Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

magic08
19. jún 2009

piatoceeeeeeeeeeeek 🙂

Oooooo, ty si janka uz 13 tt, ako ten cas leti 😀

janka1
19. jún 2009

ahoj maagic 😉
nooo leti to ani sa nestacim cudovat 😉 ale tesi ma tooo

ako sa mas ?

fyalynka
19. jún 2009

cawte cice 😎
mne je teplo tu v kancli hned od rana 😝

magic08
19. jún 2009

celkom dobre, neviem sa dockat tretej mrchy 🙂
zas budeme blizsie ku snazilkovaniu-

fyal mne je zatial fajn, poobede bude safar

magic08
19. jún 2009

--- Ide škaredá hrbatá babka po lese a oproti beží sexi muž.
Babka ho zastaví a vraví: keď ma pretiahneš, dám ti mobil.
Sexi muž dlhšie váha nad škaredou babkou, ale čo už, idú vianoce - mobil
sa zíde. Pretiahne teda babku.
No a teraz babka navaľ mobil.
Samozrejme chlapče píš si...0905......

fyalynka
19. jún 2009

no tu sa zacina uz nejako mracit, ale stale je dusno 😖

jaaaj, aj ja uz by som chcela mat za sebou tretiu mrchu 🙄
ake mas plany na vikendik? 🙂

magic08
19. jún 2009

dnes ideme k nasim na grilovacku, zajtra brigadujeme doma s manzelikom a v nedelu regeneracia 😀

fyalynka
19. jún 2009

no super, a co budete dobreho grilovat??? 🙂

magic08
19. jún 2009

joj tak to netusim, manzelik sa do toho obul, tak hadam nieco dobre. On je velikansky gurman 🙂

fyalynka
19. jún 2009

my vzdy hovorime, ze ideme opekat kona alebo hada 😀 😀 😀
ved nieco ulovi, co bude behat v okoli domu a bude vecera 😀

magic08
19. jún 2009

no u nas len same macky, beeee 😝
a nas psik ich furt nahana ako besny, a ked ich dohoni, ostane stat a nevie co ma robit ha-ha 😀
potom dostane po cumaku a uteka ku mne na ruky, nech ho polutujem... 😀

fyalynka
19. jún 2009

😀 hra sa na silneho, ale skutek utek pred mackou 😀
akeho mate psika? moj bracho pred par dnami dovliekol steniatko...nasi skoro skolabovali, ale zatial to
predychavaju... 😀 uz predtym sme mali psa vyse 10 rokov ako decka, a nasi uz neratali so psikom... 😅

magic08
19. jún 2009

yorkshira... to ako male babo on je 😉

fyalynka
19. jún 2009

ja mam rada psikov, keby sme nemali doma vsetko nove, tak by som si aj ja kupila...ale manzel by ma dorazil
aj s nim, keby nam vsetko dokusal, doskriabal alebo sa vycikal 😀

magic08
19. jún 2009

no, aj my sme v novom. byvame len tri mesiace. Ale vyhoda bola to, ze my sme po svadbe byvali u nasich, a psika sme uz mali. Nasim neznicil nic, ale obcas sa stalo ze sa pocikal. Ale naucil sa. Je to mudre psica...
kazdy psik sa nauci, ze sa ma pytat na vencenie...
A fakt, ako male babo, velmi mi pomohlo po potrate, ze ho mame... Bez psika by to bolo pre mna ovela tazsie... 😔

magic08
19. jún 2009

on akoby vycitil, ze sa stalo nieco smutne. Furt sa ku mne tulil, olizoval, hrat sa chcel len so mnou, manzelikovi v tom case nevenoval tolko pozornosti 🙂
tazko tomu uverit, ale fakt je to velmi mudry psik. Ako terapia bol velmi ucinny 🙂

fyalynka
19. jún 2009

ved aj ja som prave preto chcela havinka, som povedala muzovi, ze si kupim, ale on na to moc nie je,
vraj keby sme mali dom... 😒 my sme skoro cele detstvo mali psika, takze mne to chyba...ale teraz chodim
k nasim sa hrat aspon s tym ich mrnusom 😀
ked hodi take nevinne smutne ocka a pohlad "hladkaj ma"...potom ma vytlaci zo sedacky alebo zaspi na mne...
no zlatyyyy 😵

magic08
19. jún 2009

a kebyze prides domov s takym malickym, vies taky bytovy psik, co velky nebude. Yorkshir je na to ako stvoreny, to je original bytovy psik. Co by ti povedal, kebyze ho prekvapis. Ved by ta nevyhodil z domu?
To ja som nasich tiez takto pripravila pred hotovu vec, priniesla som stena a hotovo. Tiez predtym, ze opovaz sa psa, tu vsetko znici a pocika... A ked som ho priniesla do minuty sa zabudlo na vsetky ..."opovaz sa..." 😀

fyalynka
19. jún 2009

nooo, urcite by ma nevyhodil...ale chudacik by bol cely den sam doma...ja chodim do prace uz pred 7h,
mm niekedy aj skor, a väcsinou prideme domov az o takej 17h... 😖 my snivame ze raz budeme mat domcek
tak potom kupime deturencom (a mne) aj psika 😉

magic08
19. jún 2009

no aj ten nas je doma sam. Ale manzel robi sam na seba, takze on moze kedykolvek skocit domov. 🙂

fyalynka
19. jún 2009

ved aj ten moj, ale aj tak neni vacsinu dna doma 😒

jane1
19. jún 2009

ahojte, cože ste sa neukazali od obeda? vsetky ste vonku?
ja som mala kratsiu smenu, povodne sme mali ist na chatu, uzit si grilovacku a zajtra rano mat cas nachystat draheho oslavu. no take pocasie hlasia na vikend, ze prd z toho!
tak musime robit u nas doma. ☹
aky ste mali den?

fyalynka
20. jún 2009

to tu 24 hodin nikto nebol???? 😲 😕
a ja som si myslela, ze najprv budem stvrt hodinu iba citat, co ste popisali... 😖
ja som dnes poupratovala cely bytik, navarila, napiekla, mamine som melir urobila..no a mam uz toho
dost 😝
inak baby, mne ta mrcha trvala iba tri dni!!! 😲 prvy den silna, druhy slabsia, treti len spinenie a dnes uz nic 😕
ja nechapem, to som nikdy nemala 😖

co ste vsetky dnes porabali???? 🙂

janka1
20. jún 2009

ahojky fyal aj ja mam dnes uz dost 😝

a coze taka mrcha? 😕 bolo by dobre sa opytat Dr.ci je to OK

fyalynka
20. jún 2009

ahoj janka, aj ty si unavena?

ved ja sa jej opytam, buduci tyzden chcem ist za nou...lebo sa mi to nezda... 😖

janka1
20. jún 2009

no som nejaka , ale asi aj z toho cudneho pocasiia a nahlej zmeny 😒
sice som dnes dost varila, piekla aj nanuky robila a dzem, ale citim unavu akoby som este aj pratala a co ja viem co este 😉

fyalynka
20. jún 2009

bola som v sprske...
no to si teda toho tiez dost porobila 🙂 sikulka tehulka 😀

magic08
20. jún 2009

fyal nestresuj sa. ta mrcha je normalna. po potrate moze byt vselijaka silna a tiez akokolvek dlha. Je to v poriadku. nemaj obavy. mam to od doktora. 🙂

fyalynka
21. jún 2009

krasne nedelne ranko 🙂

magic, dakujem za ukludnenie 😉 lebo po tom prvom potrate som mala mrchu ako obycajne, tak preto ma to
teraz prekvapilo...

janka1
21. jún 2009

dobre ranko ci uz vlastne aj den 😉
u nas je strasne pocasie , vyzera to tak, ze budem mat postelnu nedelu som nejaka unavena ci leniva 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre