Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

bettynka222
20. aug 2009

lubi tu bolo nieco o prstikovej metode na otehotnenie...vraj sa tak natru spermie na krcok ci co...no al eto by som ja nzvladla. mam dlhe nechty...a nechce sa mi tam rypat 😝

lubkabb
20. aug 2009

betty kukla som do inej témy - do kolko že sa to má ten plodný hlien naťahovať, do 25 cm??? 😀

bettynka222
20. aug 2009

heeej sa mi nesmej, to som nevymyslela ja 😀

lubkabb
20. aug 2009

ja že si si pomýlila cm s mm...to fakt???

lubkabb
20. aug 2009

tak také som ešte nemala 😕

bettynka222
20. aug 2009

ale ved si to nenatahujes, ciii? akoze ked ot zoberis medzi prsty, malo by sa to tak natahovat ci co. niekde som to citala, ked som bola po potrate...vtedy som toho toooooolko pocitala 😀

lubkabb
20. aug 2009

nenaťahujem, ale sa to na toaleťáku samé občas naťahuje...možno nabudúce natiahnem a odmeriam

bettynka222
20. aug 2009

😀 😀 😀

lubkabb
20. aug 2009

betty...ja už idem spinkať, už ma aj očká bolia.

lubkabb
20. aug 2009

zajtra tu nebudem, ale v sobotu-nedelu si možno chvíľku ukradnem a urobím kukuč. Ak nie, tak v pondelok.
Dobrú noc a pekný víkend.

bettynka222
20. aug 2009

aj ja uz pojdem. al eeste asi kuknem ten link v tarej teme..len keby som vedela, kedy to tam dindulka hadzala 😕

dobru nockuuuuuuuuuuuuu 😉

lubkabb
20. aug 2009

to sme ti mali pripomenúť, však? Dobrúúúú

lubkabb
20. aug 2009
lubkabb
20. aug 2009

pa pa

bettynka222
20. aug 2009

no super, konecne som to nasla 😀 ale si ma predbehla..si dobraaaaaaaaa 😀
a hadzem ten linka aj ja 😀 😀 😀 aby ste mi verili 😀
http://www.makemebabies.com/

inak fakt, kde je nasa dindulka? tolko sa tu neukazala ☹ teda v sterj teme este. a groka halooooooooo, kdeze si?
dobru nocku 🙂

kpn
21. aug 2009

Janky, Janulky, Janulciatka vsetkym Vam k dnesnym meninkam prajem len to najlepsie...nech ste stastnucke, zdravucke a nech sa kazda z vas docka v skorych mesiacoch vytuzeneho klbka ci uz cakajuceho, tak i na svete. myslim na vas a stiskam prsteky.

ozaj a uz ked sme pri tom ako dopadol termin na oslavu??? 😀

bettynka222
21. aug 2009

jeeej janky, aj ja vam prajem len to najlepsie. aby ste bol zdravucke, stastne a hlavne tehotne 😵

tatulienka
21. aug 2009

ahojte

kati,nebola som tu dlho a co nevidiiiim???gratulujeeeem zlatickoooo 🙂 🙂 🙂

fyalynka
21. aug 2009

ahojte, dnes som mala vela prace, nemohla som skor napisat 😒

katkuska, betty - straaaasne moc vam dakujem za blahozelanie 😵 😵 😵 cmuky 😉

janka, jane - aj ja vam prajem vsetko najlepsie, zdravie, stastie, lasku a nech mame vsetky coskoro miminka
zdravucke v naruci 😵 🙂

P.S. a peknu oslavu... 😉

fyalynka
21. aug 2009

ozaj katka, a co foto zo sona, nemas??? 😕
kukla som albumik...tak preto...som zvedava 😅

tatulienka
21. aug 2009

ahoj fyali..ako sa mas?co noveho?uz snazilkujete?

kpn
21. aug 2009

tatu vitaj, ako sa dievca mas??? a dakujem....ozaj ako sa vam byva ???

Fyalik ahojcek, resp dobre ranko...ja som prave vstala, manzelik mi vzal fotecku so sebou do robotky a sice mi ju zoscanoval, ale do pdf. suboru a konik mi ju nenacita. Ale janik posielam ti ju mailom. Mala by si ju mat kazdu minutu.

tatulienka
21. aug 2009

kati, jak ti zavidim...ale v dobrom...ja by som tiez uz chcelaaaaaaaaa... :( dobre sa mam,byva sa nam super,az na to,ze svokru tam mam varenu,pecenu a tak...a vy uz byvate?my zaciname po tejto mrche (co by mala prist asi tak za 10dni) snazilkovat,tak sa uz teskam...hadam sa nam to podari a dotiahneme to do stastneho konca...

kpn
21. aug 2009

Veru tak tatu byvame...bude to uz treti mesiac, a ani dnes tomu neverime ako rychlo nam to ubieha. Inak z casu na cas ideme okolo vasich bytoviek a ma prekvapilo ako je to blizko Mostu, ved je to len par minut cesty.

Ako si zvladla nastup do prace, a aspon si spokojna??? Inak s tou svokrou ti nezavidim...obcasne navstevy z casu na cas jasne, preco nie...ale mat ju tam ako dalsieho clena familie. Ale mozno jej krivdim a ona je uplne skvela, ja len , ze asi by som chcela mat svoj klud a pokoj.

So snazilkovanim budem drzat palceky...treba do toho vhupsnut vsetkymi moznymi sposobmi. Budes i merat BT?

fyalynka
21. aug 2009

katka, dakujem, fotecka prisla 😉 aj som ti odpisala 😉

tatu, ahoj zase mezi nami 🙂 No tento mesiac oficialne zacina snazilkovat, sme po tretej ms, momentalne
cakam na vysledky z hematologie, takze nove nic. mrcha si chodi ako chce, a tak sa bojim, aby nebol problem
otehu 😒

tatulienka
21. aug 2009

kati, my sme tam uz 6 tyzdnov...tak si niekedy mozme dat stretko,co ty na to?chcem si chytit tehu brusko 😀 s tou svokrou je to ako zly sen,nemame vobec sukromie... teraz si prvy mesiac meriam teplotu, ovu uz bola,chvalabohu ze bola...a celkom fajn bola na 21 DC...aspon nebude 40dnovy cyklus...co ma tesi...hadam sa nam to podari

bettynka222
21. aug 2009

ahojte 🙂

vcera som nieco hladala v starej tme a zistila osm, z tatu k nam kedysi chodila. tak sme sa tu vsetky pekne stretli 😉 inak tatu, ja dokonca byvam so svokrou...takze si viem zivo predstavit, ako znasas jej navstvey. ja odkonca horsie prezivam, ked sa po dlhsom case vrati z dovoleky, ako ked osm s nou dlhsie...lebo to uz si zvyknem n apokoj a zraru je spat prisera 😝

fyaly inak to je super,z e vy uz mozete..len u nas sa to nejak natahuje 😒....ale to preto, aby si mi mohla potom vecicky poziciavat 😀

tatulienka
21. aug 2009

fyal my zaciname po tejto mrche co pride za 10dni + - ...zacneme snazilkovat po 2 mrchach..naco cakat 3?doky povedal,ze je vsetko v poriadku a aj sa dobre citim a som v takej pohode...uz na to skoro vobec nemyslim, niekedy si dokonca zabudnem teplotku odmerat a minule sme si s drahym hovorili,ze by sme v zime isli lyzovat a vobec ma nenapadlo,ze by som mohla byt tehu...tak myslim,ze je to na dobrej ceste.. 😀

fyalynka
21. aug 2009

betty, ja som sa tak zasmiala, ked som si precitala co si napisala, ze "prisera" 😀 😀 😀 😀 😀 nuz, ale ked ju
to vystihuje, tak co ine, ze? 😝
inak ja neviem ci mozme snz, to som si ja urcila 😀 v utorok idem prvy x k novemu gyndosovi, tak som zvedava, co mi on poviem, mozno nam zakaze 🤐

tatu, to je dobre, ze uz na to tak nemyslis... 😉

kpn
21. aug 2009

Fyalik nemyslim si, ze je u teba problem otehu...isto sa vam to podari.

Tatu kludne ked budes mat chut napis a mozme dat meet. I my sme planovali lyzovacku a dnes sa na nej iba smejem. takze lyzovacka bue az v roku 2010.

Betty ahojky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre