Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

eftulienka2
7. jan 2009

dakujem ti fyalynka.....
ja som si testla az po mesiaci..a ništ..stale /

lopezka
7. jan 2009

fyalynka, no boli nejake komplikacie 😖 1 je uz dufam vyriesena a riesenie tej druhej je na ceste 😀
aka som tajomna, ze ? 😝

fyalynka
7. jan 2009

jo...tajnostkarka jedna... 😝 ale v poho, ved nemusis tu o tom pisat 😉

janka1
7. jan 2009

cafte babenyky 😉
lopezka ty si ani doma nebola 😕

govinda
7. jan 2009

ahojte, víchor priletel 😀 .
Pizza mňam, mňam, no po sviatkoch sa akosi neviem ovládať. Vraj sebaovládanie. Včera som si dala na večeru len ovocie, dnes pizzu a zajtra robím lasagne 😝 . A vraj oddych pre telo po sviatkoch 😀 .

Jo kočky, lekár mi ku calibrumu naordinoval aj kyselinu listovú. Vraj žena, ktorá sa chystá otehulkovať (no ako keby to šlo naprogramovať 😠 ) by mala mať denný príjem kyseliny listovej 6g. V calibrume sú 4 a v tej kyseline listovej 2g. Tak asi ozeleniem teraz 😀

osa
7. jan 2009

jej govinda ahoj 🙂

osa
7. jan 2009

ja uz zase po takych temach pokukujem... 😉

govinda
7. jan 2009

ahoj osa. Láka ťa ďalšie mimčo? 😉

osa
7. jan 2009

no veru tak nejak 😅

govinda
7. jan 2009

no tak šup, šup do snažilkovania. Keď nám vypnú teplo, budeme sa zohrievať pod paplónikmi 😀 . Ojoj, koľko detí bude o 9 mesiacov 😀

osa
7. jan 2009

a vypnu? co hovoria v praci?

govinda
7. jan 2009

no vyzera to kadejak 😒 . To ja len tak, že keď vypnú, lebo keď človek číta všetky tie správy, tak sa akurát zdeptá. Ja hľadám aj na tom niečo funny - zohrievanie pod paplónom 😀

emily333
7. jan 2009

ahojte babenky co nove sa tu deje? 😉

govinda
7. jan 2009

kde ste všetky zdúchli? 😕
Lopezka, ty už azda nie si v práci? 😀 😎 . Nie, nie, dúfam, že pekne oddychuješ 😉

govinda
7. jan 2009

emily, ahoj 😉

emily333
7. jan 2009

ahoj asik sme tu uz same ☹

govinda
7. jan 2009

no vidím, že tu už nikto akosi nieje 😒 . Ja som sa napraskala pizze, tak asi dnes zaľahnem skôr ako včera 😀 . Ráno som sa nevedela vytrepať z postele 😀

emily333
7. jan 2009

no asik idem aj ja rano uz vstavam o siestej skola sa maemu uz zacina

govinda
7. jan 2009

emily, tak dobrú nôcku. Ja tu ešte chvíľk pobrázdim, ale už so mnou láme 😀

govinda
7. jan 2009

kočky, ja som dnes akosi strašne unavená. To asi z toho vymrznutia ☹ . Tak sa s vami lúčim a prajem vám všetkým dobrú noc. "Vidíme" sa zajtra podvečer 😀

lopezka
8. jan 2009

ahojte baby, ako mate dnes ? 😀

govi vcera sme boli v praci "len" do deviatej 😠 ale spat som isla aj tak az o polnoci, lebo som si musela umyvat vlasy 😠

po tomto tyzdni som mrtva, takze vecer nemam na nic chut 😀 ale pevne dufam, ze uz je mozno nieco zarobene 😀 😀 😀 ved co ine mi ostava, ako nadej, ze ? 😉

lopezka
8. jan 2009

baby, kde sa tulate ? 😀 nemam sa s kym "rozpravat" 😖

emily333
8. jan 2009

ahoj lopezka .uz som tuuu 🙂

govinda
8. jan 2009

ahojte kočky, aj ja som tu 😀 . Práve som prišla domkov. Bola som navštíviť babku a nakúpiť ingediencie na lasgne, tak idem variť 😀

lopezka
8. jan 2009

no ahoj, konecne niekto 😉

fyalynka
8. jan 2009

ahojte, aj ja som tu 😉

lopezka
8. jan 2009

ahojte, mne prave volala moja trenerka, co som volakedy s nou cvicila vo fitku a tak som sa vytesila, ze asi zacnem opat chodit 😀 uz sa na seba nemozem pozerat, ako sa mi podarilo cez sviatky pribrat 😠
pred rokom som s nou cvicila a za 1/2 roka som schudla 12 kilov, to bola parada 😅

prestala som preto, lebo som chcela otehu a reku nebudem si cibrit postavu a platit tazke prachy, ale hrozne mi to chyba... 😉

lopezka
8. jan 2009

mozno ked sa pustim do chudnutia, ze sa "to" zadari 😀

fyalynka
8. jan 2009

lopezka--nemohla by si so sebou bravat cvicit aj moje telo? 😀

govinda
8. jan 2009

lopezka, no ja tiež mám chuť si ísť niekde zacvičiť, ale teraz by som brala takú jógu alebo niečo. V decembri som ukončila kurz brušných tancov, teraz mením zameranie 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre