Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
6. sep 2009

boooze, ze 4 hodiny 😲 😲 to je strasne dlho, Asi ste boli poriadne nervozny...
Silno drzim palce, nech su vysledky najlepsie ako sa len da 😉

lubkabb
6. sep 2009

bola som nervózna, ani som sa v práci nevedela sústrediť- 4 krát som volala do nemocnice a stále mi povedali, že ju ešte operujú a že mám zavolať za hodinu

lubkabb
6. sep 2009

ďakujem

fyalynka
6. sep 2009

to ti verim 😔
a nemas za co, aspon takto som rada, ked ti mozem dodat trosku pozitivnej energie ******************** 😉

lubkabb
6. sep 2009

a kde máme dnes bettynku? nikde som ju tu nevidela

fyalynka
6. sep 2009

ani ja som junikde nezazrela ☹
asi beha niekde s kamosmi aj s manzelikom 😉

fyalynka
6. sep 2009

ozaj, ides pozerat CR-SR superstar??? 😎
ja sa uz na to tesim...

lubkabb
6. sep 2009

chcela by som, nech sa zasmejeme troška

fyalynka
6. sep 2009

ved to, na to sa tesim aj ja ze bude riadna sranda 😀
...aspon sa trosku odreagujes a prides na ine myslienky 😉

lubkabb
6. sep 2009

vieš, čo...povedala som si, že sa tou mrchou vôbec nejdem trápiť. A budem sa tešiť na ďaľšie snaženie - ja som to v auguste naozaj preháňala s tým sledovaním sa. Ale bolo to prvé snaženie od kyretu - tak asi preto - taký zúfalý pokus. Ale chcela by som si sledovať hlien, aby som vedela presne zistiť plodné dni. A testovať budem, až keď bude mrcha meškať. A žiadne nahováranie si príznakov tehu.

fyalynka
6. sep 2009

lubka, super pristup 😉 ja si tiez vzdy na zaciatko toto poviem, ale potom ked sa blizi koniec cyklu
a mozne testovanie, tak by som testovala uz den po ovu, a tesne pred ms aj tri x denne 😀 😀 😀
tiez mam problem sa od toho odputat, preto tomu tento mesiac nedavam vela sanci na // 😖

lubkabb
6. sep 2009

nehádž ešte flintu do žita!!!

lubkabb
6. sep 2009

tak ja idem kukať
maj sa. pa pa

improvizacia
6. sep 2009

ahojte snažilky,
mám doma jeden malý mikroskop plus niekoľko testov na stanovanie plodných dní a dva nevyužité tehotenské testy.
Kedže ja ich už nepotrebujem (už nie som "ja" ale sme "my") rada ich darujem.
Ktoré prvé mi napíšete do IP meno a presnú adresu tak vám to pošlem poštou.
Kedze tu z vás žiadne nepoznám naozaj to pošlem prvým trom 😉
pekné snažilkovanie.
impro

fyalynka
6. sep 2009

improvizacia 😉

bettynka222
6. sep 2009

ahjte babulky 🙂

lubi som rada,z e to ma uz maminka za sebou. uvidis, teraz bude uz len dobre.. aked budes v pohode, tak sa vam aj babatko skor podari 😵

fyalik ahooooooooj. som si normalne myslela,z e zazijem uz konecne kludny jesenny vikend (po tom lete bu sa to uz patrilo) a zas sme boli cele dni aj noci prec 😝 ale budeme s tym musiet prestat,. lebo som dost unavena a v novembri by sme sa chceli pustit aj do toho snazilkovania...

groka aj mna vcera rezalo pri cikani. rozmyslam ci tonie je z tych hormonov co mi nasadil doki. bolo tam v neziaducich ucinkoch napisane, ze problemy s mocenim 😕 😝

govinda drzim palce, nech to vsetko vyjde podla tvojich predstav 😵 🙂 😉

magic drz sa a neboj, za chvilku bude lespie 😎

kpn nano je supeeeeeeeeeeeeeer 😎

fyalynka
7. sep 2009

dobre ranecko 🙂

tak a mame tu zase pondelok 😝 prajem vam vsetkym krasny tyzden a hlavne uspesny - ci uz v snazilkovani,
hladani // na teste, alebo bezproblemovom tehulkovani 😵 😉

kpn
7. sep 2009

ahoj fyalik...i vam ostatnym dobre ranecko. Fyal a ty si este neskusila testnut??? Nechcem nahlodavat tvoj pokoj, ale tak mozno by uz boli vidiet ak tam mimi je.

Ja poctivo hlasim, ze nase mimi je po prvotrimestralnom skriningu zdravucke

fyalynka
7. sep 2009

ahoj katka,
no supeeer, som rada, ze je mimi uplne zdravucke 😵 😵 😵 takze kludne pohodove tehulkovanie nech
pokracuje aj nadalej 😉

katka, ms (NE)ma prist az v stredu, mala som doma testik s nizkou citlivostou - myslim ze to bolo 25, urobila som
vcera doobeda (takze nie ranny moc), a nic tam nebolo 😔 Viem, ze pri takej citlivosti to nemusi ukazat 4 dni
pred, ale nejako som kludna, citim ze nic z toho nebude 😒 Mozno si dnes kupim lepsi test a skusim zajtra rano,
ale uvidim este... 🙂

kpn
7. sep 2009

Jooj moja ... dobre je, ze to takto beries. 25 citlivost je velmi velka na to, aby ti to ukazalo a este k tomu z nie ranneho mocu.To jedine , ze by boli dvojicky, tak mozno by to postacovalo 😀 .

Myslim na teba a teda bez ohladu ako to dopadne, tak som s tebou. Ja budem teraz 4 dni sama, bo mm odisiel na sluzobku. Ale tak ci onak sa tesim bo z domu som si podonasala uzasne domacace jablcka, hrusky, hrozno, rajcinky i vajicka od babicky...no skratka kooopec vitaminov. Mnam A co ty , co si robila cez vikendik

fyalynka
7. sep 2009

katka, to co si napisala ze 25 je velmi velka na to, aby mi to ukazalo - to znamena, ze podla teba ak by
som bola tehu uz by to malo ukazat??? 😕

vies, co narobim...trapit sa stale mi nepomoze 😔 Uz sme sa vcera s mm bavili, ze by som si predsa toho psika kupila...tak zvazujem i to. Vo vnutri trpim, to zapierat nebudem, ale nechcem tym trapit aj okolie 😔

a vikendik bol taky pohodovy, sme s mm odpocivali a uzivali sme si jeden druheho 😀 Tento vikend bude
u nas jarmok, tak sa tesim 😎

kpn
7. sep 2009

Fyalik 25 ma nizku citlivost....cize ti to neukaze ak si tehu. Mozno by ti ukazalo pri 25 iba ak by si cakala dvojicky.

Takze skus kupit 10 citlivost a uvidis co bude na nom. Tomu fyalik , ze vo vnutri trpis uplne rozumiem, ved tiez sme tym s mm presli a tiez sme riesili teda ja som uz zobronila o psika. A nakoniec to vyslo.

Neboj bude to dobre a dockas sa i ty vytuzeneho drobceka.

fyalynka
7. sep 2009

tak som to potom dobre pochopila s tou citlivostou 😅
kupim dnes s 10 a uvidme... 😉

ja to bohuzial vidim tak, ze skor vychovam steniatka aj mojho "buduceho" psa ako porodim svoje dieta ☹
takze asi tak...este ze aspon mm veri, ze sa to podari, aspon niekto z nas dvoch nestraca nadej 😝

no co, budem mat velkochov psov 😀 😀 😀 jaaaaj, tak sa mi nechce byt v praci 🙄

katka, a ty sa vratis teraz este do skoly, este budes ucit??? 😕

kpn
7. sep 2009

Fyalik neboj mozno bude skor psik, ale bude i mimi...a potom bude havo strazit mimi. 😉

Ja idem prave dnes do skoly, tento semester ma caka akurat priprava medzinarodnej konferencie, ale kazdopadne by som rada skolu dokoncila. Uz dohadujem opatrovatelku-svagrinku pocas dni, ktore budem ucit. Ale dovtedy mame este koopec casu a ja musim dohodnut s riaditelkou ustavu vyucovanie v blokoch, aby som tam nemusela chodit kazdy tyzden. Bude to isto narocne, ale spolu s mimi sa budeme ucit a pisat pracu, chuda snad ma nebude moc kopat za vsetky tie nezmysly, ktorymi ho pocas pobytu v brusku budem otravovat.

Hej hej cim mensie cislo na teste tym vyssia citlivost.

janka1
7. sep 2009

ahojte 🙂
fyal drzim palceky nech su tam // 😉

katka ako s vizualizaciou? 😀 🙂

fyalynka
7. sep 2009

no ty to uz mas ako pekne rozplanovane 😉 urcite to zvladnes, vidiet ze myslis naozaj na vsetko 🙂

skoda ze neexistuje citlivost 1 😀 😀 😀

fyalynka
7. sep 2009

janka ahoooj 🙂
dakujem ze mi drzis palce....

ako sa mate s oliverkom??? 🙂

janka1
7. sep 2009

fyal dakujem mame sa fajn 😉 aj ked cez vikend som to prehnala s upratovanim a potom som uz ani chodit nevedela ako ma bolel podvozok , no co uz upratat treba 😒 🙂

ale zase Oliver je zo dna na den aktivnejsi aj teraz ked pisem , tak sa mrvi ako divi 😀

fyalynka
7. sep 2009

takze pekne kopka o 106 😀 😉 no paraaada, musi to byt krasny pocit 😵
a pomocnici doma co, nepomahali ked si sa nadrapovala s tym ty? 😕

janka1
7. sep 2009

fyal vies noo, Vladka uz zacala sezonu , takze ma vikendy o zapasoch a to ju uz potom nechcem uhanat do prace doma a drahy ma na dnesnu donu / kriza/ nejako vela prace, tak je aj cez vikendy v praci 😒 🙂
takze som sama 😉 / no s Oliverom/ 😀
ale neupratovala som viac ako 3 tyzdne kedze sme boli na dovolenke a uz sa az ziadalo a poriadne / kupelna, sprchac, wc, komplet povysavat , pozmyvat atd ved to poznaaas 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre