Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

lopezka
15. jan 2009

fyaly, ja budem mat tabletky aj pre seba (maca, okrem ineho 😀 ) aj pre draheho 😀 (profertil)

emily ....my sme nemali vianocny vecierok, ale my mame novorocny, tak preto dnes 😀

fyalynka
15. jan 2009

pekne popoludnie, je tu niekto?
ja uz som doma z prace 🙂

janka1
15. jan 2009

cafte som doma
tak zub boli tak ako vcera, lebo moj dr. bol cely den na sale sme sa nevedeli spojit az teraz volal, ze skoncil takze zajtra rano mam prist a hned ma vezme lebo potom ide opat na sal...no ma toho asi vela..ale ibalgin to isty aj tuto noc...sa tesim na zajtra kedy uz budem mat dufam bezvplestny vecer 😒

fyalynka
15. jan 2009

janka--fuuuuuu...fukam na dialku ☹ musi to byt neprijemne, ale snad uz zajtra budes v poriadku.
lebo dopovanie liekmi tiez nieje dobre 😒 tak sa drz, papat iba kasicky 😉

janka1
15. jan 2009

fyalinka nemam problem s jedenim 😉 ten zub boli ale da sa to vydrzat je to taka tuba bolest taky tlak , ale ked spojim zuby dokopy je to neprijemne ale uz aj ucho trosku citim , takze zajtra je to najvyssi cas lebo dostanem este zapal okostice a pojdem na atb. takze zajtra nabeton to dame doporiadku 😖 mohla by som ist aj na pohotovost , ale tam to rozbabru a hotovo radsej pockam na svojho dr. on je zodpovedny a dobry 😉

fyalynka
15. jan 2009

janka---pohotovost radsej nie, mam skusenost a nie dobru, len mi rozvrtali zub a bolelo to este viac 😠
tak ak vydrzis, radsej vydrz 😉

janka1
15. jan 2009

ved ja ani nahodou nechcem ist na pohotovost 😨 kdeze ...chodim na pohotovost ked robi moj lekar 😀 jedine vtedy , ale sluzi az v pondelok a pred nami je vikend uz nebudem cakat zajtra bezim za nim a dame to nejako doporiadku 😉
davam pomaranc , kto si da 😉

fyalynka
15. jan 2009

ja som teraz schrumala cely balicek kukuricnych chlebikov 😀

janka1
15. jan 2009

no tak toto ja nemusim 😒 este tak raciolky ale s jogurtom to mozem to mam rada inac ziaden taky chlebik ci polystyren 😀

fyalynka
15. jan 2009

jani--ty si jak moj manzel, ked take nieco papam, tak sa xichti, ze jak mozem jest taky
polystyren 😀 on neznasa ani musli 😒

goldica
15. jan 2009

chlapi veľmi nie su na takýto druh zdravej stravy, ani ten môj to nemusí

honey777
15. jan 2009

Baby ahojte. Fyalynka, nemám čas čítať čo ste vy totu tááák rýchlo napísali, za ten čas, čo som tu nebola. Ako to s tebou vyzerá ?

janka1
15. jan 2009

musli mozem to mam rada ale ten polystyren ee 😉 pozdrav manzela fyalynka 😀 ani moj take neje ale raciolky s jogurtom ano 😝 naucil sa 😵

fyalynka
15. jan 2009

jani--dakujem, pozdravim 😀

honey--nie dobre ☹ test negat., mrcha na ceste 😝 😔 mala som trosicku take tmavohnede
spinenie, takze pocitam ze zajtra je tu 😠 ☹

fyalynka
15. jan 2009

goldica--ahoj, stale saa doma? 😒

honey777
15. jan 2009

No ja som sa dozvedela, že kámoška je tehu. Fakt ma to zložilo, nerozumiem a to som si dnes povedala, že sa vykašlem na stresy...Ale mám pred sebou ovulku, škoda, že má manžel nočnú, ale víkend je nááááš.
Fyalynka, je mi to ľúto, ale hore hlavu. Prajem vám krásny večer. Letím už zasa, musím učiť.

fyalynka
15. jan 2009

honey--takze bude snazilkovy viikend 😀 drzim palce 😉
tak prijemne ucenie (ak sa to vobec da 😅 )

labradorik
15. jan 2009

vsetkym poslielam obrosky pluvanec 😀 tehulkovskych bakterii.tfuj tfuj tfuj

govinda
15. jan 2009

ahojte kočky 🙂
Až teraz som sa sem dostala po náročnom a dlhom dni. Práca, po nej anglina do šiestej a keď sme prišli domov, tak sme sa s drahým najedli a na pol hodinku zaspali. Je mi nejako blbo, podbruško bolí, mrcha ešte nikde 😠 , ale začalo mi špinenie, tak sa to do zajtra rozbehne a snáď mi už bude lepšie, lebo mi je na zvracanie blbo 😖

fyal, je mi to ľúto ☹ . Ale budeme mať naraz mrchu a ak mne by sa náhodou - zázrakom - znormalizoval cyklus, tak by sme nečakali na mrchu naraz 😀 😀 😀

honey, ja som sa tiež dnes dozvedela, že kamoška je v 3.mesiaci. Aj keď sa teším s ňou, uvedomujem si, že snáď už ani nemám kamošku, ktorá by nebola tehu alebo ktorá by nemala baby.

lopezka, tak maca 😀 😀 . No dobrú chuť 😉

govinda
15. jan 2009

kde ste všetky? 😕

janka1
15. jan 2009

govi kamosky mas tu a nie su tehu 😀

goldica
15. jan 2009

fyaly- mužík sa vráti zajtra poobede a v nedeľu navečer zase vyráža...

govi-aj ja mám okolo seba šťastné tehulky, no nemôžem sa ubrániť závisti.

fyalynka
15. jan 2009

ahoooj govi...uz som si zacala robit starosti co je s tebou 🙂
veru tak, este by sme mohli mat spolu rovnaky termin porodu, ze? 😀 ale to by sa aj mne
musel unormalit cyklus 😒
ja praveze nic necitim, ani podbrusko...nic...len to spinenie 😝

fyalynka
15. jan 2009

ja nastastie nemam okolo seba tolko babatiek a tehuliek ale aj tak som na nervy ☹ 😢

jurkina
15. jan 2009

ahojte snazilky, tak vidim, ze som o moc neprisla, zatial nikto nehotny, stale cakam na mrchu uz 12-13dni, v sobotu testnem, tak sa uvidi

goldica
15. jan 2009

fyaly-aby som to uviedla na pravú mieru, nie som celkom sama, mám tu svoje 2,5 ročné modroočko 🙂

fyalynka
15. jan 2009

jurkina--este nie si sediva z tolkej neistoty a netrpezlivosti??? 😅
ja by som uz davno bola 😖 nemoha by som tolko cakat 😀

govinda
15. jan 2009

jurkina, ty máš trpezlivosť 😉 . Držím palčeky 🙂
fyal, no kľudne môžme mať spoločný TP 😀 😀
janka, no veď ja viem, že kamošky sú tu 😉 ... a budeme tehu všetky do nohy 😉

goldica
15. jan 2009

jurkina-to vyzerá nádejne, 12 dní meškanie je už celkom slušné, nie? 😉

jurkina
15. jan 2009

fyalynka-ani nie, snazim sa na to nemysliet, zit normalne pohodovo a aj tak teraz rozmyslam nad dovolenkou, neviem sa dockat domov. 2tyzdne. Raj.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre