Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

govinda
27. mar 2009

fyal, aj ja som už nejaká unavená v poslednej dobe, to už asi tá jarná únava.
Aj u nás ráno svietilo slniečko, potom sa zatiahlo, trošku snežilo a teraz už nesneží, ale je pod mrakom. Ja už chcem jar 😠
A na ovu by som sa nejako nespoliehala 😒 . Ak by aj prišla, tak určite nie teraz, ale niekedy neskôr, keď vezmem do úvahy moje dlhé cykly. Ja som teraz spokojná, že mi robia tie testy, v pondelok idem zas na krv, uvidíme, aké sú výsledky z tej minulotýždňovej.
Akurát som si pozrela včerajšiu ordináciu a panelák 😀

fyalynka
27. mar 2009

govi, tak drzim palce, aby testy uz ukazali v com je problem aby sa zacal hned riesit 😉 nech je miminko
potom sup-sup 😵
veru, asi to bude ta jarna unava....len vonku by mohlo byt aj "jarnejsie" 🙄
ja som sa prave napapala, a pojdem si spravit zachvilu kavicku, lebo tu zaspim na klavesnici 😀
Dnes som bola u zubara, dal mi zasa drén do dasna a nejaku vodicku protizapalovu, tak si budem natierat
zubky ako male babo 😀

govinda
27. mar 2009

No kočky, kde ste celý deň? 😕

janka1
27. mar 2009

som doma 😉 ale iba na 10 hodin 😀
u nas nic noveho vsetko po starom 😉

gov no ten tvoj had je riadny darebak 😒

govinda
27. mar 2009

janka, a kam sa chystáš o 10 hodín? 😉
No a ten môj had, predpokladám, sa bude ťahať rovnako a bez ovulky 😒 . Ale dúfam, že lekár zrieši potrebné a potom budeme plodiť 😀

janka1
28. mar 2009

to akoze dnes nikto nie je doma 😕 😕 😕

gov bola som v Starej Lubovni a vcera v Poprade postupili sme na majstrovstva Slovenskaaaaaaaa 😵 😵 😵

gov plodit mozes uz aj teraaaaaz nikdy nevies kedy sa zadariiii 😉

govinda
28. mar 2009

janka, blahoželám k postupu 🙂 🙂 🙂
A jasné, že plodiť môžem aj teraz, príroda je nevypočítateľná 😀

janka1
28. mar 2009

ahoj gov 😉
dakujeme
jasne a tealo nevyspitatelne 😉
co porabas

janka1
28. mar 2009

jemineeeeee 😖
nevyspytatelne 😀

jane1
28. mar 2009

ahojte kočky. trošku som vas zanedbala. ale mala som dost narocny tyzden. vypretavali sme po robote predajnu, ja nechapem kolko veci sme tam mali!!!! same balenie a viazanie a skartovanie! 😝 kristepane. vcera sme konecne skoncili. n ale uz si oddychnem. budeme mat teraz koli rekonstrukcii volno dva tyzdne 😎

co je u vas nove dievky?

janka1
28. mar 2009

ahooj jane 😉
ty sa pochval co mas nove tu asi vsetko po starom 😖

jane1
28. mar 2009

asi aj koli unave a stresu sa mi flaka ovu, sakra 😒 ☹ 😢 😢 😢

janka1
28. mar 2009

fakt?
co mas problem s nou teraz?

janka1
28. mar 2009

davam kafe 😉

zuzanas.
28. mar 2009

Ahojte, ja tiez verim, ze rok 2009 bude uspesny a nebudem si musiet hovorit (uz 3ti rok), ze teraz to uz vyjde 🙂
Drzim nam vsetkym palce.

kpn
28. mar 2009

Ahojte damy. Tak uz konecne v Ba. Ako ste sa tu mali, pozerala som spetne, takze i celkom oddychovo.
Snad sa tu vecer s vami stretnem.

🙂

fyalynka
28. mar 2009

Ahojte zienky 🙂

tak sa hlasim, konecne kludne sedim po dlhej dobe a mam cas sem mrknut a napisat vam 🙂

janka, gratulujem k postupu 😎

gov, neboj,my sa raz dockame poriadnej a plodnej ovu 😀

jane, uz aj ty bez ovu??? 😕 ☹ ale dva tyzdne vooolna...to sa ukludnis, ovu pride a bude koooopec casu
na snazilkovanie 😀

zuzanas, vitaj medzi nami vytrvalymi 😉 Jasne, ze tento rok to vyjde, my tu tomu verime 😉 😵

katka, bola si u rodicov? 🙂

kpn
28. mar 2009

Fyalik ahoj, ano bola som u nasich domka, bo manzelik siel na outdoor. Nechcela som byt doma sama. Ale prave sa vratil a ideme trosku pobehat do mesta pozriet , pohladat a snad i kupit kuchynske uchytky - madla

A co ty, ako zatial vikendujes?? Okna uz umyte??

fyalynka
28. mar 2009

jasneeeee, okienka su ako z reklamy 😀 😎
no este ze som si vacsinu umyla vcera, bo sme pol dna dnes stravili v nemocke ☹
Takze vikend na prd ☹ 😒

a to idete kupovat na linku novu alebo terajsiu? 🙂

janka1
28. mar 2009

fyal 😉
a co v tej nemockeee 😨

bonsai
28. mar 2009

ahojte dievčatá..fyal..práve som dokončila tú tvoju bábovečku...dúfam, že sa vydarila..zajtra mám návštevu na obed..bol to tak super jednoduchý receptík..

janka1
28. mar 2009

mam konecne na vas cas v klude, ale dala som si zavazok , ze iba hodinu 😒 😉 nakolko sa meni cas a zajtra mi treba vstavat

drobec ako? co nove u teba?

bonsai
28. mar 2009

nové..konečne dorazila mrcha..nebudem musiť dlho čakať ako som to tu niekde čítala, že niektoré baby po KET aj 2-3 týždne čakali..a keď skonnčí šup ho k istému p. dr....ktorý sa na mňa kukne..takže bojujeme ďalej.. ja tu už tiež pomaly končím..nakoľko mám ešte nejaké povinnosti..

janka1
28. mar 2009

ak sa drz 😉 vela stastia

bonsai
28. mar 2009

ďakujem..a prajem ešte pekný zvyšok soboty a krásnu nedeľu.. 😉

janka1
28. mar 2009

AJ TEBE DROBEC 😉

jane1
28. mar 2009

caute
skocila som sem a hned som utekala sa chystat, sli sme gratulovat manzelovej babke k nerokam. ela uy som späť

hej, volno budem mat, sa regenerujem 😀
chcem zajst s drahym aj za jednym lekarom, co sa teraz venuje liecitelstvu bylinkami. sme dlho u neho neboli, nech nas pomera, co nemame v rovnovahe. mne urco nieco najde, lebo aj na tvari sa mi zacali tvorit vyrazky a to o niecom svedci.

janka1
28. mar 2009

jane vyrazky no jasne hormony 😀 😀 😀
a co a ako vam bude merat 😨

jane1
28. mar 2009
fyalynka
28. mar 2009

jane, aj ty uz tusim chovas hada ako gov 😒

jaaaj, zienky, kedy uz budeme tehulky spokojne si odfukovat na konikovi 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre