Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

mishelines
autor
1. jan 2009

no že snažíme sa o prvé ale ak by som 2 krát nepotratila tak o tretie ☹

lopezka
1. jan 2009

aha ☹ prepac, nepochopila som to na 1.krat 😠 to vies, blondina 😀
no to mi je luto ......velmi ti prajem, aby tu platilo, do tretice to najlepsie 😉

mishelines
autor
1. jan 2009

ale nič sa nestalo veď si to nemala ako vedieť aj ja tomu verím, že to už terz víde 😀

lopezka
1. jan 2009

urcite mishelines 😅
ja sa uz tiez neviem dockat .....dufam, ze tento rok bude plodny 😀 😝

govinda
1. jan 2009

Ja začnem snažilkovať tento mesiac, teraz vysadím HAK a ideme na to 😀 .
Snažilkovali sme pred vyše dvoma rokmi, ale nedarilo sa, po kadejakých "liečbach" mi lekár opať nasadil HAK, vraj by sa to mohlo dať do poriadku. No uvidíme. V každom prípade dúfam, že to tento rok vyjde 🙂

mishelines
autor
1. jan 2009

govinda uvidíš tento rok je verím tomu plodný a víde nám to len sa tak prášiť bude koľko tu bude testikov s // 😀

govinda
1. jan 2009

no ja v to pevne verím 🙂

ajkaag
1. jan 2009

taaaak dámy, prehodila som slovko s mojim drahym a so ziarivym usmevom a nadejou v ockach suhlasil, ze by sme sa mali pripojit do tejto diskusie 😉 takze - o tyzden dva vyberieme mirenu a potom sa snazime odusuuuu 😉
tak nam prajem vela stastia a optimizmu a caste snazenie sa v novom roku 😉

govinda
1. jan 2009

ajkag, tak to je super rozhodnutie. 😉

drobec
1. jan 2009

mishel...si si istá?...ja by som tomu tak chcela veriť 😉

govinda
1. jan 2009

drobec, stále treba veriť 😉

ajkaag
1. jan 2009

govinda, dakujem, myslela som si ze sa uz neodhodlam, lebo ja uz jedneho skoro 11 rocneho experta doma mam, ale ked vidim tu nadej v ociach mojho draheho... straaasne sa tesim

drobec
1. jan 2009

ja sa snažím veriť...aj myslieť pozitívne..ale, nie stále sa to dá...

jesi
1. jan 2009

ahojte baby. stastny novy rok vam prajem a prosim o radu pali ma za kazdou prkotinou zaha ked zjem picha ma v podbrusku v lavom boku to sa mi este nestalo ale mrchu mam mat 5.1. BT mam 36.8 -37.3 poradte

lenusska
1. jan 2009

jesi - teplotka je dost vysoka 😵

govinda
1. jan 2009

jesi, asi bude najlepšie, ak počkáš do dátumu, kedy by mrcha mala doraziť a ak nepríde, tak testuj. Dovtedy si meraj nadalej teplotu, ak sa bude držať hore, je to dobré znamenie. Držím palčeky a prajem ti, nech ti to do testovania rýchlo ubehne 😉

drobec, ja viem, že nie vždy sa dá pozerať optimisticky a niekedy to vôbec nie je ľahké, ale ak nie je nádej, tak veľa toho neostane 😒

ajkaag
1. jan 2009

kocky ste tu niektora, co ste predtym mali mirenu?

mishelines
autor
1. jan 2009

baby ani sa nenazdáte a sme všetky tehu jedna za druhou 😀 😀 😀 a táto téma nám k tomu len a len pomôže

ajkaag tak to je supéééér rozhodnutie supééééér 😀

vika34
1. jan 2009

ahojte ,chcela by som sa pripojiť do tejto témy,lebo aj ja dávam do roku 2009 veľkú nádej,aj ked mne nestačí mať //čiaročky/bohužiaľ tie som videla na teste viac krát,ale to nedopadlo dobre/,a kedže ani v minulom roku to nedopadlo dobre,tak vsádzam na tento nový,dúfam,že aj na mňa sadne šťastie 😀
Snažíme sa s manželom od roku 2003 a aj sa nám to každý rok podarilo ,ale smola ☹

mishelines
autor
1. jan 2009
mishelines
autor
1. jan 2009

vikuš vitaj a to ste neboli ešte na žiadných vyšetreniach keď si toľko krát prišla o fazuľku ☹

lenusska
1. jan 2009

mishelines - 😀 dakujemee

vika34
1. jan 2009

boli sme už na všetkých vyšetreniack,ktoré sa tohoto týkajú,dokonca posledné tehu.som absolvovala UMELé OPLODNENIE,LEBO NáM ROBILI PREDINPLANTAčNé GENETOCKé VYšETRENIE a aj tak to nedopadlo dobre,máme ešte 3 vyšetrené embriá,tak dávam do tho veľkú nádej aj ked sa tento spôsom môjmu mužovi veľmui nepozdáva,ale už nemáme veľa času/môj vek/

maryah
1. jan 2009

ahojte babenky, mozem sa pridat? ... tiez verim, ze rok 2009 dotiahneme do tehu konca na ktorom nas caka mimisek 🙂

mishelines
autor
1. jan 2009

lenussaka prosííím a nech ten sobík prinesie len a len // testíky a uzlíčky 😀 😀 😀

Viky tak to ma ozaj mrzí ale tarz ti to určite víííííde 😀 😀 😀 😀 o to sa postarám 😀 😀 😀 😀

vika34
1. jan 2009

KED SA O TO POSTARáš mishelines,tak to celé vkladám do tvojich rúk a snaž sa 😀

lopezka
1. jan 2009

juuuj baby, tu sa to ale rozprudilo 😅 ...bodaj by to tak bolo aj v nasom snazeni a hlavne v uspesnych testoch 😅

mishelines, to video je super 😀 dakujemeeee 😅

vika34
1. jan 2009

idem pozrieť videjko,ked ho tak ospevujete 😀

emily333
1. jan 2009

jeeej to video je bombove 😀 😀

vika34
1. jan 2009

to je milé 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre