

Dobry vecer damy, ako sa mate???

fyalynka
4. mar 2009

ahoj katka 😉

no mame sa vselijako 😒 janka je chorucka ☹ a ja sa obavam ze mrcha je na ceste 😠 ☹

fyalynka
4. mar 2009

a ty? co nove? 🙂

kpn
4. mar 2009

Prave citam niekolko stranok spat, aby som sa dostala do obrazu co sa tu udialo

Dnes sme s Miskom boli pozriet na nas bytik, ale zial este stale vyzera hrozivo

fyalynka
4. mar 2009

jeeej, aj tvoj manzelik sa vola Misko? 😅 aj mooooj 😀

vy prerabate? hovorila si ze malujete tusim, nie? 🙂

janka1
4. mar 2009

fyal nie je vysoka vzdy do 38 ale priserne kaslem 😠

fyalynka
4. mar 2009

a nepomaha ani medik s citronom? 😕 😒

kpn
4. mar 2009

Oki uz som nastudovana a mam pehlad co sa tu asi deje 🙂

Janulik tak tebe skore uzdravenie a hlavne nech to nie su priedusky, ale ak uz by nahodou, tak to pekne vylezkaj a vyliec sa, aby sa ti nestalo to co mojej mamke. Ked pred nedavnom stravila tyzden v nemocnici...par dni na ARE a par na internom kvoli srdiecku. Z nevylezanych chorob a z casti z alergickych reakcii na pel a. i. sa jej objavila plucna hypertenzia

Fyal: hlavku hore, ziadne sklamania a radsej ani ocakavania. Nech nie si potom sklamana. Ja som si po 2 mesiacoch neustaleho sledovania sa ( a verim tomu, ze v mnohych chvilach, i beznadejneho hladania a nahovarania akehokolvek priznaku tehotenstva) povedala, ze stacilo, a uz ma ani nezaujima kedy mam OVU a kedy nie. Teplotu nemeram, a radsej ani priznakom bolesti v podbrusku nevenujem pozornost, no a tehu test na ten kaslem az kym minimalne 21 dni nebude mrcha meskat. Clovek sa potom dostava do beznadejneho kruhu.

Moj manzelik je Misulko, prave som si to citala, ze i ty mas Miska, i v Panelaku je...nuz nejake rozsirene meno to je.

kpn
4. mar 2009

No a s tym bytom:::
----- my sme teraz v podnajme s manzelovou sestrou, ktora chcela tento byt vymalovat a urobit na nom nejake zmeny, pretoze si povedala, ze sem lahsie najde za nas nahradu, ako ked bude stary, sedivy, neprerobeny a nevymalovany

---- no a my cakame na vlastne prve hniezdocko, ktore sa nam stavia. Mali byt dostavany uz na konci decembra 08, ale akosi este stale pracuju a skor ako o 2 mesiace ani neskoncia.

janka1
4. mar 2009

katka pekne si to zhrnula 😉
aj v ordinacii je Michal 😀
a moj je Daniel 😉 len tak pre zaujimavost 😀

ako sa ma dnes tvoja mamka 😨 uz je ok

fyal no medik som mala dnes druhy krat takze asi este skoro , ale sa cudujem , ze ani sinupret ani hedelix este nezabral 😕 mozn zajtra 😒

janka1
4. mar 2009

jane 😉 vsetko najlepsie k narodeninkam 😉 🙂 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre