Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

janka1
9. mar 2009

fyal som si to pozrela cez koalu robia aj z ke aj cena je celkom fajn 😕 si ma navnadila

fyalynka
9. mar 2009

jani, tak ten hotel kde sme boli 1x som nenasla, ale sa ani necudujem, to bolo pred 7 rokmi 😅 tak uz
asi obmenili 😀 ale maju tam ine v tom hl.meste 😉

no prve padli oci na // a ma napadlo ze si tehu 😕 😀 az potom si to precitala 😀
jani a ako casto si si ich robila...kazdy den? 😕 ked je vlastne pozitivny, ved ty si mala uz vcera
ovu bolesti... 😕

janka1
9. mar 2009

http://www.oleanderhotel.com/
ak by ste chceli zmenit destinaciu vrelo odporucam , boli sme tam v auguste 😉 😉

janka1
9. mar 2009

pokial si najdes // napr. dnes tak staci si to preverit o dva tri dni , ale ked nemas tak samozrejme robis kym ich na teste neuvidis, aby si vedela kedy mas ovulu 🙂
napisala som to dost zrozumitelne?

janka1
9. mar 2009

Pri pozitívnom výsledku testu nastane ovulácia za 24 - 48 hodín. Obdobie približne dvoch dní pred a jedneho dňa po ovulácii je najvhodnejšou dobou pre pohlavný styk, pokiaľ si prajete otehotnieť (tzv. plodné dni).

fyalynka
9. mar 2009

jasne, je to zrozumitelne 😉
ten hotel je fakt krasny...ale nas nejako turecko nelaka...po egyptskej skusenosti 😖

janka1
9. mar 2009

😉 ved ja len keby nahodou 😉 🙂

govinda
9. mar 2009

no tak som skúsila pustiť studenú vodu, resp. otvorila som ventil studenej vody, nech sa naplní záchod a nádržka mi vytiekla vonku 😲 . Tak som teraz dávala do poriadku tú vodu a volala som hneď vodárovi, nech príde, že niečo nie je v poriadku. Skrátka odpojil záchod hadičkou, ktorou sa plní nádržka a teraz tá hadička preteká. Šľak ma ide trafiť. Som sama doma, drahý vonku a kvôli celej tej opletačke som nestihla ani nič jesť 😖

janka1
9. mar 2009

GOVvidim, ze sa nenudis, tak to je teda macher ten opravar, riadne mu naloz 😠

govinda
9. mar 2009

no už je to spravené, všetko urobené, všetko tečie ako má, nič nepremáka, tesnenie tesní, vodár akurát odišiel. Hádam už bude všetko ok, lebo ma inak tu rovno šľak trafí 😀 . Pre istotu to tu budem ešte v noci sledovať, ale dúfam, že sa nič zvláštne neudeje 😒

janka1
9. mar 2009

gov fakt tak rychlo nabehol, to je supeeer 😉

fyalynka
9. mar 2009

gov, no to je teda radost ti poviem...snad uz to bude ale ok 😖

janka, panelakujes? 😀

janka1
9. mar 2009

fyal ano ale prepinam lebo pozeram aj zamenu na markize no chaos 😉

fyalynka
9. mar 2009

teda ty stiiiiihas 😕 😀

janka1
9. mar 2009

prave ze nestiham asi sa nato 😝 idem len jedno

jane1
9. mar 2009

caute babulky, ako ste sa mi mali? som nebola na konovi od stredy 🙄

janka1
9. mar 2009

jane kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii uz sme ta spominali a blahozelali kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

fyalynka
9. mar 2009

ahoj jane 🙂 co nove??? 🙂

janka1
9. mar 2009

jane co sa deje ☹

fyalynka
9. mar 2009

dobru noc 😔

jane1
9. mar 2009

juj, ste zlate, trosku som si stihla už precitat. dakujem velmi pekne ku graculaciam 😉
už ste mi velmi chybali
nic sa nedeje Jani, len som fakt nejak nemala cas.
nove nemam nic, akurat ze sa vrhame do novej nadeje 😉 odznova, no čo už....... 😎

janka1
9. mar 2009

a mrcha akooo

govinda
9. mar 2009

ahojky jane 🙂
Ja som stihla pekne krásne vyvolávačku 😒 , tak teraz čakám na mrchu a BT meriam ďalej, len neviem, či to má nejaký význam, keď mi dali tú vyvolávačku, lebo mi ju pichli v piatok a v sobotu som už mala teplotu vyššiu. Cez víkend som merať nemohla, tak som merala dnes a stále vyššia, tak predpokladám, že to bude asi tou vyvolávačkou. No ale ja sa nejako veľmi nevyznám, tak sa pýtam na tvoj názor 😉

shaarka
9. mar 2009

ahoj govi... kde si zmizla? 😨

jane1
9. mar 2009

Govi, ahojky moja.
vies moja, ja som na vyvovalavacke nikdy nebola, tak moc neviem ako to posobi na teplotu.
takye si sa nedockala co? ale tak hadam v novom cykle už to pojde lepsie 😉

ahoj shark. zajtra sa planujem zapojit do debaty na grafoch, ale snayim sa este docitat to kvantum stran co ste popisali za tyzden. zacala som tu, lebo tu sa pise menej 😀
ako sa mas?

govinda
9. mar 2009

sharka, nikde som nezmizla, ale v poslednej dobe nič nestíham, tak sa ani nestíham nejako zapájať do diskusií.

Blbá hadička vo vécku mi stále preteká ☹ ☹ . Blbá voda, blbé vécko, je mi z toho dorevu ☹ . To mám akože volať vodára opäť zajtra? No asi budem musieť počkať na drahého, nech sa na to mrkne a uvidím zajtra .... 😢

jane1
9. mar 2009

jujgov, ta co sa to u vas deje s tym veckom?

govinda
9. mar 2009

jane, nám tiekla odpadová rúra, ale zatesňovali nám aj záchod a to je všetko síce ok, ale tečie mi iná hadička, ktorá predtým netiekla. No a teraz práve tá tečie ☹

jane1
9. mar 2009

juj, pruuser. my sme na starom wc tiez raz mali. a furtom daco tieklo

govinda
9. mar 2009

teda netečie úplne, ale trošku sem-tam kvapká, ale to znamená, že niečo nie je úplne v poriadku 😒 ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre