Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

drobec
5. jan 2009

áno...síce prisťahovalec..ale čo človek neurobí pre lásku... 😵 ..potraviny som minula..boli sme v datarte a potom len na moje obľúbené latte...

emily333
5. jan 2009

no veru 😀

govinda
5. jan 2009

no tak to sme sa zaručene museli minúť 😀 . Neabsolvovala som ani latté ani datart 😀 . Vleteli sme do potravín a o 10 minút sme už vychádzali z Optimy ...

emily333
5. jan 2009

no to bol rychli nakup 🙂

govinda
5. jan 2009

emily, len sme kúpili fľašu pre svokra a leteli sme na oslavu 🙂

drobec
5. jan 2009

tak to bolo na mňa veľmi rýchle...a záleží v akom čase ste tam boli..
divčence..budem už končiť..prenechávam miestečko manželovi...dobrú nôcku ...

emily333
5. jan 2009

pa pa

govinda
5. jan 2009

drobec, boli sme tam niečo pred štvrtou 😉 . A prajem dobrú nôcku. Aj ja už asi pôjdem do hajan 🙂

lopezka
5. jan 2009

no baby, ja este len teraz idem z prace 😠
tak ahojte a dobru nocku 😅

govinda
6. jan 2009

lopezka, a to kde ty vlastne robíš, že tam takto ponocuješ? 😒

govinda
6. jan 2009

no a čo takto porábate v deň voľna? 😉

govinda
6. jan 2009

dnes táto stránko akosi blbne ☹ . A to akurát, keď som doma a môžem byť trošku na nete 😠

lopezka
6. jan 2009

ahoj govi, ja robim v uctarni ..........a dnes bohuzial tiez 😠
ty ako mas ? 😀

govinda
6. jan 2009

lopezka, to asi máte veľa práce kvôli euru, čo? 😒
Ja len tak vegetím momentálne, akurát som si zaliala kávu a idem ďalej vegetiť. Ale nie, trošku som upratala 😉

drobec
6. jan 2009

lopezka..ahoj...to nemáš ani dnes voľno?...nie je to trocha divoké?
doposiaľ mi nešiel PC..čosi bolo so serverom...a aj manžel okupoval PC...no teraz selduje film na Joj+ ...tak to využívam.. 😅

govinda
6. jan 2009

no bolo čosi so stránkou 😒

drobec
6. jan 2009

veď som si všimla...ale som tu aspoň na chvíľku...len vidím, že nás tu nie je veľa..isto, kto môže leňoší..takto uprostred týždňa...

govinda
6. jan 2009

drobec, ja teraz vegetím za compíkom, užívam si veget a voľno, lebo zajtra opať do práce 😠

drobec
6. jan 2009

..takže sme na tom rovnako...aj ja frčím zajtra do práce..ale vôbec sa mi nechce, keď si predstavím tú prácu, čo je potrebné stihnúť..frmol na konci roka, frmol na začiatku roka..normálen už by som radšej bola doma..a zaguľaťovala sa.. 😅

govinda
6. jan 2009

drobec, tak to si môžme podať ruky ... aj ja sa chcem zaguľaťovať 😀

drobec
6. jan 2009

veľmi rada..govi..ak sa smiem spýtať chodíte do nejakého centra alebo?

govinda
6. jan 2009

drobec, teraz nie. Bola som v SPLNe, keď sme v rok 2007 snažilkovali, tam mi urobili HP a výsledky neboli najlepšie, manžel bol na spermiograme a pohyblivosť bola okolo 42% (norma asi 50%), nasadili mi Clostil, ovulka pekne nabehla, ale žiadne mimčo ☹ . PO dvoch cykloch s Clostilom sme s tým sekli, lebo som si našla novú prácu na dobu určitú a potom sme vzali hypotéku, tak sme snažilkovať nemohli ☹ . No a teraz tento mesiac vysadím HAK a ideme na to. Môj lekár mi odporučil snažilkovať hneď po vysadení, lebo ovulka by mala byť a ja mám s hormónmi problém, tak uvidíme a tá HAK mi vraj mohla aj napraviť nejaké tie hormóny. Manželovi som narodinovala ACE selezin a vitamín E 😀 . Preňho je to ako za trest 😀

drobec
6. jan 2009

aha..ja chodím do CAR na rasislavku..vlastne teraz nechodím..od kedy nám nevyšlo 1. IVF...bola som len na preventívku..a dohodla som sa s lekárkou, že prídem až koncom februára alebo v marci... viem ako to myslíš s užívaním vitamínov..ja môjmu manželovi prichystám..ráno..aj naobed(tu mu ešte volám, či zobral 1/2 hod. pred jedlom...)a večer znova..a vždy ho na to treba upozorniť..je to s nimi ťažké

fyalynka
6. jan 2009

ahojte, mozem sa k vam "snazilkujucim" a "nedockavo cakajucim" na // pridat??? 🙂

govinda
6. jan 2009

čo sa týka vitamínov a chlapov je jednoducho strašné 😠 😀
A vy máte aký problém?

drobec
6. jan 2009

manželove spermie ...sú lenivé...a ja obsahujem väčšie množstvo olova, ktorého sa zbavujem kvapkami a čučoriedkami v prírodnej forme...asi aj preto som neudržala 1x IVF..neviem... 😨

fyalynka
6. jan 2009

asi som vam skocila do debaty, ze??? 😅

govinda
6. jan 2009

fylanka, vitaj 🙂 , kľudne sa pridaj 🙂

drobec
6. jan 2009

fyalynka..nevadí..vítaná je tu každá ... 🙂

fyalynka
6. jan 2009

dakujem 🙂 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre